Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

:slina:

na żywo lampy też są takie żółte jak na zdjęciach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie czepiają lamp?

jeszcze nie miałem stycznośći :wink4:, ale prawdopodobnie folia wyleci, bo się mojej połówce niepodoba i mnie męczy odkąd nakleiłem :tongue4:[br]Dopisany: 12 Lipiec 2011, 20:51_________________________________________________no i to co w tej zabawie naj bardziej lubie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś Ty zrobił z lampami ? :blink:

dawno Cię tu nie było :naughty:

bywam codziennie ale nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt :good: i praktyczny bo zmywa brud :>

ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego :cool1::wink4:

No jak to :tongue4:

Pasuje przecież do zacisków i wentylków. A tak na serio to gdyby była jaśniejsza to pewnie by przeszła a tak, jednak trochę za bardzo rzuca się w oczy. Będziesz łatwym celem dla stróżów prawa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Efekt :good: i praktyczny bo zmywa brud :>

ps. dobrze Pawel, ze zdejmiesz te folie bo kolorem nie pasowala do niczego :cool1::wink4:

No jak to :tongue4:

Pasuje przecież do zacisków i wentylków. A tak na serio to gdyby była jaśniejsza to pewnie by przeszła a tak, jednak trochę za bardzo rzuca się w oczy. Będziesz łatwym celem dla stróżów prawa :wink4:

no wiem, właśnie :wink4:, zobaczymy może zamówię LaminX, i wtedy zobaczymy jak to bedzie wyglądać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawno mnie tu nie bylo a juz tyle zmian :decayed: polerka robi meega robote :wink4: klape zakładaj :cool1:

klapa czeka na lewą kasę, na malownie, bo z granatowa nie bede jeździł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przywalczyłem ze środkiem,i dawno już nie był w takiej kondycji :evil: Zostało mi tylko uprać fotele, ale to jak sie trafi wolny weekend :good:

Całoś wymyta Apc Od Meguiar`s, następnie nałożony 303 Aerospace Protectant

60182131.jpg

88023927.jpg

55029696.jpg

58020167.jpg

21333678.jpg

Na koniec zapodałem gratis z ShowCarShine, zapach Poorboy`s Cheery, pachnie wisieńką :kox:

31697132.jpg

Zostały mi do ogarnięcia szyby i koła i na ten czas powinno być wszystko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trochę za bardzo się błyszczy ten Aero jak dla mnie :rolleyes:

APC używałeś tylko do wnętrza czy nadaje się też żeby wyczyścić np wnęki drzwi, zawiasy itp?

Też mnie wzięło na jakiś tam amatorski detaling :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podsufitówka :kox: dekory :kox:

:hi:

trochę za bardzo się błyszczy ten Aero jak dla mnie :rolleyes:

APC używałeś tylko do wnętrza czy nadaje się też żeby wyczyścić np wnęki drzwi, zawiasy itp?

Też mnie wzięło na jakiś tam amatorski detaling :naughty:

fotka świeżo po nałożeniu, po wyschnięciu zrobiła sie taka fajna satynka, ale i tak przy najbliższym zamówieniu wpadnie Meguiar`s Ultimate Protectant :wink4:

co do APC, ono nadaje się do wszystkiego jak sama nazwa wskazuje,tylko trzeba go odpowiednio rozcieńczyć :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dekory panie miazga! :decayed:

mi też sie podobają :kox:, środkowe słupki mi zostały jeszcze do poprawki, bo myślałem że ta uszczelka zachodzi bardziej na plastik :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popraw kurna tez slupek.... ponaciagaj tak zeby material zachodzil do sierodka wtedy uszczelka ladnie dojdzie i bedzie malina, ja widziales na fotkach jak ja poobklejałem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki paweł za glinkę, jutro się będę nią bawił

powiedz mi jeszcze jedno czym myjesz auto? masz lakier na felgach czy to gołe alu wypolerowane? niewpływa źle ten szampon na takie świecące bajery ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...