Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Próba Kradzieży, włamanie.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Dobra ale jak pozamieniam piny to jak sie bede z kablem logowal?

w swoim kabelku tak pozmieniasz zeby bylo P&P :decayed:

Opublikowano

Tyle co jest tych aukcji i instrukcji jak ominac immo to SZOK normalnie. Kazdy małolat jest teraz w stanie odpalic furke wracajac z dyskoteki zeby szybciej dotrzec do domku :/

Obcinac lapy złodzijom i tyle !

Opublikowano

k**wa normalnie ręce opadają, dlatego pozostaje autocasco i pacierz przed snem żeby ci samochodu jakiś ciul nie zajebał :facepalm:

Opublikowano

no jest śmiech z tymi odpalarkami, gdzieś mi się też do bmw jakaś przewinęła

Opublikowano

Tu nie ma nic śmiesznego...

K...a ja p......e człowiek tyra żeby fajnym autkiem jeździć, wkłada kasę robi mody a taki uj zawinie spod domu auto. A jak mu się nie uda to zniszczy często celowo. W najlepszym wypadku zabiorą wkłady lusterek, dekielki, kratki zderzaka.

Pamiętam jak w B4 kolegi zawineli halogeny z kierunkami a śrubki które zmienił na nietypowe ustawili mu na masce...

wysłane z Commodore 64

Opublikowano

Rozwiązaniem byłoby odkupienie od straży miejskiej autoblokady,ale i tą jakiś ciul może ukraść i ponieść do skupu złomu.

Opublikowano

dlatego najskuteczniejsze są własne patenty +AC

Opublikowano

panowie tylko własne patenty typu bezprzewodowy czujnik ruchu pozostawiony w aucie w odpowiednim miejscu z powiadomieniem syreny w domu. Kto umie się zabezpieczyć ten wie że jest wiele sposobów

Opublikowano

wszystkie te "łamaki" dostępne są za psie pieniądze na dx.com u chinoli, a nasi ściagają to i opychają...

  • 8 miesięcy temu...
Opublikowano

Panowie pomóżcie!!! Po próbie kradzieży Audi A4B7 2.0 TDI nie działają liczniki, klimatyzacja, wentylator cały czas się kręci i nie można nic zdiagnozować przez kompa. Co robić? Pomóżcie.

Opublikowano

uyebali gnoje sterowniki

jak masz AC oddaj do ASO, niech sie męczą

Opublikowano

No właśnie mam tylko mini AC

---------- Post dopisany at 22:57 ---------- Poprzedni post napisany at 22:56 ----------

Co więc zrobić w takim przypadku?

Opublikowano

mini Ac tez chroni od kradzieży i dewastacji więc powinno zadziałać, dzwoń do ubezpieczyciela

Opublikowano

mini AC jest tylko chyba od całkowitej kradzieży a nie jak uszkodzą ci auto.

Opublikowano

mini Ac jest też od dewastacji jak Ci np. ktoś na parkingu uszkodzi i nie znajdziesz sprawcy to też zadziała.

Opublikowano

MiniCasco w PZU chroni od zdarzeń niezależnych od kierowcy. (uderzenie w zwierzynę, włamanie, kradzież itp)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Kolega miał znaczek s-line + quattro. Złodzieje strasznie zniszczyli mu tapicerkę i pozostawili samochód. Do dziś nie wiadomo czy nie umieli ukraść(nie miał dodatkowych zabezpieczeń) czy z zemsty za znaczki, które wprowadziły ich w błąd.

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam- mam podobny problem- dziś w nocy próbowano mi ukraść samochód (mam go od 26.08.2013.) :P Na szczęście nieskutecznie niemniej jednak złodziej pozostawił po sobie delikatne spustoszenia. Wewnątrz jest wyłamana cała stacyjka- nie tylko bębenek ale też obudowa natomiast na zewnątrz nie pozostawił po sobie najmniejszego śladu. Szczęśliwie działo się to pod okiem kamer monitoringu i dość szybko zadziałała nasza policja :) Złodziej uciekł - pozostało naprawiać z AC.

Tutaj mam kilka pytań- rzeczoznawca będzie jutro i nie chciałbym aby mnie zrobił w balona. Co mogło zostać jeszcze uszkodzone podczas próby kradzieży poza stacyjką? Czy mogła pójść jakaś elektronika? Czy należy wymienić komplet kluczyków czy wystarczy dopasować stacyjkę? Czy mogła uelc uszkodzeniu blokada kierownicy? - co jeszcze mógł uszkodzić ten p i e r d o . . n y złodziej

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.