Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba zrobić stronę rozwalfotoradar.pl , będzie można zbierać punkty,wygrywać nagrody , np za rozjebanie 50 radarów wycieczka do Egiptu :D Jestem skłonny w to zainwestować , a wy ? hehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Trzeba zrobić stronę rozwalfotoradar.pl , będzie można zbierać punkty,wygrywać nagrody , np za rozjebanie 50 radarów wycieczka do Egiptu :D Jestem skłonny w to zainwestować , a wy ? hehehe

Wchodzę w ciemno :kox:

Siema z rana śmietana :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić stronę rozwalfotoradar.pl , będzie można zbierać punkty,wygrywać nagrody , np za rozjebanie 50 radarów wycieczka do Egiptu :D Jestem skłonny w to zainwestować , a wy ? hehehe

Wchodzę w to. Niektóre stoja tuz przy jezdni. Wystarczy kupic jakiegos grata i mozna kosic w nocy. W UK wieszaja na nich opony z benzyna i podpalaja. Jest nawet galeria w necie gdzies.

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

niestety rozwalfotoradar.pl jest niedostępna:kwasny:

Domena jest niezarejestrowana, czyli jest dostepna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ten fotoradar nie irytuje, bo i tak jest tam korek... :grin:

...ale jak otworza tunel, to c**jnia, zwykle przelatuje sie tam majac okolice setki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zrobić stronę rozwalfotoradar.pl , będzie można zbierać punkty,wygrywać nagrody , np za rozjebanie 50 radarów wycieczka do Egiptu :D Jestem skłonny w to zainwestować , a wy ? hehehe

Wchodzę w to. Niektóre stoja tuz przy jezdni. Wystarczy kupic jakiegos grata i mozna kosic w nocy. W UK wieszaja na nich opony z benzyna i podpalaja. Jest nawet galeria w necie gdzies.

---------- Post dopisany at 12:28 ---------- Poprzedni post napisany at 12:24 ----------

niestety rozwalfotoradar.pl jest niedostępna:kwasny:

Domena jest niezarejestrowana, czyli jest dostepna.

Malik- tudzież zebrać ze 2 graty i jednym wymusic pierwdszeństwo na drugim :grin: żeby Ci nie powiedzieli, że zrobiłeś to specjalnie... :decayed:

Jestem na etapie poszukiwania kilku rzeczy odnośnie fotek od ITD i SM.

I na pierwszy rzut oka wygląda to tak:

Przechowywanie, udostępnianie itd. danych zgromadzonych przez ITD jest regulowana rozporządzeniem. Rozporządzenia brak. Brak podstaw do obrotu danymi. czyli pstrykać i filmować mogą ale wygląda na to, że nie mają podstaw prawnych by dysponować naszymi danymi... czyli: CH.Im.W.Dpe

Ze strażą wiejską jest inny patent- skąd biorą nasze dane i na jakiej podstawie? bo jeśli nie są organami ścigania to chyba nie mają do tego prawa- a więc jeśli jakoś te dane znajdują- to podchodzi to pod złamanie ustawy o ochronie danych os.

Przykład- robię fotkę jakiemuś baranowi co tłucze szybę np. na przystanku- idę do jakiejś instytucji z żądaniem podania mi jego wszystkich danych... mogę? nie- bo nie jestem uprawniony. Gdybym teraz spotkał się z nim w Sądzie to już sam sposób zebrania przeze mnie jego danych jest nie legalny i stanowiłoby to podstawę do umorzenia...

Niech mnie ktoś poprawi jeśli nie mam racji... Prawa tylko trochę liznąłem... :grin:

----

Aaaa... to jakby was złapali na suszarkę:

http://www.damskomesko.pl/2012/11/niedopat...brazalna-skale/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigał ktoś z was ostatnio do krakowa (konkretnie zakopane) ? lepiej jechać krakowską czy katowicką, wyjazd dziś w 2 w nocy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śmigał ktoś z was ostatnio do krakowa (konkretnie zakopane) ? lepiej jechać krakowską czy katowicką, wyjazd dziś w 2 w nocy

Świeży temat:

Warszawa - Zakopane - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**wa , sobota rano bez kaca ... życie nie ma sensu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**wa , sobota rano bez kaca ... życie nie ma sensu

:grin: :grin: :grin:

Siemacie w sobotę :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k**wa , sobota rano bez kaca ... życie nie ma sensu

Zaraz Cię z tego wyleczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu kilka dni i widze że dużo mnie nie ominęło :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu kilka dni i widze że dużo mnie nie ominęło :grin:

Skończył się temat rejsingowy i emocje opadły... trzeba coś nowego wymyśleć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak będzie śnieg to będą pewnie wypady na ślizgawki:decayed:

---------- Post dopisany 04-12-2012 at 16:04 ---------- Poprzedni post napisany 03-12-2012 at 10:42 ----------

Dzieje się coś czy nie? :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy to prawda ze moge dostać mandat za to że odpalę autko i zaczne je odśnieżać z odpalonym silnikiem? bo dziś był na mnie ponąć donos za coś takiego...

Mandat zimową porą - Moto - WP.PL z tego artykulu wynika ze niby moge tak zrobić, a zna ktoś ten przepis dokładnie ( jego treść?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...