Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja mam przełączniki przy lampach ale nie estetycznie to wygląda dlatego planuje zrobić na włączniku przeciwmgielnych przednich albo podobnym i przekaźniku żeby można było szybko przełączyć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przez zime to ogarnę, mam nadzieje ze wpadnie tez elektryka w końcu bo wszystkie graty lezą a nie ma kiedy tego ogarnąć:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza elektrykę szyb bo te boczki to chyba myszy Ci już zjadły :grin:

zapakowane elegancko na poddaszu, także chyba nic im nie jest:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega skore od golfa IV schowal na strychu to na wiosne sie zdziwil jak w fotelach dziury mial:grin:

tak, ale ja piszę o poddaszu, a nie o strychu:naughty:, ze na strychu taki klops to sie nie dziwię:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Paweł ma przyzwoitą graciarnię na tajle :wink: trzeba przyznać że niejeden mu może pozazdrościć :whistling:

:grin:, no teraz sie przeprowadziłem, ale graty dalej u rodziców leżą póki nie zrobię sobie czegoś tutaj:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega skore od golfa IV schowal na strychu to na wiosne sie zdziwil jak w fotelach dziury mial:grin:

tak, ale ja piszę o poddaszu, a nie o strychu:naughty:, ze na strychu taki klops to sie nie dziwię:wink:

ja zostawiłem w garażu..... i tez mi pożarły.... dobrze ze to stare fotele byly...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima idzie, szkoda jej męczyć, Vitara teraz to mój daily car, audi to od niedzieli przepalam:decayed:

---------- Post dopisany 10-12-2012 at 19:30 ---------- Poprzedni post napisany 01-11-2012 at 13:22 ----------

zeby nie było ze nic sie nie dzieje, wpadło nowe koło na sezon, powinno dobrze lezeć:decayed:

76353375.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" czy 19" :D

ładne koło, ale chyba trochę popracować nad nimi trzeba co? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile to szerokosci

niestety 8,5 wszystkie, ale przy tej kasie nie wybrzydzałem, zapodam jakąś węższą oponke i powinno być dobrze:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18" czy 19" :D

ładne koło, ale chyba trochę popracować nad nimi trzeba co? :P

18, mają byc w dobrym stanie, ale pewnie trzeba bedzie je delikatnie odświeżyć, najważniejsze że nie krzywe i spawane:wink:

---------- Post dopisany at 19:53 ---------- Poprzedni post napisany at 19:46 ----------

chcesz je zalozyc do tych piz*owatych 280z przodu przeciez to bedzie wygladalo po co najmniej nie proporcjonalnie....

ja mam 312mm z przodu:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to git :banan: ja z braku czasu i musu wymian tarcz zostalem przy piz*owatych 280 na cale 13mm :facepalm: dlatego felgi tego typu wogole nie wchodza w gre.... i albo zostana na przyszly rok avusy albo wpadna monoblocki z a8...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...