Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!


szafa

Rekomendowane odpowiedzi

za malo agresji w przodzie, mam nadzieje ze wskoczy na przod rs :naughty:

Niestety ale już hajs nie pozwoli mi na to, może nawet koła będą na sprzedaż :(

Ciekaw jestem efektów :kox: , u mnie w sumie i tak siedzi na odboju non stop to amor ma mało pracy :grin:

Też jestem ciekaw jak się to spisze! Ale możliwe że nawet na auto nie wleci, wszystko z wiosną się okaże!

Aż tak na ostro jest dupna sytuacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto zostanie, ale będzie na zwykłym kole rs-owym w najgorszym wypadku ;) Choć wątpie że ktoś mi da za koła tyle ile bym chciał także pewnie nic się nie zmieni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamien z serca szkoda taki projekt by sprzedawac. A kola jak kola czesc wymienna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadna panika ale jak będzie kupiec na koła to sprzedam, zresztą mam nowy plan na koło ;) Praca zawsze się znajdzie, a jak nie to zawsze idzie wyjechać ;) A kopalnia to Sośnica-Makoszowy!


Auto ma się dobrze a z racji okrągłej liczby na liczniku zafundowałem mu nowe hamulce zakupione u Oszukisty, dzięki! :kox: Wpadł cały komplet ferodo przód i tył, łożyska, koronki abs i czujniki co zostały z dawnych zakupów ;) W następnej kolejności czeka rozrząd bo na aktualnym już 53 tys km., a później gwint, osłona miski od Duffiego i można kłaść suke :kox: W tym roku jeszcze zastanawiam się co do koloru kół ale chyba wrócę do korzeni i wpadnie złote mito z jakimś oklejeniem na aucie albo w formie klasycznej ;) Chyba że macie jakieś propozycje co do setupu na 2015 to walcie śmiało ;)

IMG_20150109_120957.jpg

2015-01-26.jpg

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi tu cały czas jednego brakuje w tym wątku...

Zdjeć! błąkają sie dobre foty po internecie a Ty fotografujesz szklanką sobie licznik :facepalm: :facepalm: :facepalm: :facepalm:

:decayed:

10947322_762591390489635_381969235817437

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A widzisz sam nie wiem że coś lata, jak to mówią nie masz fejsa nie żyjesz ;) Ale obiecuję że w tym roku będzie więcej konkretnych fot :decayed:

Edytowane przez szafa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre fury nie muszą się reklamować ani nakręcać zainteresowania - przez wstawianie przez właściciela pierdyliona zdjęć na każdym możliwym fanpage-i na fejsbuku :P

Edytowane przez Armi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dobra to pojęcie mocno na wyrost :decayed: Znaczy mechanicznie napewno ale stylistycznie można by dużo rzeczy zrobić lepiej, dokładniej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dobra to pojęcie mocno na wyrost :decayed: Znaczy mechanicznie napewno ale stylistycznie można by dużo rzeczy zrobić lepiej, dokładniej :(

Weź. Do każdego auta można się przyczepić a właściciel wie o tym najlepiej (a czasem tylko on to widzi).

Idealnie zrobione jest auto, które wyjeżdża z fabryki i to też nie zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku dobra to pojęcie mocno na wyrost :decayed: Znaczy mechanicznie napewno ale stylistycznie można by dużo rzeczy zrobić lepiej, dokładniej :(

Weź. Do każdego auta można się przyczepić a właściciel wie o tym najlepiej (a czasem tylko on to widzi).

Idealnie zrobione jest auto, które wyjeżdża z fabryki i to też nie zawsze.

Racja ale wyrzekam się mówienia/pisania że mam auto idealne, po co ktoś ma mnie potem smarować że zachwalałem a jest inaczej, wolę jak się sam ktoś miło rozczaruje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ale głupoty gadasz.
Byłem widziałem i do niczego nie idzie sie przyczepic:)
Auto zadbane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szafa ale głupoty gadasz.

Byłem widziałem i do niczego nie idzie sie przyczepic:)

Auto zadbane

Było ciemno a Ty stałeś 5m od samochodu :decayed: Także się nie liczy :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mechanicznie napewno ale stylistycznie można by dużo rzeczy zrobić lepiej, dokładniej :(

Jak Cie lubię, tak powiem że pier**lisz głupoty :decayed:

Czołówka jeśli chodzi o b5 na świecie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołówka jeśli chodzi o b5 na świecie...

Zgadzam się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy mechanicznie napewno ale stylistycznie można by dużo rzeczy zrobić lepiej, dokładniej :(

Jak Cie lubię, tak powiem że pier**lisz głupoty :decayed:

Czołówka jeśli chodzi o b5 na świecie...

Michał spotkamy sie na jakimś zlocie, spocie to przyznasz mi rację :drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szafa ja to jestem ciekaw jak by tylni zderzak u ciebie wyglądał polift naciągnięty po te błotniki,jaki efekt by wyszedł,bo przód to kozak jak nic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...