Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] A4 TDi


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

moskal może ci opchnie z parówy :decayed:

tymczasem ja spadam.. jutro znowu szkoła.. 2 godziny niby ale na 9 godzin i tak muszę jechać... :disgust:

musiałbym sobie ją obciąć, od Kombiaka :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

moskal może ci opchnie z parówy :decayed:

tymczasem ja spadam.. jutro znowu szkoła.. 2 godziny niby ale na 9 godzin i tak muszę jechać... :disgust:

jeździsz bez prawka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym sobie ją obciąć, od Kombiaka :polew:

mówię o tych pierdołach jak słoneczka itp.

jeździsz bez prawka?

jadę autobusem. o 6.40 wyjeżdżam a wracam o 16... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musiałbym sobie ją obciąć, od Kombiaka :polew:

mówię o tych pierdołach jak słoneczka itp.

no ale on bedzie przkładał chyba do następnej, wysłałem mupriva, także jutro bede coś na ten temat wiedział :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko na lajcie, czarnej podsufitki nie miałem w planach na ten rok, także jak jej nie bedzie to nie bede płakał :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:08_________________________________________________Przyszła gałeczka od b7 sline :kox:, skórka na gałce jest wytarta, ale i tak w planie było jej obszycie :evil:, no i gwint pasuje, także wchodzi bez większych przeróbek, teraz czekma tylko na kiere, i wysyłam wszystko do Raggamana :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko na lajcie, czarnej podsufitki nie miałem w planach na ten rok, także jak jej nie bedzie to nie bede płakał :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:08_________________________________________________Przyszła gałeczka od b7 sline :kox:, skórka na gałce jest wytarta, ale i tak w planie było jej obszycie :evil:, no i gwint pasuje, także wchodzi bez większych przeróbek, teraz czekma tylko na kiere, i wysyłam wszystko do Raggamana :kox:

:good: Zapowiada się ciekawie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest problem :confused4:, zakładałem żarówkę LED do schowka i musiałem zrobić jakieś zwarcie, bo nie świeci cała decha, łacznie z licznikiem, co to moze być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest problem :confused4:, zakładałem żarówkę LED do schowka i musiałem zrobić jakieś zwarcie, bo nie świeci cała decha, łacznie z licznikiem, co to moze być?

bezpiecznik ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest problem :confused4:, zakładałem żarówkę LED do schowka i musiałem zrobić jakieś zwarcie, bo nie świeci cała decha, łacznie z licznikiem, co to moze być?

bezpiecznik ?

no właśnie sprawdziłem wszystkie i na oko są ok :rolleyes:, nie wiem co to moze byc :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jest problem :confused4:, zakładałem żarówkę LED do schowka i musiałem zrobić jakieś zwarcie, bo nie świeci cała decha, łacznie z licznikiem, co to moze być?

bezpiecznik ?

no właśnie sprawdziłem wszystkie i na oko są ok :rolleyes:, nie wiem co to moze byc :kwasny:

http://www.elektroda.pl/rtvforum/viewtopic.php?t=1168778&highlight=audi&sid=730d501293235ae7c61c3d340f954dce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to że 3, zaraz idę obczaić sprawe :wink4:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 15:47_________________________________________________Rogal, dzieki wielkie za schemat :wink4:, mam na rozpisce opisane to skrótowo, i nawet na trójkę nie zwróciłem uwagi :gwizdanie:, wymieniłem bezpiecznik i jest :good:, LEDzik w schowku świeci :kox:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 15:58_________________________________________________

wszystko na lajcie, czarnej podsufitki nie miałem w planach na ten rok, także jak jej nie bedzie to nie bede płakał :wink4:[br]Dopisany: 06 Wrzesień 2010, 23:08_________________________________________________Przyszła gałeczka od b7 sline :kox:, skórka na gałce jest wytarta, ale i tak w planie było jej obszycie :evil:, no i gwint pasuje, także wchodzi bez większych przeróbek, teraz czekma tylko na kiere, i wysyłam wszystko do Raggamana :kox:

:good: Zapowiada się ciekawie :wink4:

A ma wyjść jeszcze lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no no caly czas do przodu :kox: to juz fura zostaje? :mysli:

Jak to już, ona cały czas zostaje :decayed:, Sprzedaje stare graty, i jedziemy dalej z koksem :naughty:, cały czas szukam foteli i kiery bo to narazie priorytet, chciałbym skończyć w tym roku środek i body, jak się uda :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez szukam :decayed: ale nie mam kasy :confused4: jak cos znajde to napewno Ci podesle nie bede jak ten pies ogrodnika :przebiegly:

spoko luz, fotele mam już upatrzone, kierownice miał ostatnio Krycha w za***istych pieniądzach, ale na dzień dzisiejszy jestem bezrobotny :thumbdown:, czekam na potwierdznie z jednej firmy ale juz sie drugi tydzień nie odzywają takze pewnie lipa :thumbdown:, no i czekam na fundusze ze sprzedaży starych częśći :wink4:

Póki co doszedł mały mod, jako ze na ramce grilla zaczeły sie pojawiać odpryski od kamieni, zdarłem czarną farbę, i wypolerowałem ją na lustro :kox: aparat mi padł i nie ogarnę dziś zadnych fotek, jutro coś cyknę :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co doszedł mały mod, jako ze na ramce grilla zaczeły sie pojawiać odpryski od kamieni, zdarłem czarną farbę, i wypolerowałem ją na lustro :kox: aparat mi padł i nie ogarnę dziś zadnych fotek, jutro coś cyknę :wink4:

czyżby przełamywał sie trend czarnych grilli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci że nie poznałem auta :kox:, ale jakoś mi się to nie widzi, wkleje jutro fotki to zobaczycie, fajnie jest po pasuje do felg, ale raczej za jakiś czas wróci black :decayed:, folia czarny połysk już czeka :good:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2010, 20:17_________________________________________________Fotki :gwizdanie:, Jakoś z czarną ramką mi sie bardziej widzi :gwizdanie:, ale narazie zostaje tak :kox:

dsc7201d.jpg

dsc7205.jpg

dsc7207g.jpg

Uchwyty od osłon dalej wiszą, nie mam weny właźić pod auto, zeby to zdemontować :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie ta zostaje, ale raczej wróci czarna ramka :wink4:, nie wiem czy znaczek też jest taki aluminiowy pod chromem, bo ramkę, normalnie jechałem papierkiem wodnym i wyszła malinka jak felgi :naughty:, Jakby znaczek był taki sam to tez bym go spolerował, ale nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

malowałem ją czarnym lakierem, pod to podkład,ale i tak zaczął lakier odpryskiwać od kamieni, a miałem ją oklejać folią to i tak musiałem ja zdrapać do zera, a jak już miałem alumunium, to papiere 400, potem 500, 1000, i 2000 na mokro, potem AUTOSOL do alumunium i jest gitara, w sumie fakt nudy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...