Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

slina

Ragg wysłałeś klamoty :naughty: ?

No coś Ty..Dawid mówił, że na luzie w grudniu wysyłka to nie biegłem na pocztę :wink4:

moze nie wysyłaj wcale , ja bede leciał na Lubelszczyzne po 15-stym to odbiore osobiście , szkoda hajsu , zawsze mozna bro łyknąć :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:siema::lazy:

moze nie wysyłaj wcale , ja bede leciał na Lubelszczyzne po 15-stym to odbiore osobiście , szkoda hajsu , zawsze mozna bro łyknąć :good:

przecie on wybywa z kraju po świętach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema::lazy:

moze nie wysyłaj wcale , ja bede leciał na Lubelszczyzne po 15-stym to odbiore osobiście , szkoda hajsu , zawsze mozna bro łyknąć :good:

przecie on wybywa z kraju po świętach...

poczekam aż wróci najwyżej , mi sie nie pali bo nie mam hajsu zeby mu zapłacić :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie duzo jest zachodu zeby do A6 C6 zamontowac tuner tv? dalby ktos rade zrobic to na spocie, dodatkowo przydalaby mi sie zmiana softu w mmi i plyta do navi. Chyba trzeba bedzie podjechac na spocik i pozbierac troche rad co tu mozna bylo by pozmieniac w mojej A4 bo juz mi sie nudzi przez 3 lata nic nie zmienilem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie duzo jest zachodu zeby do A6 C6 zamontowac tuner tv? dalby ktos rade zrobic to na spocie, dodatkowo przydalaby mi sie zmiana softu w mmi i plyta do navi.

watpie zeby komus sie chcialo robic to na spocie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie duzo jest zachodu zeby do A6 C6 zamontowac tuner tv? dalby ktos rade zrobic to na spocie, dodatkowo przydalaby mi sie zmiana softu w mmi i plyta do navi.

watpie zeby komus sie chcialo robic to na spocie...

ok ale powiedz co musze kupic bo nie jestem w tym temacie ogarniety, tylko tuner? jesli tak to ile by kosztowal mnie taka impreza, w takim razie troche czasu trzeba na to poswiecic ale sporej ingerencji w aucie nie bedzie przeciez to tylko tv :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki przynajmniej wiem ze niebedzie chetnego zeby sie tego podjac, a co do A4 mysle ze zaczne od moda na 190-200 ps, kuszaca propozycja za 900 stowek :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slina

Ragg wysłałeś klamoty :naughty: ?

No coś Ty..Dawid mówił, że na luzie w grudniu wysyłka to nie biegłem na pocztę :wink4:

moze nie wysyłaj wcale , ja bede leciał na Lubelszczyzne po 15-stym to odbiore osobiście , szkoda hajsu , zawsze mozna bro łyknąć :good:

Ot jest myśl :naughty:

Musti chyba przecierpi bardziej bez podłokciownika niż Moskal bez wszystkiego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej ludziska!

Potrzebuje info o tanim noclegu w Wawie - Wawer. :chytry:

Pomożecie ktoś? :decayed:

Nie znam nikogo stamtąd..

http://www.wawer.warszawa.pl/nowa/index.php?Itemid=352&id=264&option=com_content&task=view

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, ze nie masz tej ETKI.

caly czas przegladalbys te numery pompek :kox:

:polew: :polew: :polew: [br]Dopisany: 27 Październik 2010, 23:26_________________________________________________

pół roku chyba mineło :polew:

Pixi tak czy owak robotę fajnie Ci zrobili, zrób strojenie i czekam aż mnie przewieziesz. :naughty:

:good:

pół roku chyba mineło :polew:

prawie rok :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: , jechałem wtedy na cargo z nim przed samymi świetami Bożego Narodzenia jak dzwoniliśmy do ciebie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]

O ja pie*dole :shocked: , to ja już tyle wytrzymuję :wallbash: z Wami :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W miejscu spota jest Filipek ze swoim warsztatem car audio, myśle ze tuner w A6 ogarnie z pacem w dupsku :D

Fajny nocleg w wawrze jest w centrum zdrowia dziecka , ceny normalne i w pyte samotnych mamusiek :D Obok hotelik pielęgniarek zwany potocznie tartakiem :P mieszkałem tam 2 lata , polecam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...