Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

teraz jak już wszystko ogarnięte można przejść do dalszych modów :evil:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 212,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pisałes że kasy nie masz :decayed:

Co w planach?

Opublikowano
  • Autor

kasy nie ma plany są :naughty:, jak tylko się coś znajdzie to :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:27_________________________________________________Panowie zbieram na mody :decayed:, nie potrzebuje ktoś, czegoś? :naughty:

http://www.a4-klub.pl/smf/all_wielka_wyprz-t138599.0.html

Opublikowano

kasy nie ma plany są :naughty:, jak tylko się coś znajdzie to :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:27_________________________________________________Panowie zbieram na mody :decayed:, nie potrzebuje ktoś, czegoś? :naughty:

kokaina marychułana lsd pixy? :mysli::polew: :polew: :polew::kox:

Opublikowano
  • Autor

kasy nie ma plany są :naughty:, jak tylko się coś znajdzie to :decayed:[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2010, 15:27_________________________________________________Panowie zbieram na mody :decayed:, nie potrzebuje ktoś, czegoś? :naughty:

kokaina marychułana lsd pixy? :mysli::polew: :polew: :polew::kox:

wal na PW :tongue4:,

zapomniałem o linku :wallbash:[br]Dopisany: 28 Czerwiec 2010, 21:35_________________________________________________trochę się rozmarzyłem, co myślicie :gwizdanie:

38084191.jpg

Opublikowano

lipa kontrast na lampach i krzywa tablica :naughty:

ale ja ci mówię, że będzie za***iście :good:

a jeszcze jakby bumper tył z s4 był to malinka :slina:

chociaż zbytnio by go nie było widać z daleka :tongue4:

Opublikowano

:good: ale lampy całe czerwone to jakos tak szału nie robia :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Lipiec 2010, 00:50_________________________________________________

lipa kontrast na lampach i krzywa tablica :naughty:

ale ja ci mówię, że będzie za***iście :good:

a jeszcze jakby bumper tył z s4 był to malinka :slina:

będzie lepiej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

:good: ale lampy całe czerwone to jakos tak szału nie robia :gwizdanie:

zobaczyłem fotkę co wstawił Iverson, i się zajawiłem na te czerwone lampy :slina:, ale wszystko wyjdzie w praniu, w tym roku z zewnątrz nie będzie już ruszana :gwizdanie:

lipa kontrast na lampach i krzywa tablica :naughty:

ale ja ci mówię, że będzie za***iście :good:

a jeszcze jakby bumper tył z s4 był to malinka :slina:

chociaż zbytnio by go nie było widać z daleka :tongue4:

nie czepiaj się na szybkiego skleiłem :tongue4:, zderzaków, od Eski nie bedzie, raczej napewno, ale na tyle bedzie coś innego, ale narazie ciii :gwizdanie:

Opublikowano

mogę wrzucić ładniejszego fotoszopa? :notworthy:

Opublikowano
  • Autor

ja nie widzę problemu :wink4:, może mnie natchnie, i coś podrezam :gwizdanie:

Opublikowano

nawet jakbyś mi nie pozwolił to bym wrzucił :decayed:

p.s. tylną klapę kroiłem sam, bo nie chciało mi się kolorowac innej :tongue4:

slepy.jpg

p.s.2. tylne czerwone lampki są super :slina:

Opublikowano
  • Autor

nawet jakbyś mi nie pozwolił to bym wrzucił :decayed:

p.s. tylną klapę kroiłem sam, bo nie chciało mi się kolorowac innej :tongue4:

slepy.jpg

p.s.2. tylne czerwone lampki są super :slina:

michu usuń jeszcze OOOO, z klapy :gwizdanie:

Opublikowano
slepy.jpg
Opublikowano
  • Autor

:mysli:

:good::kox:

chyba bedzie :naughty:

Opublikowano

mógłbyś pogrzebać jeszcze w tym roku. takie usa madafaka zrobić :rolleyes: szukaj kazji na klapę, a lampki sam sobie zaczerwienisz :good:

Opublikowano
  • Autor

mógłbyś pogrzebać jeszcze w tym roku. takie usa madafaka zrobić :rolleyes: szukaj kazji na klapę, a lampki sam sobie zaczerwienisz :good:

jak się trafi klapa w takiej cenie jak dorwał Topor, to będzie :wink4:, a lampki to najmniejszy problem :naughty:

mam grooby plan na wiosnę, który wciągnie sporo kasy, jak tylko się uda wszystko ogarnąć :wink4:, także w tym roku nie szaleje, muszę środek ogarnąć, to jest plan na ten rok :wink4:

Opublikowano

ciekawe planujesz :mysli:

ten twój żółty hak jakoś mi się wydaje, że jest bardziej wysunięty niż mój. mojego tak słabo widać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Spadam, bo trzeba $$$, na mody zarobić, a o 5 pobudka :confused4::hi:

Jakby ktoś słyszał o klapie od USa, po pieniądzach, to :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.