Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Olej MOTUL- oryginał i podróbka


endriuu

Rekomendowane odpowiedzi

Takie są prawa rynku i demokracji, że można jakiś towar skrytykować.

Zgadzam się ale niestety powyższe wpisy nie dotyczą charakterystyki produktów a opinii i rzetelności sprzedawcy a to już jest pomówienie :) Dziękujemy Oil-landowi za post w naszej obronie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja już sprostowałem i napisałem posta, w którym jest jak byk że to jednak oryginał :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec OT. Jesli ktoś kogoś pomówił są odpowiednie instytucje aby dochodzić swoich praw. Pomalu zaczyna sie robić dział "Rabaty i promocje" z wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował od tego sprzedawcy i może potwierdzić oryginalność towaru?

http://allegro.pl/my_page.php?uid=9536151&order=bd&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec OT. Jesli ktoś kogoś pomówił są odpowiednie instytucje aby dochodzić swoich praw. Pomalu zaczyna sie robić dział "Rabaty i promocje" z wątku.

Dokładnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś kupował od tego sprzedawcy i może potwierdzić oryginalność towaru?

http://allegro.pl/my_page.php?uid=9536151&order=bd&change_view=1

ja tam kupowałem był ok, jak jest teraz to nie mam pojęcia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem motul specyfic 5w30 z normą 507, 2k km po zalaniu oleju awaria dpfa (min, zalepiony olejem)... dzisiaj sprawdzałem bania 5l, dziwny zapach, ciemny kolor, etykieta z tyłu nie jest podwójna... nie wiem czy kupiłem ścierwo czy nie, dlatego nie chcę nikogo osądzać dopóki nie potwierdzi mi się autentyczność tego specyfiku. Czy jest tutaj osoba z Krakowa, która po obejrzeniu pozostałości może wydać wstępną diagnozę? Za olej zapłaciłem 170zł

etykieta wygląda tak samo jak ta którą wkleił uzytkownik Yogurth:

http://dev.casses.aero/~yoghurt/motul/motul_2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 504/507 nie mają z tyłu podwójnej etykiety.

Gdzie kupujesz w Krakowie Motula?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biorę olej od tego gościa. Osobiście śmigam do niego ponieważ mam blisko. Jeszcze nie dostałem towaru lewe od niego. Sprawdzałem na początku nr serii u importera motula na PL. Teraz też kupiłem u niego i jak patrzę po porównaniu to ORI zgadza mi się w 100%

http://allegro.pl/my_page.php?uid=9536151&order=bd&change_view=1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 504/507 nie mają z tyłu podwójnej etykiety.

Gdzie kupujesz w Krakowie Motula?

Nie chcę tutaj nikogo oczerniać i robić antyreklamy, pojadę jutro do gościa, którego tutaj polecacie i zapytam, może popatrzy na to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

każdą ofertę z allegro należy wybadać 3 krotnie uwazniej niz inną. tam jest wyscig cen po trupach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego należy korzystać z oferty kolegów z forum,które po przedpłacie nie są obciążane kosztami wysyłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te 504/507 nie mają z tyłu podwójnej etykiety.

Gdzie kupujesz w Krakowie Motula?

Nie chcę tutaj nikogo oczerniać i robić antyreklamy, pojadę jutro do gościa, którego tutaj polecacie i zapytam, może popatrzy na to.

Kupowałeś w Krakowie :?:

Mamy tutaj dwa pewne i sprawdzoe pukty a jeden z nich to przedstawiciel motula.

O namiary dopytaj na Krakowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem olej Motul 6100 z firmy PHu Filtry Gdansk czy jakoś tak. Moje pytanie tyczy się tego czy z porzadu w lewym dolnym rogu jest data produkcji czy ważności oleju? Z góry dzięki za odpowiedz. Ooooo jak by była taka możliwość czy ktoś mógł by wrzucić zdjęcia oryginalnego Motula 6100 Synergie+ SAE 10W40. Etykieta z tyłu jest podwójna.

Z góry dziekuje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

data ta jest datą produkcji. 6100 ma podwojną etykiete z tyłu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem motul specyfic 5w30 z normą 507, 2k km po zalaniu oleju awaria dpfa (min, zalepiony olejem)... dzisiaj sprawdzałem bania 5l, dziwny zapach, ciemny kolor, etykieta z tyłu nie jest podwójna... nie wiem czy kupiłem ścierwo czy nie, dlatego nie chcę nikogo osądzać dopóki nie potwierdzi mi się autentyczność tego specyfiku.

Nie rozumiem dlaczego upieracie się przy zalewaniu motula skoro jest tak niepewny. Też miałem problemy z dpf-em do czasu gdy zalałem castrol 5W30 od ..... (i tu nie chce robić reklamy czy antyreklamy, ale ewentualnym zainteresowanym mogę podać na PW). Po wymianie oleju jakby ręką odjął.

[br]Dopisany: 02 Lipiec 2011, 23:46_________________________________________________Nie rozumiem dlaczego upieracie się przy zalewaniu motula skoro jest tak niepewny. Też miałem problemy z dpf-em do czasu gdy zalałem castrol 5W30 od ..... (i tu nie chce robić reklamy czy antyreklamy, ale ewentualnym zainteresowanym mogę podać na PW). Po wymianie oleju jakby ręką odjął.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki niepewny :wallbash:

Niepewne jest wszystko kupowane w zagłębiu podróbek czyli na allegro. Teraz podrabia się wszystko, nie można mieć o to pretensji do producentów tylko do kupujących :gwizdanie:

Motul jest dobry bo nie jest produkowany/rozlewany w naszym pięknym kraju (w przeciwieństwie do Castrola).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego pretensje do kupujących?

Nie mamy do dyspozycji np. wywiadowni by sprawdzać uczciwość sprzedawców! Naturalne, że wybieramy korzystniejsze cenowo oferty.

Jeżeli już mieć pretensje to do oszustów, którzy klepią na tym kasę ale przede wszystkim do sprawności organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby dlaczego pretensje do kupujących?

Nie mamy do dyspozycji np. wywiadowni by sprawdzać uczciwość sprzedawców! Naturalne, że wybieramy korzystniejsze cenowo oferty.

Jeżeli już mieć pretensje to do oszustów, którzy klepią na tym kasę ale przede wszystkim do sprawności organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości.

To chyba logiczne i dające do myślenia, że jeśli produkt kosztuje mniej niż u oficjalnego przedstawiciela a nawet producenta to albo jest kradziony albo podrabiany :thumbdown:

To tak jakby pójść na nieistniejący już stadion x-lecia i mieć pretensje, że się kupiło nieoryginalne płyty czy ubranie. Teraz nie ma stadionu, jest allegro :wink4:

Żyjemy w takim a nie innym kraju, niestety :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wskazujmy skrajnej głupoty, której już nawet prawo nie chroni (to jest paserstwo). Każdy ma swój rozum, więc powinien co najmniej przypuszczać, że kupuje coś trefnego. Z drugiej strony oszuści też uciekają się do coraz bardziej wyszukanych metod by zwieść naszą czujność. Gdyby nie podrabiali Motula, to nie byłoby tego wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...