Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Raz się żyje - za to po dobrej robocie miłość fanów z A4-klub bezcenna i dozgonna :polew: ja bym się skusił na twoim miejscu :bag::naughty:[br]Dopisany: 18 Styczeń 2010, 23:42_________________________________________________Nie kombinujcie Panowie - ładnie jest jak jest. A jak się nie widzi, to górę zawsze od MS, Caractere, czy Hofele można kupić i będzie co innego. Fakt, że do pakietu S-Line mogli zaproponować chociaż grille z plastra :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz chcecie grzebać i przerabiać na plastry to według mnie najlepszym wyjściem jest kupno takiego grilla

http://moto.allegro.pl/item828738286_828738286.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz chcecie grzebać i przerabiać na plastry to według mnie najlepszym wyjściem jest kupno takiego grilla

http://moto.allegro.pl/item828738286_828738286.html

To samo napisałem wyżej - druciarstwo robić to można w zderzaku (audizine), ale nie na samym widoku :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz chcecie grzebać i przerabiać na plastry to według mnie najlepszym wyjściem jest kupno takiego grilla

http://moto.allegro.pl/item828738286_828738286.html

Dokładnie to chyba najlepsze rozwiązanie i przynajmniej widać ze jest to zrobione po ludzku anie jakaś lepianka :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest s listwami zew S4 na drzwi? tzn je sie maluje pod kolor auta ? ja mam czarne audi a za jakis czas kupie sobie takie listwy :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak jest s listwami zew S4 na drzwi? tzn je sie maluje pod kolor auta ? ja mam czarne audi a za jakis czas kupie sobie takie listwy :>

to juz zależy od ciebie :gwizdanie: podwieszone masz zdjęcia pakietu s4 na czarnym aucie z niepomalowanymi listwami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężka sprawa z tymi listwami bo jak dokładki nie są w kolorze to kazdy pisze, ze pierwszy mod to musi być malowanie dokładek bo kiszkowato wyglada a listwy S4 każdy zakłada bez malowania bo tak jest kox :)

Prawda jest taka, ze jak nie są polakierowane to są bardziej zauważalne i to jest plus :good: ale polakierowane tez dobrze wygladają bo i tak konkretnie odstaja od auta i rzucają się w oko :)

Ja osobiście miałbym duuuuży delemat co z nimi zrobić więc najlepszym rozwiązaniem dla mnie byłoby wyrwać już polakierowane listwy bo wtedy nie będę miał rozkminki tylko odrazu pod pistolet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam czarne auto, dokładki w kolorze, a listwy założyłem nie malowane i wygląda zajebiaszczo ( IMO lepiej niż malowane ). Zresztą w moim S6 fabryka do czarnej budy założyła też nie malowane listwy a ja tylko "skopiowałem" ten pomysł :tongue4:... Ale to wszystko kwestia gustu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladki mam pomalowane w kolor.a zrobie tak ze zaloze najpierw nie pomalowane a jak nie bedzie mi sie podobac to pomaluje pod kolor :) wogole wczoraj widzialem b6 Avanta w Danii-totalna seria przod i tyl ale listwy na drzwiach S4 :gwizdanie: listwy kox :naughty: ale trzeba zrobic cale audi zeby to mialo rece i nogi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :good: Listwy S4 ( nie S-line ) robią naprawdę dobrą robotę :hi: Dokładki muszą być w kolorze + zderzaki S-line i jest mega koxxx :kox: Ja właśnie założyłem przód S-line i muszę powiedzieć że wygląda zajebiaszczo :good: Teraz może (?) będę się przymierzał do tyłu, choć akurat seria 1.8T z dwoma dyfuzorami jest naprawdę niczego sobie :naughty: Jak mróz trochę zelżeje i będę mógł w końcu umyć auto wrzucę fotexy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam przod S line a tyl Ms Design a boki beda s4 :gwizdanie: ogolnie bedzie taki troche mutant :naughty: wszystko po trochu no ale mi sie tak najbardziej podoba.a Ty Desinger masz listwy S4??? wedlug mnie S line za malo "odstaja" i nie robia takiego efektu jak S4.ja tez sie pochwale ale na wiosne bo teraz male kola(15) a gleba jest no i smiesznie to wyglada :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...