Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

Norbi, no co Ty.

Dawaj znać gdzie ten ślub - z dziką rozkosza zobaczę pare młodą w kołnierzach ortopedycznych (dasz ze 2 razy buta i na pewno im będzie potrzebny), albo jak całyorszak weselny próbuje parę młodą dogonić. Ryk silnika przed odjazdem. Albo trochę ślizgów przed kościołem/urzędem. Za ślub zapłacisz kasą lub kartą, wrażenia z jazdy S-ką bezcenne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

No wyobraźcie sobie, taki obrazek, jak na spocie opowiadam: "Jadę swoim pier**lonym kocurem, patrzę, a tam Norbi swoim wyrwihujem pomyka"

A ja bym to zmienił:

"Jadę swoim pier**lonym kocurem, patrzę, a tam Norbi swoim wyrwihujem pomyka i go jakiś frędzel swoim kocurowatym wyrwihujem lekko na prostej łyka" :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 17:05 _________________________________________________

w sobotke ja nie moge bo wioze moim wyrwihujem parke do ołtarza, taką paść wybrali :shocked: Jak ktoś ma cóś bardziej odpowiedniego jakąś A6 czy cóś to nie da cyne

To w takim razie przełóżmy to na next tydzień na spokojnie.

Ja w tym tygodniu już nie dam rady.

Poza tym jak możesz to zrób skana schematu instalacji tej centralki, bo chciałbym się przyjrzeć co oni teraz tam wsadzają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi, no co Ty.

Dawaj znać gdzie ten ślub - z dziką rozkosza zobaczę pare młodą w kołnierzach ortopedycznych (dasz ze 2 razy buta i na pewno im będzie potrzebny), albo jak całyorszak weselny próbuje parę młodą dogonić. Ryk silnika przed odjazdem. Albo trochę ślizgów przed kościołem/urzędem. Za ślub zapłacisz kasą lub kartą, wrażenia z jazdy S-ką bezcenne :>

Wit ale Ty chłopie masz łeb :D :D :D Już pod krzesłem rozłożyłem sobie kocyk bo mnie d*pa boli od wiecznego spadania :polew: :polew: :polew
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytam te wpisy i sam nie wiem co napisać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok przekładamy, a skana nie mam jak zrobić :P

Damy radę :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też czytam te wpisy i sam nie wiem co napisać :polew:

Jak tam Poziu na wygnaniu, dobrze dają Ci jeść i du.. hyhy[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 18:50 _________________________________________________kur.. jak się cytuje wybiórczo do chu.., bo się wku... jak chu. :wallbash::disgust:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wygnaniu da się przeżyć. Nawet grilla miałem z kumplami :) Tak wiecie, żeby nie wyjśc z wprawy :) Tylko, że tutejsi mało piją :D :> :decayed::drunk::dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kur.. jak się cytuje wybiórczo do chu.., bo się wku... jak chu. :wallbash::disgust:

Normalnie

wpisujesz na początku cytatu [ q u o t e ] - tylko bez tych spacji, bo forum rozpozna mi jakbym Ciebie cytował.

np.:

[ q u o t e author=Norbi link=topic=45.msg165549#msg165549 date=1183567878]

lub samo [ q u o t e ] jak nie chcesz żeby było, że ten i ten o tej godzinie pisał.

Później jest:

TU JEST CYTAT

kończysz tak samo tylko: [ / q u o t e ]

I to cała filozofia

[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 19:03 _________________________________________________

Na wygnaniu da się przeżyć. Nawet grilla miałem z kumplami :) Tak wiecie, żeby nie wyjśc z wprawy :) Tylko, że tutejsi mało piją :D :> :decayed::drunk::dance:

A później się wszyscy dziwią, że Polacy mają opinię chlorów :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jebie za bardzo skąplikowane nie bede cytował K u r w a :wallbash:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 19:07 _________________________________________________Sie uniosłem !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jebie za bardzo skąplikowane nie bede cytował K u r w a :wallbash:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 19:07 _________________________________________________Sie uniosłem !!!

Oniak, trzeba chłopaka zabrać na coś białego oszronionego, bo jakiś taki zestresowany jest :D.

Nawet na spociku się nie pojawił - biedaczek zdruzgotany po tym jak ktoś go objechał :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi jest troche latwiej zaznaczasz dany urywek i klikasz pod avatarem ikoneczke na samym koncu takie 2 kartki ze strzaleczka zielona w prawo :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi jest troche latwiej zaznaczasz dany urywek i klikasz pod avatarem ikoneczke na samym koncu takie 2 kartki ze strzaleczka zielona w prawo :th:

Oooo to już git malina , brykiet :> Tak apropos może wpadniecie do mnie zara na białą? co bede tak sam siedział :drool:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Norbi jest troche latwiej zaznaczasz dany urywek i klikasz pod avatarem ikoneczke na samym koncu takie 2 kartki ze strzaleczka zielona w prawo :th:

Popatrz no, rzeczywiście.

Jakiś mam taki nawyk z html i czasami wolę kodem :cool:.

Tak apropos może wpadniecie do mnie zara na białą? co bede tak sam siedział :drool:

Tak w środku tygodnia ?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak apropos może wpadniecie do mnie zara na białą? co bede tak sam siedział

załatwione ide odpalam swoje 3 litery zabieram chlopakow i za godzine jestesmy :drunk::decayed: tylko zalezy ile tej bialej jest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

załatwione ide odpalam swoje 3 litery zabieram chlopakow i za godzine jestesmy :drunk::decayed:

3 litery ?? Kurcze, albo jestem mało domyślny, albo brakuje mi 1 literki :polew:

tylko zalezy ile tej bialej jest :D

Lukas - Ty pijesz ?? :tongue4: :tongue4:

Jakbyście potrzebowali kierowcy to polecam się, a jak macie, to w sumie chwyciłbym coś na szybko :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawajcie!!! Lukasiku białej tyle ile zdołasz wydoić. Widze ,że i Poziowy sie zapowiada niesmiale. K... która to godz u Ciebie Poź??[br]Dopisany: 04 Lipiec 2007, 19:25 _________________________________________________No Luk odpalone te 3 litery z kompresorem :> Zabieraj tam Żółwiowego, Oniaka, Witka i jeszcze ilu sie tam zmieści, po drodze macie Lukaszowego eRa :th: Napierać!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ,że i Poziowy sie zapowiada niesmiale

Bo jak Poz polecial za ta wielka wode to jakis taki wstydliwy sie zrobil :D

K... która to godz u Ciebie Poź

jak dobrze licze 13:30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie Q przyjechała to od razu 2 dni wolne :) A jutro pada to kolejny day off. Wiec siedze na forum w przerwach :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Luk odpalone te 3 litery z kompresorem :>

Aaaaaaa o te 3 litery chodziło :D :D

Zabieraj tam Żółwiowego, Oniaka, Witka i jeszcze ilu sie tam zmieści, po drodze macie Lukaszowego eRa :th: Napierać!!!!

Chłopaki się wstydzą ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...