Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

no tylko, a i tak nie wiem czy bedzie mi sie chciało to wyrezać, mam ostatnio kompletnego lenia jeśli chodzi o furkę :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

postaram, sie ale to dużo roboty jest bo trzeba całe boczki ściągać :confused4:, żałuje że nie ogarnąłem tego przy montazu głośników, i wyciszaniu drzwi :gwizdanie:, ale zrobi sie :decayed:

narazie priorytet to lampy :evil:, no i muszę poprawić tzreciego stopa, bo chyba sobie kabelki pourywałem :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czerpe z Ciebie wzor :decayed: tylko Kuni pod macha mi brakuje :polew:

No ja mam pewnie teraz tyle co Ty :cool1:, ale nie bede dokładał kasy do starego 1z, jak już to będzie SWAP, na coś mocniejszego i wtedy rzeźba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PD only :jerk:

:decayed: on woli wolnossaka -> :boobs: niz ręczne zabawy -> :jerk:

No chyba że się mylę i lubi :dziura: Albo jeszcze inaczej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już to będzie SWAP

PD only :jerk:

PD, ale takie :banan1::sex:

PD only :jerk:

:decayed: on woli wolnossaka -> :boobs: niz ręczne zabawy -> :jerk:

No chyba że się mylę i lubi :dziura: Albo jeszcze inaczej :mysli:

:cool1:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 08:32_________________________________________________wróciły Stockowe lampy :slina:, nie dostałem u siebie ani zielonych, ani pomarańczwych mocnych żarówek, i folia poszła w kosz :gwizdanie:

ale kiedyś napewno wróci, prawdopodobnie z klapą US, jak sie tylko takowa pojawi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy, ktoś się przyczepił do ciebie o tą folię, że tak szybko poszła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to u mnie tez zostaje bez :decayed: jak tam czarne folie?

dzisiaj, oprócz zerwania folii z lamp kompletnie nic nie ogarnąłem :gwizdanie:, nie ma weny, w poniedziałek rozbieram tapicere i w tygodniu pójdą wszystkie klamki hurtem :decayed:

slepy, ktoś się przyczepił do ciebie o tą folię, że tak szybko poszła?

nie, ale wolę nie ryzykowac, nie stać mnie :gwizdanie:[br]Dopisany: 31 Lipiec 2010, 18:43_________________________________________________Nie wiem jak, nie wiem gdzie, ale mam opadniety zderzak z lewej strony :confused4:, muszę szukać halo na prędkośći, żeby ogarnąć wszystko za jednym zamachem a nie bawić sie z tym kilka razy :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zostaje, szkoda mi kasy na pakiet od eSki, a samego przódu, nie chciałbym zakładać :no:, wole wydać kasę na coś innego, a zrobić tego po swojemu :naughty:, pozatym, za dużo tych eSek na forum :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zrobisz to pokaz :decayed: ja raczej mojego polifta nie ruszam :)

jakbym miał polifta, to bym tylko kratki na Rsa podrobił :gwizdanie:, a tak to muszę rezac całe halo od zera, ale mam już w głowie plan, jak to ma wyglądać :gwizdanie:, będą zespolone z kratką, i do tego ori siatka z RSa :decayed:

ZAMIENIE MOJE KRATKI PSEUDO RS, NA ORI KRATKI SERYJNE :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobacze jak to bedzie wygladac :wink4: moze sie skusze:P

Slepy jak bedziesz rezal ta lampke to ustaw sobie diody dobrze i lekko przyklej :tongue4: dioda 3mm ma miec srednice :wink4:

bedzie dobrze, jak mi nie wyjdzie, albo nie bedzie mi pasować to włoże poliftową :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

razem z podsufitowka? :decayed:[br]Dopisany: 09 Sierpień 2010, 22:39_________________________________________________

Żeby założyć zespolone lampy , trzeba coś przerabiać?? fajnie to wygląda.

troszke blotniki :wink4: znajdziesz na forum co i jak trzeba zrobic tylko :szukaj::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...