Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wszystko o Pakietach S LINE S4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to jest b6 i chyba avant ale bez dyfuzorow :confused4:

Opublikowano

B6 na 100% tylko czy to sedan czy avant :gwizdanie:

Opublikowano

a jest roznica sedan/avant jak chcialbym tylko dol polakierowac i przelozyc?

Opublikowano

a jest roznica sedan/avant jak chcialbym tylko dol polakierowac i przelozyc?

Poczytał byś to byś wiedział, że jest :gwizdanie: Różnią się długością ramion bocznych :wink4:

Opublikowano

ale dolny spoiler chyba jest taki sam

Opublikowano

ale dolny spoiler chyba jest taki sam

Jak górna się różni, to dolna raczej taka sama nie pozostaje :)

Opublikowano

trzaby Bartka spytać albo Fly? ale..

Opublikowano

ale dolny spoiler chyba jest taki sam

Nie pasuje na 100%

Opublikowano

Witam :> :kox::evil:

mam takie pytanko ? która atrapa bardziej pasuje do A4 z 2003 roku?

mam pakiet s-line wewnątrz natomiast chciałbym powoli zrobić pakiet zewnętrzny ?

oto linki :

1. http://www.allegro.pl/item992482080_zestaw_grill_atrapa_audi_s4_a4_01_04_pion_chrom.html

czy

2.http://www.allegro.pl/item967774840_oryginalny_grill_atrapa_audi_a4_s4_s_line_01_04.html

pozdrawiam

Opublikowano

Witam :> :kox::evil:

mam takie pytanko ? która atrapa bardziej pasuje do A4 z 2003 roku?

mam pakiet s-line wewnątrz natomiast chciałbym powoli zrobić pakiet zewnętrzny ?

oto linki :

1. http://www.allegro.pl/item992482080_zestaw_grill_atrapa_audi_s4_a4_01_04_pion_chrom.html

czy

2.http://www.allegro.pl/item967774840_oryginalny_grill_atrapa_audi_a4_s4_s_line_01_04.html

pozdrawiam

tylko nie chrom :thumbdown:

Opublikowano

Witam :> :kox::evil:

mam takie pytanko ? która atrapa bardziej pasuje do A4 z 2003 roku?

mam pakiet s-line wewnątrz natomiast chciałbym powoli zrobić pakiet zewnętrzny ?

oto linki :

1. http://www.allegro.pl/item992482080_zestaw_grill_atrapa_audi_s4_a4_01_04_pion_chrom.html

czy

2.http://www.allegro.pl/item967774840_oryginalny_grill_atrapa_audi_a4_s4_s_line_01_04.html

pozdrawiam

Te grille to nie s line tylko S4 :naughty:

Opublikowano

ten pierwszy to na pewno S4 a drugi też ?

wiem ze to jest głupie pytanie ale czym się rożni s4 od s-line ?

kupiłem niedawno audi a4s4 dokładnie taki model ale grill mam cały czarny a chciałbym dodać do wyglądu zewnętrznego trochę chromu bo tego pakietu w ogóle nie mam ;/ i właśnie nie wiem jaki grill kupić :confused4:

postaram się w niedługim czasie zrobić trochę zdjęć i wystawić na forum :naughty: :>

Opublikowano

1,9 fwd to nie s4 , w s4 w grilu pionowe poprzeczki sa na zewnatrz a w zwykłym grillu poziome sa na zewnatrz :tongue4: prościej sie nie da :naughty:

Opublikowano
wiem ze to jest głupie pytanie ale czym się rożni s4 od s-line ?

ikze poczytaj ten watek jest tu dużo zdjęć i opisów zderzaków do s-line i s4

ps. różnica jest duzzza..........

popytaj chłopaków na pewno ktoś sie zamieni z tobą na czarne grille[br]Dopisany: 16 Kwiecień 2010, 19:43_________________________________________________zderzaczek s-line :decayed:

http://www.allegro.pl/item1000136815_zderzak_a4_przod_przedni_s_line_01_05.html#gallery

Opublikowano

Witam.

Mam pytanko: co sadzicie o ledach S6 w zderzaku S-line :mysli:

Opublikowano

Witam.

Mam pytanko: jak wedlug was bedzie wygladac zderzak S-line z ledami S6 :mysli:

Tak :gwizdanie:

2ppj78g.jpg

Opublikowano

Czy grill dolny w dokladce s-line jest taki sam jak w zwyklej dokladce?

Opublikowano

Czy grill dolny w dokladce s-line jest taki sam jak w zwyklej dokladce?

gołym okiem widać ze nie :cool1: prawie 2 razy wyższy

Opublikowano

Witam.

Mam pytanko: co sadzicie o ledach S6 w zderzaku S-line :mysli:

ledy z s6 sa w klasie ale cena zabija :decayed:

Opublikowano

A jakieś imitujące S6? Będę rozklejał lampy i chciałem wrzucić ledy do środka, zawinąć je jakoś na wzór nowych a4ek. Co myślicie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.