Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

nie no ja ci nie karze bo tak jak teraz jest to jest git

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto żyje i ma się dobrze, a z racji braku czasu nic się nie dzieje, w międzyczasie wpadły porządne fotki ;)

21659597925_b39888fbf8_h.jpg
Więcej fot pod linkime niżej ;)
:wink:
Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, fajnie ze sie podoba, ja mam codziennie banan jak na nia patrze [emoji12]

Szafa jaki masz zawias i aktualne obniżenie. .?

Hmm ciezko powiedziec przod jakis no name na grubej ladze skrocony tlok o 4cm + utwrdzenie na beton ze springami z supersporta, tyl supersport skrocony tlok 6cm + utwardzenie na beton i springi na zamowienie z drutu 14mm na wzor sprezyn z ss tylko ze ciasniej zwiniete co dalo efekt ze jest krotsza o 10cm ;)

Przod stoi na jakies 58cm, tyl w okolicach 60-61cm, niestety z tylu trzymia mnie wewnetrzne nadkola. Jak auto zostanie tyl sie jeszcze wyciagnie i odbuduje od podstaw nakola by pomiescily cale kola na miesistej oponie albo 305 albo 285 ;)

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto żyje i ma się dobrze, a z racji braku czasu nic się nie dzieje, w międzyczasie wpadły porządne fotki ;)

21659597925_b39888fbf8_h.jpg
Więcej fot pod linkime niżej ;)
:wink:

wysłałbyś coś do kalendarza :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

87060d0ff89d4e03b1b2edc9615d8a7d.jpg
Wszystko idealnie :jerk::jerk:

Tylko jedno. Znaczek s4 na dizlu?

tumblr_lq0e48IsTT1qafrh6.jpg

W slabym dieslu :kox: [emoji12]

Auto żyje i ma się dobrze, a z racji braku czasu nic się nie dzieje, w międzyczasie wpadły porządne fotki ;)

21659597925_b39888fbf8_h.jpg

Więcej fot pod linkime niżej ;)

https://goo.gl/photos/q9xmT5Yeim4ubYtS8

:wink:

wysłałbyś coś do kalendarza :decayed:

Cos podesle ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co robiłeś z lampami przednim, że są takie żółte w środku ?

Auto świetnie się prezentuje :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadły zimówki i tak to na tą chwile wygląda, w najbliższym czasie wpadną jeszcze kapsle audi ;) Jeśli chodzi o plany to trzeba kilka rzeczy ogarnąć, a co dalej się okaże ;)
81d6a2a529d8135be40d8e868db35986.jpg
a09d0eaa927cebb6e63ca3e3e42a993f.jpg

Auto odebralem z malego spa ;)
88b016b1ac2739f457a3ca5c026b7920.jpg

9f773a1b14af36ee4350d3a0fb585ec1.jpg

e3dd6e92fee5f67abbea640f9f9843f5.jpg

width=432 height=768http://images.tapatalk-cdn.com/15/11/15/afc1bef70f2476b1d971c236bc09ca1b.jpg[/img]

b99a76a35647c65d75f62481097fc6c2.jpg

Na pokladzie seria zawias ;) W kazdym razie w najblizszym czasie, zawias, kola letnie 18, zimowe 16 i zimowe 19 ida na sprzedaz ;) Plan na przyszly rok to oem kolo z normalna opona, kit -40 na dobrych gratach, doposazyc wnetrze, poprawic f*ck upy i szporujemy na cos mlodszego i szybszego ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że złoty custom idzie pod młotek? :333

Wchodzi to bez rolowania w ogóle? Ciekaw jestem jak z ceną, choć podejrzewam, że na wejściu by zabiła :(

Swoją drogą świetna sztuka, o ile dobrze pamiętam to właśnie Twoim kombiakiek zaraziłem się tym modelem, ale wtedy stała jeszcze na mito :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze rozumiem, że złoty custom idzie pod młotek? :333

Wchodzi to bez rolowania w ogóle? Ciekaw jestem jak z ceną, choć podejrzewam, że na wejściu by zabiła :(

Swoją drogą świetna sztuka, o ile dobrze pamiętam to właśnie Twoim kombiakiek zaraziłem się tym modelem, ale wtedy stała jeszcze na mito :)

Dokladnie ;) Zeby je upchac do zwyklej budy musialbys przod dac na tyl, a w tylnych felgach zmienic ranty z 4.25 na 3 cale i zrolowac blotniki ;) Cena za customy na gotowo z oponami, dystansami i rotorami z mito 9k zl ;)

Dzieki, fajnie ze moje wypociny przekoanly kogos do kombi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Panie, czyste szaleństwo. Wypociny przekonały do kombi ale i tak zakochany od zawsze jestem w sedanach i taki posiadam, choc nie ukrywam że jako rodzinne kiedyś bedzie audi w kombi, no ale już wtedy pole do popisu sie zmniejszy, ewentualnie air ;) W sumie nie dziwię się, że chcesz coś nowego, wiele nie idzie już tu wymyślić nie idąc w swapa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...