Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Witek ale mi J. nie potwierdzila twojej teorii o kotach :) Jedynue powiedziala, ze fakt spac lubisz :polew::P:naughty:

No, co Ty. A niby dlaczego miałaby cokolwiek potwierdzać :mysli:

Teoretycznie , żeby Cię przekonać mógłbym się przemóc i ... przekonać Cię :polew:

Ale to nie wchodzi w grę - obydwoje w temacie sex'u mamy właściwe priorytety

Wersja soft odpowiedzi na Twoje pytanie brzmi:

J. powiedziała, że odkąd pojechałeś nie może jeść, pić, spać, pracować, ciągle chodzi przytłumiona, niezadowolona i widać po niej, że strasznie tęskni za Tobą. Marzy jej się aby znaleźć się w Twoich barczystych i umięśnionych ramionach aby poczuć zapach prawdziwego męskiego ciała, spojrzeć prosto w piękne oczy pełne jaskrawości oraz uczucia płynącego prosto z głębi Twojej duszy i rozkoszować się chwilą uniesienia gdy za oknem słychać jak wiatr szeptem nuci kołysankę, póki wszystko dokoła nie zaśnie ...

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:08:55_________________________________________________

pewnie Wiciu sie nie przyzna :polew::tongue4:

Misiu, dlaczego miałbym się nie przyznawać :decayed::rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ale mi J. nie potwierdzila twojej teorii o kotach :) Jedynue powiedziala, ze fakt spac lubisz :polew::P:naughty:

No, co Ty. A niby dlaczego miałaby cokolwiek potwierdzać :mysli:

Teoretycznie , żeby Cię przekonać mógłbym się przemóc i ... przekonać Cię :polew:

Ale to nie wchodzi w grę - obydwoje w temacie sex'u mamy właściwe priorytety

Wersja soft odpowiedzi na Twoje pytanie brzmi:

J. powiedziała, że odkąd pojechałeś nie może jeść, pić, spać, pracować, ciągle chodzi przytłumiona, niezadowolona i widać po niej, że strasznie tęskni za Tobą. Marzy jej się aby znaleźć się w Twoich barczystych i umięśnionych ramionach aby poczuć zapach prawdziwego męskiego ciała, spojrzeć prosto w piękne oczy pełne jaskrawości oraz uczucia płynącego prosto z głębi Twojej duszy i rozkoszować się chwilą uniesienia gdy za oknem słychać jak wiatr szeptem nuci kołysankę, póki wszystko dokoła nie zaśnie ...

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:08:55_________________________________________________

pewnie Wiciu sie nie przyzna :polew::tongue4:

Misiu, dlaczego miałbym się nie przyznawać :decayed::rolleyes:

Wit Ty to nieźle pojebany jesteś i dlatego Cie kocham(jestem po 4 piwach :decayed:), a Ty Bryńka przenoś się do Wawy bo co zajrze na te Wasze spoty to nigdy sie spotkać nie mozecie i nudą wieje....:>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja soft odpowiedzi na Twoje pytanie brzmi:

J. powiedziała, że odkąd pojechałeś nie może jeść, pić, spać, pracować, ciągle chodzi przytłumiona, niezadowolona i widać po niej, że strasznie tęskni za Tobą. Marzy jej się aby znaleźć się w Twoich barczystych i umięśnionych ramionach aby poczuć zapach prawdziwego męskiego ciała, spojrzeć prosto w piękne oczy pełne jaskrawości oraz uczucia płynącego prosto z głębi Twojej duszy i rozkoszować się chwilą uniesienia gdy za oknem słychać jak wiatr szeptem nuci kołysankę, póki wszystko dokoła nie zaśnie ...

No Wiciu - jestem w szoku - nie powiem :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest tylko wersja soft :) Wersja HARD jest jeszcze lepsza :oklaski: :polew::D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I to jest tylko wersja soft :) Wersja HARD jest jeszcze lepsza :oklaski: :polew::D

Wolę nie czytać wersji HARD :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witek ale mi J. nie potwierdzila twojej teorii o kotach :) Jedynue powiedziala, ze fakt spac lubisz :polew::P:naughty:

No, co Ty. A niby dlaczego miałaby cokolwiek potwierdzać :mysli:

Teoretycznie , żeby Cię przekonać mógłbym się przemóc i ... przekonać Cię :polew:

Ale to nie wchodzi w grę - obydwoje w temacie sex'u mamy właściwe priorytety

Wersja soft odpowiedzi na Twoje pytanie brzmi:

J. powiedziała, że odkąd pojechałeś nie może jeść, pić, spać, pracować, ciągle chodzi przytłumiona, niezadowolona i widać po niej, że strasznie tęskni za Tobą. Marzy jej się aby znaleźć się w Twoich barczystych i umięśnionych ramionach aby poczuć zapach prawdziwego męskiego ciała, spojrzeć prosto w piękne oczy pełne jaskrawości oraz uczucia płynącego prosto z głębi Twojej duszy i rozkoszować się chwilą uniesienia gdy za oknem słychać jak wiatr szeptem nuci kołysankę, póki wszystko dokoła nie zaśnie ...

[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:08:55_________________________________________________

pewnie Wiciu sie nie przyzna :polew::tongue4:

Misiu, dlaczego miałbym się nie przyznawać :decayed::rolleyes:

Mam Kolegę, który powtarza, że jak go nikt nie pochwali, to sam się będzie chwalił :D

Właściwie to już dwóch Kolegów takich mam :polew: :polew: :polew:;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wit na moderatora, a c**j tam na prezesa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :polew: , ale co jak co viajpi należy mu się jak nikomu ogrowi jednemu:drunk: :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie poproszę wersję HARD - mam nadzieję że będzie podobnie obiecująca :D

Nad wersją HARD to pewnie WITEK będzie się musiał chwilę "zastanowić"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w takim razie poproszę wersję HARD - mam nadzieję że będzie podobnie obiecująca :D

Nad wersją HARD to pewnie WITEK będzie się musiał chwilę "zastanowić"

nooo ze 3 sek :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nooo ze 3 sek :>

Nie no, pewnie się boi napisać, taki mu J. walnęła poemat :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie przyjemnosci trzeba sobie dawkowac takze nie wymagajmy od Wicia od razu ze walnie nam tu opowiadanie pelna para :P:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa . zamknąć temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehehe[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:29 _________________________________________________Dobra trzymta się bo to już prawie ranek, nawet już Angee poszła spać.

Dobranocz zboczenczom :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no żeśta dowalili postów... Wiciu cały czas czekamy na upragnioną wersję HARD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie przyjemnosci trzeba sobie dawkowac takze nie wymagajmy od Wicia od razu ze walnie nam tu opowiadanie pelna para :P:kox:

Poziek, niestety J. zmusiła mnie do tego żebym na forum napisał wersję HARD - trudno:

Poziek,

Tęsknię za męskim oddechem Twoim, za tych oczu ciepłym spojrzeniem, za dłoni dotykiem aksamitnym i wspaniałego głosu Twojego brzmieniem. Boli me serce, bo tęsknię za każdą cząstką Ciebie, namiętnością ogarniającą mnie całą, za każdą chwilą wspólnie spędzoną i wspomnieniem, które mi tylko teraz po Tobie w Warszawie pozostało ... bo wyjechałeś daleko ... i jesteś za oceanem i życie me pozostawiłeś kolcami usłane.

Pamiętam dokładnie nasze ostatnie na Twojej imprezie spotkanie: odtąd każdy wdech, każdy wydech przeszywa moją klatkę piersiową niczym miecz wojownika walczącego o życie na polu pełnym krwi i nienawiści. Każda myśl i słowo o Tobie wykłuwa obraz Twej duszy w mym sercu i tak bardzo cierpię, gdy Ciebie przy mnie nie ma. Chciałabym być zawsze z Tobą, aby nic nas rozdzielić nie mogło i nie poddam się kochany mój, ach kochany, mimo, że rozdzieliły nas na pewien czas "Stany". Nie ma chwili bym nie tęskniła za Tobą czekając aż zobaczę Cię znów, obyś tylko wrócił do mnie kochany cały i zdrów. Jesteś dla mnie jedynym … moją miłością ze snów, moją radością wsród życiowych dróg, moim pragnieniem wśród mórz, moją melodią bez słów ...

Nie wiem czy to napisać, bo wstyd mi trochę, ale jestem do tego zmuszony:

Poziek mój kochany, jak wrócisz to mam nadzieję, że się spotkamy sam na sam. Marzę o tym żeby nasze oczka się wpatrywały tylko w siebie ... nic nie będziemy mówić, bo w takiej sytuacji słowa nie będą nam potrzebne. Zbliżymy nasze usta do siebie i delikatnie mnie pocałujesz, a wtedy ja delikatnie się odwzajemnię tym samym i będziesz pieścił moje wargi swoimi delikatnie, czule dozując pojawiającą się rozkosz. Twoje ręce obejmą mnie z tyłu i delikatnie będziesz masował włosy spływające na moje cudowne ramiona. Potem delikatnie podniesiesz mnie i położysz na kocyku leżącym na cieplutkiej podłodze. Ja swoimi podkurczonymi nogami delikatnie zachęcę Ciebie abyś się zbliżył. Siądę przy Tobie i pocałuję Cię jeszcze namiętniej. Nasze usta zewrą się we wspólnym pocałunku, a nasze rączki wspólnie zaczną błądzić po naszych rozpalonych do czerwoności ciałach. W tle słychać będzie delikatne odgłosy muzyki, którą tak Pozieczku uwielbiasz. Liczę, że swoimi delikatnymi rączkami zaczniesz pieścić moje ciało: delikatnie przez koszulkę pomasujesz najpierw mój brzuszek. Samymi paluszkami lewej raczki przesuniesz raz w górę raz dół delikatnie pobudzając przy tym swoje dłonie i zmysły. Twoje uda będą dotykały moich i poczujesz jakie są delikatne, a ja wtedy w poświacie księżyca zdejmę moje koronkowe, skąpe majteczki. Ty ściągniesz koszulę i pokażesz swoje piękne i umięśnione ciało zostając tylko w samych bokserkach z widocznym na nich cieniem wspaniałego i jurnego przyjaciela. Złapiesz za dół mojej bluzeczki i zaczniesz podwijać ją coraz wyżej i wyżej odkrywając moje jędrne i piękne piersi. Uśmiechniesz się do mnie, a ja nagrodzę Cię za to kolejnym namiętnym pocałunkiem oddanym z wielkim zaangażowaniem. Oboje będziemy czuli nawzajem gładkość naszych ciał. Twoje rączki odchylą moją główkę do tylu i zaczniesz mnie pieścić delikatne języczkiem dookoła mojego dekoltu i piersi tak jak to tylko Ty potrafisz Poziu. Moje rączki będą masowały tymczasem Twoje czułe i wrażliwe miejsca, a Ty potem paluszkami będziesz gładził moje sutki. Będę tylko w samych majteczkach cudownie błyszczących się w świetle księżyca. Przysunę się do Ciebie i przytulisz mnie mocniej i mocniej i jeszcze mocniej. Poczuję wtedy Twój nabrzmiały skarb wbijający się w moje uda. Nie przestaniesz jednak pieścić moich piersi i brzuszka. Paluszkami delikatnie wsuniesz się pod moje majteczki ... i rozkosz odbijająca się w mych oczach będzie prowadziła Ciebie coraz to dalej i dalej i dalej w pieszczotach .... i nie będziemy się mogli sobą nacieszyć.

Taaa . zamknąć temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehehe[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:29 _________________________________________________Dobra trzymta się bo to już prawie ranek, nawet już Angee poszła spać.

Dobranocz zboczenczom :kox:

Jaki ranek :shocked:????

Rany boskie, ja się nawet do roboty nie wziąłem :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa . zamknąć temat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hehehe[br]Dopisany: 17 Grudzień 2007, 22:29 _________________________________________________Dobra trzymta się bo to już prawie ranek, nawet już Angee poszła spać.

Dobranocz zboczenczom :kox:

Ja jeszcze nie poszlam spac..... :tongue4:

Czytam te wasze wypociny........... :D

Wiciu.....to juz widze profesje zmienil.......z plebana na poete.... :naughty: :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już daję szansę na poprawę wrsji HARD :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posty Malika tez niezle :hi:

mamy szanse dobic do tysiaka ale to tylko ze wzgledu na to ze dzisiaj mialem wolne :tongue4::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...