Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wszystko o Pakietach S LINE S4


kaczekmaster

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym jeszcze raz wrócić do spojlera klapy bagażnika w Avancie...

Przeglądam dziś ETKę i... jednak B6 i B7 miały swoje daszki S-Line:

8E9 827 933A w B6

8E9 827 933C w B7

To tak odnośnie wyjaśnienia bo pisałem wcześniej że w B6 była inna klapa - i tak jest tylko tyle że najprawdopodobniej od seryjnej różni się tylko bolcami mocującymi/centrującymi spojler. Tak więc można ją spokojnie zamocować na klej do szyb - pewnie będzie też dopasowana pod większe światełko stopu.

Cena obu części w ASO - identyczna :) 1500 zyli...[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2009, 07:20_________________________________________________Targujcie się :)

http://moto.allegro.pl/item754033719_audi_a4_b6_s_line_zderzak_przod.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może fotkę B6 z przodu ze standardowym zderzakiem, ale grillem w maske od s4 ? Chcialem zobaczyc jakby to wygladalo z niezmienionym dolnym grillem, bo nie moge nigdzie znalezc, a cos mi sie wydaje, ze wygladalo to bedzie tak sobie. ;(

Proszę bardzo

S4grillP1000709.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może fotkę B6 z przodu ze standardowym zderzakiem, ale grillem w maske od s4 ? Chcialem zobaczyc jakby to wygladalo z niezmienionym dolnym grillem, bo nie moge nigdzie znalezc, a cos mi sie wydaje, ze wygladalo to bedzie tak sobie. ;(

Proszę bardzo

S4grillP1000709.jpg

Dzieki, w sumie nie wyglada to najgorzej. A moze masz jeszcze w opcji grilla ze srebrna ramka, a nie black ? Ramka black na czarnym samochodzie zaciemnia obraz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak byś tak znalazł lotke na tył ... w takiej promocji , to normalnie :hi:

Lotka za 900zł :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie będzie - środek jest ten sam.

Pasować będzie ale środek B6 i B7 nie jest taki sam :cool1:

Almost taki sam :naughty: Micro szczegółami się różni (kosmetyką) a Twoja to nawet kierownicą się nie różni :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj znajdą się chętni :decayed:chromos dzięki za schowek - dziś dotarł, drzwiczki jednak troszkę podrapane ale jakoś przeżyję :good::wink4:

Ja też mam propozycję - dziś dostałem namiar na cały środek Recaro z B7 (czarny, pełna skóra - stan igła, zdjęta z rocznika 2006):

- fotele z pełną elektryką (lędzwia, grzane, pakiet oświetlenie, siatka z tyłu, szuflada pod fotelem)

- kanapa z podłokietnikiem (pakiet schowek, grzana)

- boczki (pakiet oświetlenie, wszystkie szyby elektryczne, rolety w tylnych drzwiach)

- podsufitka czarna (komplet z panelami, uchwytami, osłonami, wiązka, osłony słupków - do wyboru pod szyberdach lub bez)

- podłokietnik przód

To czego jeszcze nie wiem to czy boczek kierowcy ma panel pod alarm i memo (zdjęcia i więcej info będę miał jutro). W/w części są dla nadwozia Avant. Sam bym brał ale ja choruję na alcantarę - zostawiam więc Wam :decayed:

Cena: 5 tyś. Zainteresowanych proszę o kontakt - 603 301 180 :)

Sorry za OT ale myślę że taki rarytas możemy podpiąć do działu maniaków wnętrza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...