Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

mozecie dac namiary na nr czesci z Aso do audi a4 b6 [8e] : grill s4 (gora) zderzak , kratki , grill (dół) :))) bede b.wdzieczny wam za pomoc. pozdrawiam

8E0807103T zderzak -- 1848.32 zł

8E0807681B kratka lewa -- 93.16 zł

8E0807682B kratka prawa -- 93.16 zł

8E0807647F dolny grill -- 446.59 zł

8E0853651H górny grill -- 435.99 zł

8E0941699A halogen -- 2x 352.19 zł :kox:

Całość -- 3621,60 :kox::OMG:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki :)))) za te info bardzo przydatne

p.s, a wie ktos ile kosztuje tylni zderzak od s4 oraz jaki jest nr katalogowy jego

oraz czy on posiada wyjscie na 1 wydech czy na 2 oryginalnie >?>?

pozdrówki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki :)))) za te info bardzo przydatne

p.s, a wie ktos ile kosztuje tylni zderzak od s4 oraz jaki jest nr katalogowy jego

oraz czy on posiada wyjscie na 1 wydech czy na 2 oryginalnie >?>?

pozdrówki!

S4 ma tylko na dwa , nie było na jeden :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki :)

a mam pytanie odnosnie tego zderzaka przedniego s4 - pisałes ze cena to ponad 1800zł ale z calym kompletem (tzn z ta belka, i ze spryskami z tymi wszystkimi mechanizmami, czy to osobno jeszcze trzeba dokupic?

bo wiem ze dolny grill gorny , te kratki dolne i halogeny to osobno jest a reszta ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki :)

a mam pytanie odnosnie tego zderzaka przedniego s4 - pisałes ze cena to ponad 1800zł ale z calym kompletem (tzn z ta belka, i ze spryskami z tymi wszystkimi mechanizmami, czy to osobno jeszcze trzeba dokupic?

bo wiem ze dolny grill gorny , te kratki dolne i halogeny to osobno jest a reszta ?

Ja Ci podałem cenę z ASO samego zderzaka "gołego" :naughty: bez belki, sprysków , zaślepki sprysków to sama skorupa 1800zł w ASO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :slina: to ich strasznie tam wygieło z ta cena z ten zderzak s4 ;/ szok :shocked:

p.s. dzieki Młody , trzym sie , big pozdrooo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :slina: to ich strasznie tam wygieło z ta cena z ten zderzak s4 ;/ szok :shocked:

akurat zderzaków sie nie opłaca kupowac w ASO :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :slina: to ich strasznie tam wygieło z ta cena z ten zderzak s4 ;/ szok :shocked:

akurat zderzaków sie nie opłaca kupowac w ASO :gwizdanie:

No Cuber i ja cos na ten temat wiemy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item610551810_audi_s4_8e_zderzak_przod.html#gallery

a ten zderzakus to jest ori od S4 ??? warto go zakupic ?? (ponoc jest caly z osprzetem) tylko przemalowac i zalozyc do fureczki ale ma grill jakis taki dziwny bo poziome kratki ma jakies chromowane - nie jest caly czarny , dostane potem górny grill taki sam papsujacy pod ten.?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej ori zderzaczek. Kratki ma takie jakie powinien mieć, ale nie chromowane, tylko antracytowe i odbijają światło. Kupisz sobie grill później antracyt i będzie kpl jak ta lala :naughty::good:

Tylko jest jeden problem - CENA. ten zderzak stoi i stoi już chyba parę ładnych miesięcy... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale oplaca sie o tak w serwisie ponad 3600zł nowy skompletowany a ten to tez w b.dobrym stanie jest :)) i ma wszystko jak bym kupił sam zderzak i go zaczał uzbrajac to sadze ze wyszło by mnie tak samo albo i drozej ;/ jutro go obczaje jak wyglada na real :) pozdroooos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/item610551810_audi_s4_8e_zderzak_przod.html#gallery

a ten zderzakus to jest ori od S4 ??? warto go zakupic ?? (ponoc jest caly z osprzetem) tylko przemalowac i zalozyc do fureczki ale ma grill jakis taki dziwny bo poziome kratki ma jakies chromowane - nie jest caly czarny , dostane potem górny grill taki sam papsujacy pod ten.?

pozdro

tak ten zderzak jest ORI S4 , grill dolny standardowy a wiec górny tez taki dostaniesz , tyle ze cena jest troszke z kosmosu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tylnim zderzakiem s4 ktory ma wyjscia po obu stronach na wydechy ??? co trzeba tu zrobic ??? czy nowy wydech kupic ktory leci na 2 strony??[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 15:59_________________________________________________a co do tego zderzaka s4 - przód ----> ile za niego maxx mozna dac złotówek ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak to jest z tylnim zderzakiem s4 ktory ma wyjscia po obu stronach na wydechy ??? co trzeba tu zrobic ??? czy nowy wydech kupic ktory leci na 2 strony??[br]Dopisany: 08 Maj 2009, 15:59_________________________________________________a co do tego zderzaka s4 - przód ----> ile za niego maxx mozna dac złotówek ????

Tylni zderzak kupowałem ( do byłego B6 ) za 600 zł wchodzi idealnie , za środkowym tłumikiem wspawac sie trzeba i przejsc na drugą stronę , wszystko jest na forum w układzie wydechowym napisane :gwizdanie:

za ten przedni hmmmm 1,5-1,6 tyś :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki numer z Etki ma zderzak (nie dokładka) S-line z dziurami pod spryskiwacze reflektorów ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jaki numer z Etki ma zderzak (nie dokładka) S-line z dziurami pod spryskiwacze reflektorów ?

283d8115c2c15c73m.jpg

b12a78cc16507ecam.jpg

666dc0e7fea980efm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler pokrywy bagażnika - 160 PLN :gwizdanie:

+

Listwy drzwiowe - 120 PLN :dance2:

Pozostał do znalezienia najrzadziej występujący element czyli tylna dokładka S-line do benzyny :strzal:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

S-Line w dokładce na tył występował tylko w wariancie na 2 wydechy czy na 1 też (ta benzynka właśnie...)? Ostatnio śmigałem obok sedana oklejonego logiem, przód dokładka OK, listwy też ale dokładkę z tyłu miał dziwną... Bez profilu na wyloty, tylko kratki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sie spotkalem z dokladka na dwa wydechy do benzyny 1.8T i z dokladka bez dziur na wydech do diesla.jak narazie nie widzialem innej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...