Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

ja w aso zapłaciłem za nową 730zł,

a te gamonie z allegro po 1k sprzedają :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w aso zapłaciłem za nową 730zł,

a te gamonie z allegro po 1k sprzedają :wallbash: :wallbash:

nie które już pół roku wiszą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz dla porównania z końcówkami ulter 90

wyd_a4.jpg

i rasowy zagięty w dół

Zdj_cie0215.jpg

Z tymi ori to kicha :) Ogólnie w A6 miałem zagięte w dół ale te rury były grube i to jakoś wygladało a te tłumiki przy A4 wygladaja jak jakies pisiory :)

W takim razie chyba uderzę do ASO po tą dokładkę a tą co teraz mam moze uda sie opchnąć za jakies 500zł na allegro

Te końcówki gdzie najlepiej kupić?? macie jakis link gdzie mógłbym je kupić on-line??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pakietach S4 / S-line w A4 B6 napisano już w tym temacie chyba wszystko, ale mam nadal zagwozdkę. Chodzi o atrapę maski - czyt.grilla .Czy atrapa w kolorze czarnym występowała tylko w B6 S4 czy również w innych odmianach?

Tutaj przykładowa aukcja .

http://moto.allegro.pl/atrapa-grill-audi-s4-s-line-czarna-malysz-oryginal-i2102030389.html

Od opisów handlarzy mam już nieźle namieszane. Raz pisze że S4 innym razem S-line :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O pakietach S4 / S-line w A4 B6 napisano już w tym temacie chyba wszystko, ale mam nadal zagwozdkę. Chodzi o atrapę maski - czyt.grilla .Czy atrapa w kolorze czarnym występowała tylko w B6 S4 czy również w innych odmianach?

Tutaj przykładowa aukcja .

http://moto.allegro.pl/atrapa-grill-audi-s4-s-line-czarna-malysz-oryginal-i2102030389.html

Od opisów handlarzy mam już nieźle namieszane. Raz pisze że S4 innym razem S-line :/

Tak - zarówno S4 jak i seria/S line miały czarną wersję "grilla".

Masz 4 wersje atrapy chłodnicy (kratka przy masce):

- 8E0 853 651 F 01C (seria/S line z chromowaną ramką)

- 8E0 853 651 G 5PV (seria/S line czarna)

- 8E0 853 651 D 3SR (S4 z chromowaną ramką)

- 8E0 853 651 H 5PV (S4 czarny)

Analogicznie jest z kratką środkową spojlera zderzaka przedniego... Tyle, że tutaj seria i S Line z racji zastosowania własnej wersji spojlera ma już swój osobny model…

- 8E0 807 647 01C (seria z chromowaną ramką)

- 8E0 807 647 D 01C (S line z chromowaną ramką)

- 8E0 807 647 B 3SR (S4 z chromowaną ramką)

- 8E0 807 647 C 5PV (seria czarny)

- 8E0 807 647 E 5PV (S line czarny)

- 8E0 807 647 F 5PV (S4 czarny)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak - zarówno S4 jak i seria/S line miały czarną wersję "grilla".

Masz 4 wersje atrapy chłodnicy (kratka przy masce):

- 8E0 853 651 F 01C (seria/S line z chromowaną ramką)

- 8E0 853 651 G 5PV (seria/S line czarna)

- 8E0 853 651 D 3SR (S4 z chromowaną ramką)

- 8E0 853 651 H 5PV (S4 czarny)

Dzięki Bart-S za rozjaśnienie sprawy :good:

Czyli rozumiem, że grill seryjny i S-line niczym się nie różni, ale występuje w 2 wariantach kolorystycznych - od czego zależało czy grill był chrom czy czarny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bart-S za rozjaśnienie sprawy :good:

Czyli rozumiem, że grill seryjny i S-line niczym się nie różni, ale występuje w 2 wariantach kolorystycznych - od czego zależało czy grill był chrom czy czarny?

Tak - jeśli chodzi o górny grill to seria i S line w B6 miała montowany ten sam element. Seryjnie montowano atrapę z chromowaną ramką - natomiast czarną dostawało auto, które za dopłatą wyposażano w "pakiet optyczny" 4ZM (ramki wokół szyb, osłona zewnętrzna słupka B i trójkąt tylnej szyby, grill górny i dolny oraz relingi w Avancie w matowej czerni).

Poszczególne elementy pakietu były już dostępne od początku produkcji nadwozia (np. grill górny, osłony słupków B czy też ramki szyb). Jednak w formie oficjalnego elementu wyposażenia jako pakietu opcję tą udostępniono dopiero w 2003 roku (ktoś wpadł na pomysł, że można zrobić w tej tonacji jeszcze dolny grill i sprzedawać cały zestaw za dodatkową kasę ;)).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zmienic przod z a4 na s4 ale nie moge dostac nigdzie przedniego zderzaka z grilami :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zmienic przod z a4 na s4 ale nie moge dostac nigdzie przedniego zderzaka z grilami :kwasny:

Musisz wydać z 1500 PLN plus malowanie :) Popytaj w Dziale Sprzedam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialem zmienic przod z a4 na s4 ale nie moge dostac nigdzie przedniego zderzaka z grilami :kwasny:

wisi na allegro przynajmniej kilka zderzaków z S4. Nie wszystkie są kompletne, np. są bez halogenów natomiast z kratkami bocznymi i środkową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. czy mechanizm spryskiwaczy lamp xenonowych , ten wyjeżdżający ze zderzaka od audi b6 pasuje do zderzaka od s4?

2. czy maskownice spryskiwaczy w zderzaku są takie same czy rożne?

zderzak mam

fd013a787bc83aa8m.jpg

a będę zakładał

f1b22003aa8acd57m.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 sa takie same dysze

Ad.2 maskownice spryskiwaczy reflektorow sa inne

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za odpowiedz

---------- Post dopisany 03-09-2012 at 16:48 ---------- Poprzedni post napisany 31-08-2012 at 21:00 ----------

1. czy mechanizm spryskiwaczy lamp xenonowych , ten wyjeżdżający ze zderzaka od audi b6 pasuje do zderzaka od s4?

2. czy maskownice spryskiwaczy w zderzaku są takie same czy rożne?

zderzak mam

http://images41.fotosik.pl/1729/fd013a787bc83aa8m.jpg

a będę zakładał

http://images43.fotosik.pl/1519/f1b22003aa8acd57m.jpg

wie ktoś jaki part number maja prowadnice zderzaka od s4 przód >? montowane do karoserii auta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Dzisiaj mam jechać po zderzak, a tu pojawiły się wątpliwości... jedni piszą że pasuje, inni że nie pasuje. Więc KRÓTKA PIŁKA.

Czy do poniższego zderzaka:

AUDI A4 03R MAŁYSZ S-LINE ZDERZAK PRZÓD KRAKÓW (2808165325) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Będzie pasować ta kratka środkowa:

NOWA ORYGINALNA ATRAPA AUDI A4 B6 S4 S LINE HIT ! (2762780354) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Niby piszą, że to do S4 S-line, ale mi to wygląda na zwykłą A4 S-line? W końcu zderzak na zdjęciu jest A4 S-line a nie S4 S-line.

No i czy seryjne spryski, oraz halogeny podejdą do tego zderzaka S-line?

Będę wdzięczny wtajemniczonym za szybką odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ten zderzak jest s lina a kratka s4

spryski będą pasowały

ja mogę powiedzieć jak to było u mnie z wymiana zderzaka zwykłego na ten od s4

jedynie co pasowało to zaślepka w miejsce holowania

- maskownice spryskiwaczy ksenonów są trochę inne

- kratki wiadomo w s4 są inne i większe

- plastiki siedzące w zderzaku ochraniające spryskiwacz tez inne

czy w sline tak jest nie wiem ale sprawdź bo na pierwszy rzut oka wygląda jak by wszystko pasowało optycznie a przy montażu sie okazuje ze coś jest trochę inaczej wyprofilowanie i nie wchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn. mogę tą kratkę co podałem kupować i podejdzie do tego zderzaka co pokazałem? Ten zderzak to jest S-line, nie S4. A ta kratka środkowa to jest w końcu S4 czy S-line? W opisie aukcji jest S4 a mi to wygląda na zwykły S-line.

Halogeny i spryski seryjne podejdą, nie trzeba nic rezać?

---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 10:03 ----------

ale ten zderzak jest s lina a kratka s4

Niby kratka S4, ale popatrz na zdjęcie, mi to wygląda na kratkę S-line na zdjęciu aukcji z kratką jest chyba zderzak S-line

Edit:

Dobra już wszystko wiem. Zdjęcie kratki na aukcji jest podglądowe, natomiast ma zarówno do zderzaka S-line, jak i S4 ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...