Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] A4 TDi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
masz jakas fotke od przodu z zalozona tablica?

mam gdzies ale na domowym kompie jak wrucę to Ci podrzuce:wink:

---------- Post dopisany at 18:49 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Dwu członowe :grin:

Paweł... bądź twardy

http://nadjakseruje.blox.pl/resource/po_slubie.jpg

:polew::polew::polew:

Ślepy sam wydał na siebie wyrok ? No cóż .. gratulacje :decayed:

na każdego przyjdzie pora:grin:

  • Odpowiedzi 5,4 tys.
  • Wyświetleń 211 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

na każdego przyjdzie pora:grin:

Oby jak najpóźniej :decayed: ja już jestem trzy lata po :grin:

Opublikowano

teraz myśl nad autem do śłubu:decayed:

Opublikowano
  • Autor
teraz myśl nad autem do śłubu:decayed:

ja? ja też już po, jechalem a6c6:decayed:

Opublikowano

Dobry wybór:naughty::kox:

Moje następne auto:wink:

Opublikowano
Dobry wybór:naughty::kox:

Moje następne auto:wink:

Nie tylko Twoje, jedyny problem, jaki wybrać silnik :kwasny:

Jak czytam o problemach na A6klubie to mi się odechciewa :doh:

Opublikowano

i moje następne będzie c6:thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

ja jak bede zmienial to na a4 b8:wink:

Opublikowano

Ja tez tak myslalem ale troche za malo miejsca w srodku:wink:

Jedno wiem, na pewno bedzie sedan:decayed:

Opublikowano

A6 C6 3.0 tdi w sedanie :kox:

Spotkamy się na A6klubie :grin:

Opublikowano

Ja już nawet mam taki silnik ale w większym opakowaniu :decayed:

Mogę zostać waszym Kolegą ? plis....

Opublikowano
Ja już nawet mam taki silnik ale w większym opakowaniu :decayed:

Mogę zostać waszym Kolegą ? plis....

pod warunkiem że pokażesz tego swojego parcha:decayed:

Opublikowano
Ja już nawet mam taki silnik ale w większym opakowaniu :decayed:

Mogę zostać waszym Kolegą ? plis....

pod warunkiem że pokażesz tego swojego parcha:decayed:

Poza tym lekarz zawsze może się przydać :decayed:

Opublikowano

taaaa podobno nic tak nie rozluźnia atmosfery jak pawulon:decayed:

Opublikowano

pokażę jak będzie godzien pokazania i dostanie odpowiednie koła

pawulon, e tam znam lepsze specyfiki :naughty:

więc jak będzie ? plis, plis, plis :slina:

Opublikowano

Witam:banan::banan::banan::banan::banan::banan::banan:

Opublikowano
pokażę jak będzie godzien pokazania i dostanie odpowiednie koła

pawulon, e tam znam lepsze specyfiki :naughty:

więc jak będzie ? plis, plis, plis :slina:

Jestem na tak :decayed:

Na PW poleciał adres na który proszę wysłać recepty na te specyfiki :grin:

Opublikowano

zapraszam na wspólną terapię :naughty:

Opublikowano
troche za malo miejsca w srodku:wink:

przesada :decayed: mniej niż w A6, ale nie jest go mało :wink:

Opublikowano
  • Autor

DSC_4147_zps27a76812.jpg

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

no a6 dla mnie troszke za duze, a b8 jest dla mnie mega:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.