Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

znam takie imprezownie z czasow podstawowki i liceum i to co na tym filmie jest to pikus... smutna prawda i szkoda ludzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

znam takie imprezownie z czasow podstawowki i liceum i to co na tym filmie jest to pikus... smutna prawda i szkoda ludzi

ale żeby życie kręciło się od dyskoteki do dyskoteki ? koorva to jest niepojęte....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie uwierzycie....... ja sam nie moge uwierzyc w tym filmie w 8 minucie jest moja kolezanka z osiedla :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znam takie imprezownie z czasow podstawowki i liceum i to co na tym filmie jest to pikus... smutna prawda i szkoda ludzi

ale żeby życie kręciło się od dyskoteki do dyskoteki ? koorva to jest niepojęte....

od soboty do soboty a w niedziele jakis festyn we wsi obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie uwierzycie....... ja sam nie moge uwierzyc w tym filmie w 8 minucie jest moja kolezanka z osiedla :polew: :polew: :polew:

ja tam bym nawet uwierzył gdybyś siedział na tym przystanku :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2d20edde8b.th.jpg

patrząc od naszej strony druga z lewej, najwyższa głowa

:kox: :kox:

co za patologia, jej siostre kiedys w górach na dyskotece widzialem walczącą w kiślu a ją teraz w takim programie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a w 9 minucie moje osiedle :kox:[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:23_________________________________________________a męża ma recydywe, siedzi znów za zabójstwo[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:23_________________________________________________karwa ale ją jutro dojade jak ja spotkam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie uwierzycie....... ja sam nie moge uwierzyc w tym filmie w 8 minucie jest moja kolezanka z osiedla :polew: :polew: :polew:

ja tam bym nawet uwierzył gdybyś siedział na tym przystanku :kwasny:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:D :D :D

karwa ale ją jutro dojade jak ja spotkam :polew:

W jakim sensie ? :decayed:[br]Dopisany: Październik 29, 2010, 12:30:12 _________________________________________________

ale ją jutro dojade jak ja spotkam :polew:

Co miałeś na myśli pisząc "dojadę" ? :naughty: :naughty: :naughty:

Poleje jej pośladki bitą śmietaną :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ją jutro dojade jak ja spotkam :polew:

Co miałeś na myśli pisząc "dojadę" ? :naughty: :naughty: :naughty:

Łukasz nie to co myslisz, ja jej kijem przez szmate nie dotkne taka jest zniszczona swoją głupotą, nie zapomne jak jej odjeb** i wyrzuciło biurko belfra i kwiatka przez okno z 2 pietra[br]Dopisany: 29 Październik 2010, 00:30_________________________________________________ahhh ta polska młodzież :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie to co myslisz, ja jej kijem przez szmate nie dotkne taka jest zniszczona swoją głupotą, nie zapomne jak jej odjeb** i wyrzuciło biurko belfra i kwiatka przez okno z 2 pietra

W końcu 3 lata brała extasy to nie ma co się dziwić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz nie to co myslisz, ja jej kijem przez szmate nie dotkne taka jest zniszczona swoją głupotą, nie zapomne jak jej odjeb** i wyrzuciło biurko belfra i kwiatka przez okno z 2 pietra

W końcu 3 lata brała extasy to nie ma co się dziwić :wink4:

Moja kuzynka kupiła kiedyś apap z mąką ..nadźgała się przez zrolowanego dychacza i też twierdziła, że brała dobry kox.

Później nawet doszła do punktu w którym powiedziała dośc bo ją to za bardzo wciągnęło :D

ona do tej pory mimo dziecka jest pierd**nieta jak lato z radiem

I widac zamiast siedziec na polskim to sączyła jabola w krzakach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...