Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak kupię alu i ogarnę wydech to pojadem :wink4:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Ta, boczki dwukolorowe taki cyrk :)

Jedziecie chłopaki na majówke?

którego jest? i gdzie?, może bym się wybrał :naughty:

Krycha, a jaka cena za boczki+ ten plastik nad nogi kierowcy + schowek+ konsola+ tunel, w tym siwym kolorze, rzuć na PW :wink4:

Opublikowano
Opublikowano
  • Autor

troszki daleko :kwasny:, 280km, w jedną stronę, ale kto wie :gwizdanie:

Opublikowano

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

Ja mogę się dorzucić :good:

Nie marudź, przyjeżdżaj :naughty::kox:

Opublikowano
  • Autor

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

Ja mogę się dorzucić :good:

Nie marudź, przyjeżdżaj :naughty::kox:

no zobaczymy, jak się sprawy poukładają :decayed:

Opublikowano

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

Ja mogę się dorzucić :good:

Nie marudź, przyjeżdżaj :naughty::kox:

Przecież możesz jechać w parę osób i będzie zawsze taniej :wink4: ja sam też nie pojadę tylko kogoś zgarnę... a jak nie to weźmiesz mnie po drodze :decayed::drunk:

Opublikowano
  • Autor

zbierzmy z 10 chłopa kupimy i będziemy se wysyłać maszynkę :decayed:

Ja mogę się dorzucić :good:

Nie marudź, przyjeżdżaj :naughty::kox:

Przecież możesz jechać w parę osób i będzie zawsze taniej :wink4: ja sam też nie pojadę tylko kogoś zgarnę... a jak nie to weźmiesz mnie po drodze :decayed::drunk:

pomyślimy :naughty:

Opublikowano

No dawać dawać to i ja sie pojawie :naughty:

Opublikowano
  • Autor

No dawać dawać to i ja sie pojawie :naughty:

kusicie zobaczymy jak bede stał z kasą i czasem, przedewszystkim, bo ostatnio nie ma go na nic :kwasny:

Opublikowano

Witaj w klubie... :disgust: ale jedną sobotę i niedzielę nie wygospodarujesz jakoś? :wink4: ja też jeszcze nic pewnego ale tak na 80% pojawię się :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu coś ruszyło, jak dobrze pójdzie na przodzie wylądują 312mm :evil:

Opublikowano

ta, dzisiaj idę na pocztę i waga nie wyświetla cyferek, czyli powyżej 30kg paczka, muszę jutro przepakować na dwie :wallbash: bo nawet Pani po znajomości nie chciała przyjąć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

ta, dzisiaj idę na pocztę i waga nie wyświetla cyferek, czyli powyżej 30kg paczka, muszę jutro przepakować na dwie :wallbash: bo nawet Pani po znajomości nie chciała przyjąć :naughty:

no to ładnie sobie suki ważą :shocked:

Opublikowano

kurewa a tyle się na poczte tego nadźwigałem, a ona łamie mi serce i mówi że nie przyjmie bo za ciężkie :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurewa a tyle się na poczte tego nadźwigałem, a ona łamie mi serce i mówi że nie przyjmie bo za ciężkie :polew:

noi to ładnie, jeszcze tego tylniego prawego muszę ogarnąć, i kupić nowe tarcze i klocki na tył, i w sobote, am nadziej ogarnąć wszystko :gwizdanie:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 21:47_________________________________________________nie żałuj, nie żałuj, bedą mi dobrze służyć :decayed:

Opublikowano

Jak to pakowałem to se myślę na uj to sprzedałem :no::polew:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 22:20_________________________________________________90km będą hamować? EE to lekkie życie będą miały :naughty:

Opublikowano

Jeszcze to takiej starej padaczki Krycha :thumbdown: :thumbdown:

:bag:

Opublikowano
  • Autor

Jak to pakowałem to se myślę na uj to sprzedałem :no::polew:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 22:20_________________________________________________90km będą hamować? EE to lekkie życie będą miały :naughty:

spokojnie, doczekają się więcej mocy w końcu

Opublikowano

Jak to pakowałem to se myślę na uj to sprzedałem :no::polew:[br]Dopisany: 16 Maj 2011, 22:20_________________________________________________90km będą hamować? EE to lekkie życie będą miały :naughty:

spokojnie, doczekają się więcej mocy w końcu

Ślepy wsadż że 2,7= bedzie pierwsze 2,7 w ośce :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.