Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

:siema: cipcie

156272_458557666050_731511050_6124747_6355488_n.jpg

za***iste :polew:

Pany od kogo najlepiej wciągnąć żarniki D1S? Przepala mi się właśnie ;(

od niego :wink4:

http://allegro.pl/oryginal-xenon-d1s-philips-osram-w-wa-35w-nowa-i1327682086.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taniec z gwiazdami Brazylia

:polew: :polew: niezła szprycha :slina: :slina:

U tych posranych germańców nie można żadnego filmiku obejrzec bo coś tam :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO

Cyce - coś mi padło jak rano jechałem do roboty - najpierw coś zaczeło popiskiwać tak jakby tarcza hamulcowa ocierała o zacisk a potem przy 80 km/h zaceło wibrować i stukać w przednim lewym kole.

Wysiadłem sprawdziłem felge - trzyma się. Wsiadam i powyżej 30 km/h napierdalaa znowu - jak nacisne delikatnie hamulec przestaje, jak przyspieszam też ok a jak puszcze gaz tekrkocze jakbym miał luźne koło .....

co to piardło - łożysko ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO

Cyce - coś mi padło jak rano jechałem do roboty - najpierw coś zaczeło popiskiwać tak jakby tarcza hamulcowa ocierała o zacisk a potem przy 80 km/h zaceło wibrować i stukać w przednim lewym kole.

Wysiadłem sprawdziłem felge - trzyma się. Wsiadam i powyżej 30 km/h napierdalaa znowu - jak nacisne delikatnie hamulec przestaje, jak przyspieszam też ok a jak puszcze gaz tekrkocze jakbym miał luźne koło .....

co to piardło - łożysko ??

calkiem mozliwe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

YO

Cyce - coś mi padło jak rano jechałem do roboty - najpierw coś zaczeło popiskiwać tak jakby tarcza hamulcowa ocierała o zacisk a potem przy 80 km/h zaceło wibrować i stukać w przednim lewym kole.

Wysiadłem sprawdziłem felge - trzyma się. Wsiadam i powyżej 30 km/h napierdalaa znowu - jak nacisne delikatnie hamulec przestaje, jak przyspieszam też ok a jak puszcze gaz tekrkocze jakbym miał luźne koło .....

co to piardło - łożysko ??

calkiem mozliwe...

ale jakby bylo to lozysko to przy hamowaniu raczej by nie ucichlo, chociaz kto to wie naprawianie przez forum jest raczej niemozliwe jezeli chodzi o elementy mechaniczne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zrzucic kolo i sprawdzic wszystko. mogl i wahacz sie urwac, poloska, albo cos sie poluzowalo i spadlo. tak to ciezko gdybac jak sie nie widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO zacisk się przesunął i teraz nie odbija dobrze, miałem tak w Carismie. Tam to dopiero były popierdykane hamulce z tyłu, co chwila się zacisk przesuwał i hamulce się blokowały :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak skrecasz delikatnie podczas jazdy kolami to slychac czy nie??

na skrętach cisza, na wybojach etc.. też - słychać tylko w czasie toczenia - na przyspieszaniu i lekkim hamowaniu cisza

jest sugestia że tarcza pękła :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh wygląda znajomo :decayed: Trochę szpeju widzę dodał. Prawie wszystko to co ja wyjąłem przed sprzedażą (oprócz carbonu).

Nabił też 25k km. Czy za tą cenę pójdzie prawie 6 letnie auto? Wątpię. Ale może znajdzie się jakiś napaleniec.

nie ma tez odblysnikow na zderzakach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak skrecasz delikatnie podczas jazdy kolami to slychac czy nie??

na skrętach cisza, na wybojach etc.. też - słychać tylko w czasie toczenia - na przyspieszaniu i lekkim hamowaniu cisza

jest sugestia że tarcza pękła :naughty:

moze faktycznie lozysko ale to takie gadanie jedz niech ci zdejma kolko albo sam zdejmij i popatrz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...