Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Ja już dzwoniłem po kogo trzeba. Norbi i moskal są chętni na spotkanie zderzak w zderzak... oczywiście jesli nie skrewisz... :kox:

ja nie mówiłem po kogo tylko do kogo. dzwoń na nadarzyńską i powiedz im że to jedna wielka ściema:wink:

dzisiaj wieczorem jade do łodzi więc norbi albo moskal może wyskoczyć na autobahna i będziemy nagrywać, mierzyć, sprawdzać, onanizować się czy cokolwiek. zaczniemy od pierwszych bramek w pruszkowie i do grodziska możemy lecieć :wink:

Jestam za, zawsze takie akcję są, były bliskie memu sercu :decayed:

Kamere mam, tylko jakiegoś ogra do nagrywania na pokład trzeba

---------- Post dopisany at 16:02 ---------- Poprzedni post napisany at 15:51 ----------

Nie no bez sensu się ganiać, jak Ty będziesz miał kobietę na pokładzie i będziesz gdzieś tam musiał spierdaaalać za moment.

---------- Post dopisany at 16:14 ---------- Poprzedni post napisany at 16:02 ----------

Pany co i gdzie zmienić, żeby po otrzymaniu info o odpowiedzi w danym temacie, po kliknieciu na link w poczcie, otwierała mi się strona na ostatnim poście z danego tematu, a nie na górze strony.

Tak było kiedyś, a od kiedy zagościła ta nowa jakże za***ista szata graficzna, ta funkcja się zj***ła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja za chwile startuje wiec raczej dzisiaj odpada. Wracam w niedziele wiec mozemy sie ustawic :decayed:

---------- Post dopisany at 16:34 ---------- Poprzedni post napisany at 16:32 ----------

dzwoń na nadarzyńską i powiedz im że to jedna wielka ściema:wink:

Aż dziwne, ze nie pieją o tym na FB, RF i innych forach

dzwon do nich i pytaj specjaliste od PR i wizerunku o takie rzeczy:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie juz chłopakowi spokój , niech sie cieszy mocą , graty wyniku Rychu :thumbup1:
Ja tam nikogo nie męczę, a polatać z fumflami, czy to na wódkie, czy aftami to zawszę mogie.:tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to gdzie ta flaszka bo w tych postów tylko to o gardłach było sensowne :decayed:

---------- Post dopisany at 18:37 ---------- Poprzedni post napisany at 18:30 ----------

i cisza :facepalm:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie i kiedy ja proponuje ursynów :decayed:

---------- Post dopisany at 19:00 ---------- Poprzedni post napisany at 18:49 ----------

:decayed:

Taa, a potem z buta na wieś :kwasny: A RS-a zostawić na testy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic to chyba trzeba skrzyknąć akademik bo tu to ...

czas zatankować :drunk:

---------- Post dopisany at 19:11 ---------- Poprzedni post napisany at 19:09 ----------

kobieta moja cie odwiezie z reszta przyjechać też mogę po Cię, co do rs nigdy by mi nie przyszło do głowy testować czyjś samochód :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycje, ale ładujcie tam beze mnie, ja sobie u siebie łykne. Popłyniem onlajn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehehe jak sobie Jegomość życzy, ale jutro będzie repeta tak że myśl :grin:

Karwa z góralamy nigdy letko nie było. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowko Ogry on-line. tesciowa jakis spirytus z pigwa mi dala na przeziebienie i calkiem to dobre i grzeje :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

I logi na autostradzie zakonczyly sie 500 i 10 pkt. pierwsze punkty za predkosc odkad mam prawko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdrowko Ogry on-line. tesciowa jakis spirytus z pigwa mi dala na przeziebienie i calkiem to dobre i grzeje :decayed:

---------- Post dopisany at 19:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:33 ----------

I logi na autostradzie zakonczyly sie 500 i 10 pkt. pierwsze punkty za predkosc odkad mam prawko.

Jakieś lotne kuurwy, czy stacjonarnie się pedalstwo ustawiło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lotne. dlugo za mna szli bo wkurwieni na maxa ale ja w lapka patrzylem i na prawde ich nie widzialem:decayed:

---------- Post dopisany at 19:48 ---------- Poprzedni post napisany at 19:48 ----------

Zdrowko:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale że cię dogonili:decayed:

---------- Post dopisany at 19:52 ---------- Poprzedni post napisany at 19:49 ----------

to najlepszego my zaczynamy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...