Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kolejny zainfekowany :decayed::kox::good:

Ja tam wolę od rezania pucowanie :decayed:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 210,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Pawel na szybki efekt :wink4:

recznik Magsa, szmatka, spray :> i 20 min roboty :cool1:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=163060.435

widziałem widziałem, ale przez zimę i wiosnę troszkę zaniedbałem lakier i muszę zrobic gruntowną korektę :wink4:

Kolejny zainfekowany :decayed::kox::good:

Ja tam wolę od rezania pucowanie :decayed:

no złapałem bakcyla, zobaczymy co z tego wyjdzie :decayed:

Opublikowano

no złapałem bakcyla, zobaczymy co z tego wyjdzie :decayed:

masz pole od popisu przy swoim kolorze :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no złapałem bakcyla, zobaczymy co z tego wyjdzie :decayed:

masz pole od popisu przy swoim kolorze :naughty:

no wiem, co było po Faraceli G3, a co dopiero po nowym zestawiku :naughty:

Opublikowano

Jak Ci graja Phonocary w drzwiach? Masz wygluszone drzwi i dystanse i jakis wzamk do nich?

Opublikowano
  • Autor

Jak Ci graja Phonocary w drzwiach? Masz wygluszone drzwi i dystanse i jakis wzamk do nich?

mam tam wrzucone 13cm, drzwi wygłuszone, dystans dorobiony, grają w miare fajnie ale teraz wkładałbym 16cm :wink4:[br]Dopisany: 04 Lipiec 2011, 18:31_________________________________________________Przyszły tajle :kox:

dsc_9718__851905.jpg

Teraz tylko dorwać czasu żeby wszystko ogarnać :wink4:

Opublikowano

aż szkoda używać :decayed:

Opublikowano
  • Autor

aż szkoda używać :decayed:

a no :decayed:, mam nadzieje że na aucie bedzie wyglądać jeszcze lepiej :kox:

Opublikowano

co to za dziwne pojemniczki Megs'a?

Mówiłem Ci, nie kupuj tego na targu... :bag::wink4:

Opublikowano
  • Autor

co to za dziwne pojemniczki Megs'a?

Mówiłem Ci, nie kupuj tego na targu... :bag::wink4:

Testery na poczatek :wink4: wziąłem szampn Wash&Wax 100ml, a parę rzeczy dostałem jako gratis :wink4:

Opublikowano

Przed Ultimate Compound to walnij tego Jagera bo ręcznie będzie ciężko :naughty::kox:

Kup sobie jeszcze Meguiar's Ultimate Protectant do dechy..ja nie chce niczego innego i zapach salonu :kox: :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przed Ultimate Compound to walnij tego Jagera bo ręcznie będzie ciężko :naughty::kox:

Kup sobie jeszcze Meguiar's Ultimate Protectant do dechy..ja nie chce niczego innego i zapach salonu :kox: :kox: :kox:

Jagera mam zapasik, także powinno pójść dobrze :decayed:, do środka kupiłem narazie tester 303 Aerospace Protectant :wink4:, i dostałem w Gratisie zapach Poorboy Cherry, czyli bedzie pachnieć wisienką :naughty:

w nastepnym miesiącu dobierzemy cos do środka :wink4:

Opublikowano

dsc_9718__851905.jpg

Teraz tylko dorwać czasu żeby wszystko ogarnać :wink4:

widze, ze Karcher do pianki tez zakupiony :naughty:

czyli niedlugo bedzie foto story :kox:

Opublikowano

Napisz ile Cię tak około wyniósł taki zestawik może być na PW :wink4: też planuje coś swojej kupić bo mam roczny lakier a taki jest zasyfiony że masakra ;(

W razie czego będziesz moim doradcą :naughty:

Opublikowano
  • Autor

A więc zabawa rozpoczęta :decayed:

Wczoraj:

Na pierwszy ogień Pianownica Karchera i aktywna piana Neutral PhFoam :tongue4:

dsc_9743__589051.jpg

W czasie gdy pianka leżała na aucie wziąłem się za dokładne wymycie wszystkich wnęk i zakamarków :wink4:

Użyte do tego APC od Megsa w proporcji 6:1 i fachowy pędzelek, który dostałem w gratisie do zamówienia :decayed:

dsc_9755__555252.jpg

Nastepnie auto umyte Szamponem Meguiar`s Wash&Wax( za***iście pachnie :kox:), za pomocą rękawicy Meg`s Wash Mitt(polecam :good:), fotka po umyciu

dsc_9759__822095.jpg

Po umyciu auto osuszone recznikiem do podłóg Jana Niezbędnego :decayed:

Następnie w ruch poszła Glinka Bilt Hamber Regular, jako poślizgu użyłem ciepłej wody z paroma kroplami szamponu :good:, Na cieższe zabrudzenia użyty Poorboy`s Bug Squash.

dsc_9772__282953.jpg

Parę zdjęć z walki, a na oko była czyściutka :gwizdanie:

dsc_9773__700233.jpg

dsc_9779__611795.jpg

dsc_9787__488128.jpg

dsc_9793__114211.jpg

No i dzień dzisiejszy:

Słońce pokazało wszystkihttp://brzesko-bochnia.pl/Ogloszenie/i82011/POSZUKUJE--BUDOWLANCOWe niedoskonałości lakieru jest tego masę :wallbash:

Zabrałem sie za korektę w ruch poszedł Meg`s Ultimate Compound i aplicator TriColor German.

Po raz pierwszy i ostatnio robiłem to ręcznie, machania jest masę a efekt mizerny, kolor się ożywił, ale usuniete zostały tylko drobne ryski, jest lepiej niz przed, ale to jeszcze nie to, na następny raz w ruch pójdzie maszyna :good:

dsc_9834__308032.jpg

Coś widać, 50/50 :naughty:

dsc_9847__373770.jpg

dsc_9866__947686.jpg

A tu efekt po UC :wink4:

dsc_9875__398971.jpg

dsc_9884__934650.jpg

Po skonczeniu inspekcja z IPA, teraz tylko glaze, dzisiaj starczyło czasu tylko na maskę

Użyłem Poorboy`s Black Hole

dsc_9892__464966.jpg

dsc_9894__972499.jpg

Na koniec teścik 303 Aerospace Protectant

dsc_9904__288629.jpg

dsc_9906__471441.jpg

I to by było na tyle, w weekend czasu brak, także w poniedziałek walczę dalej z Glazem, a potem wosk :good:

Opublikowano

Poszukują budowlancow? :polew:

Opublikowano

Detailing to świetna sprawa :kox:

powiedz mi w jaki sposób używałeś glinki?

Przecierałeś tak jak się ścierało tablicę gąbką w podstawówce (oczywiście z poślizgiem) czy przykładałeś glinkę raz koło razu ?

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem :mysli:

Ja próbowałem pierwszym sposobem i mam wrażenie, że chyba nie o to chodziło :confused4:

Opublikowano
  • Autor

Detailing to świetna sprawa :kox:

powiedz mi w jaki sposób używałeś glinki?

Przecierałeś tak jak się ścierało tablicę gąbką w podstawówce (oczywiście z poślizgiem) czy przykładałeś glinkę raz koło razu ?

Nie wiem czy dobrze wytłumaczyłem :mysli:

Ja próbowałem pierwszym sposobem i mam wrażenie, że chyba nie o to chodziło :confused4:

Robiłem dokładnie tak jak ten ziomuś :wink4:

Opublikowano

Aaaa, już wiem. Za słabo tarłem :decayed:

Chyba już wiem co będę jutro robił :kox:

Opublikowano
  • Autor

Aaaa, już wiem. Za słabo tarłem :decayed:

Chyba już wiem co będę jutro robił :kox:

glinki nie dociskasz do lakieru, ona ma swobodnie jeździc po lubrykancie, w innym wypadku możesz zrysować lakier :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.