Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi chodziło o rodzaj diód do wnętrza: pod nogi, do podsufitki i ajk się orientujesz to jakie są w lampkach w tylnych słupkach...

no to tak, w nogi kupiłem taką taśmę w której są zatopione diody, ona jest cięta z rolki, kupiłem paski 5cm, na strone, w każdym pasku jest po 3 diody i dają aż miło :wink4:

co do podsufitki to z przodu ja mam 2xW5W + rurkowa, z tyłu są też w5w, tyle ze ja mam lampke od passata, a w audi ori lampce z przodu są T4W, ja zrobiłem tak że wyciągnąłem wszystkie żarówki ze środka, poszedłem do elektronicznego i mi dobrała babeczka zamienniki, brakuje mi jeszcze diód w słoneczniki, bo nie mieli takiej jak tam wchodzą :no:, i bede musiał coś wykombinować :naughty:

te na nogi :good:

tak jak wyżej napisałem :wink4:, jutro zrobię fotkę jak to wygląda :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slepy ja czytałem że przód jest W5W a tył R5W - w a4 b5 :mysli:

sprawdzałem w przedliftowej lampce, i tam są T4W, a z tyłu mam W5W, może po lifcie było inaczej :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz :wink4:, ja tak mam w tej mojej starej :gwizdanie:, środek, oprócz słoneczników jest już w LED, bagażnik też :good:

Myślę jeszcze o patencie założenia dwóch modółów po 3 diody, pod maską, tak aby się zapalały po otwarciu maski i oświetlały silnik, co o tym myślicie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oprócz słoneczników jest już w LED

nie mam podświetlanych słoneczników :confused4:

Myślę jeszcze o patencie założenia dwóch modółów po 3 diody, pod maską, tak aby się zapalały po otwarciu maski i oświetlały silnik, co o tym myślicie :mysli:

lipa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz :wink4:, ja tak mam w tej mojej starej :gwizdanie:, środek, oprócz słoneczników jest już w LED, bagażnik też :good:

Myślę jeszcze o patencie założenia dwóch modółów po 3 diody, pod maską, tak aby się zapalały po otwarciu maski i oświetlały silnik, co o tym myślicie :mysli:

Audi 80/100/200 miało takie coś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękował :)

Nie ma problemo :hi:, a naprawde warto to wymienić bo zupełnie inaczej sie autko prezentuje, w choooj lepiej :good:

Myślę jeszcze o patencie założenia dwóch modółów po 3 diody, pod maską, tak aby się zapalały po otwarciu maski i oświetlały silnik, co o tym myślicie :mysli:

lipa :wink4:

w sumie była by to dobra sprawa, bo jak sie coś wysra w trasie, a nie masz lampki to jesteś udupiony, a tak to zawsze jakiś pogląd na sytuacje jest :good:

narazie i tak to odpuszczam, w kwestii oświetlenia bedą zrobione tylko białe diody pod drzwiami :wink4:, Teraz czas na kierę i fotele :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa oświetlenie wnętrza na ledach :)

Jutro jeszcze sprawdzę jakie u mnie są diody żeby mieć pewność na 1000% i zamawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super sprawa oświetlenie wnętrza na ledach :)

Jutro jeszcze sprawdzę jakie u mnie są diody żeby mieć pewność na 1000% i zamawiam...

:good:, bedziesz zamawiał z neta? Ja kupiłem wszystko u siebie w mieście w elektronicznym, za wszystkie diody w podsufitkę, do bagażnika i pod nogi dałem, 50zł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem czy przez neta czy poszukam w jakimś elektronicznym, narazie muszę się zorientować czy u mnie te same są :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zamawiać w necie mi się wydaje :good:

muszę nad tym pomyśleć :kox:

ale w pierwszej kolejności slepy mam halo w głowie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lipa :wink4:

i tu sie mylisz kolego, w 80 mojej siorki jest taki mod pod maska fabrycznie, tylko oparty na zarowce :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może rzeczywiście się mylę. w prawie napewno jest to przydatne, jeżeli ktoś ma awaryjną jednostkę pod maską :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sensu zamawiać w necie mi się wydaje :good:

muszę nad tym pomyśleć :kox:

ale w pierwszej kolejności slepy mam halo w głowie :cool1:

no to kombinuj, dam Ci halo, przewód ten co był orginalnie i te uchwyty co przyrezałem, bedziesz musiał dokupić tylko przełącznik bo ten co tam był to tylko do C330 się nadawał :polew:, i przekaźnik, bo gdzieś zgubiłem ten co był z halo :kwasny:

lipa :wink4:

i tu sie mylisz kolego, w 80 mojej siorki jest taki mod pod maska fabrycznie, tylko oparty na zarowce :good:

myślę nad tym na poważnie, bede ciągnął instalacje na czasie pod grzane spryski, to sobie odrazu podciągnę pod lampki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to kombinuj, dam Ci halo, przewód ten co był orginalnie i te uchwyty co przyrezałem, bedziesz musiał dokupić tylko przełącznik bo ten co tam był to tylko do C330 się nadawał , i przekaźnik, bo gdzieś zgubiłem ten co był z halo

a to nie da rady podłączyć go do ori włącznika od halo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to może rzeczywiście się mylę. w prawie napewno jest to przydatne, jeżeli ktoś ma awaryjną jednostkę pod maską :gwizdanie:

taaa 1,9 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

da radę, ja mam przedlifta to musiałem rezać :wink4:, zapomniałem że Ty masz już po pierwszym lifcie to tylko kabelki przepiac, nawet Ci przekaźnika nie trzeba :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...