Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Dywaniki guma czy welur - gdzie we Wrocku


rox79

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

takie małe pytanko bo muszę koniecznie kupić dywaniki do swojej niuni, poprzedni właściciel wje...ł byle jaką gumę nie dość, że śmierdzi jak d*pa emeryta to jeszcze nie pasuje w ogóle wymiarami, wieśniacko wygląda :sick3: co polecacie bo na allegro widziałem welurowe (58,-) i gumowe (99,-) no i może ktoś zna jakieś miejsce we Wrocku co by można było podjechać i zobaczyć na własne oczy? Na moje to ten welur to chyba sięnadaje tylko na lato ale nigdy nie stosowałem może ktoś się wypowie jak to z nim jest gdy mamy śnieg i błotko :>

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem na allegro takie welurowe, mam je teraz w zimie i jest :thumbup:

tak to wyglada u mnie http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=9fc77fb0ed712a59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem zdania ze welur na lato a w zimie to jednak guma, wyglad dygladem ale o autko trzeba dbac zeby syfu niebylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polecam gume przez cały rok :th: mam w kolorze szarym kupiłem na allegro super wygląd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jezdze teraz z gumowymi i jest spoko :thumbup: bo mam jasne welurowe a w zimie to wyglada straszne robia sie czarne :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też niedawno miałem taki problem bo miałem jakieś stare dziady po poprzednim właścicielu, kupiłem gumowe, niby oryginalne, pasują rzeczywiście idealnie i mają nawet pasujące stopery, wziąłem je od gościa o nicku adaszo_pl na allegro... jak chcesz zobaczyć jak wyglądają na żywca to możemy się jakoś zgadać... pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welur rządzi na allegro sa super ceny 60 zł komplet zlogo Audi

Starszego wątku nie znalazłeś :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że temat podobny ... szukam szarych, gumowych dywaników na zimę...

Znalazłem z necie coś takiego:

http://allegro.pl/popielate-dywaniki-gumowe-audi-a4-b6-b7-m200301s-i1183250052.html

Może ktoś miał do czynienia z tą firmą lub z dywanikami, potrzebuję opinii na ten temat... A może ktoś poradzi jakąś alternatywę (nie za bardzo chciałbym wydawać 260-300 zeta za oryginalne audi) ...

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ... jako że mam szarą tapicerkę i srebrne autko ... szukam raczej szarych dywaników ... ale te czarne Petexy to na pewno wartościowa alternatywa ... :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...