Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

No to żeście mnie wykolegowali... :gwizdanie: :decayed: Ja kupiłem tego oryginała za 450 (w ASO niepomalowany kosztuje 820 tak na marginesie), gość sam stwierdził że wykonanie tego tańszego jednak jest troche inne (zrozumiałem to jako gorsze), ja miałem jeszcze o tyle farta że dostałem już pomalowany pod mój kolor lakieru, ale ponoć większość u niego jest w stanie surowym...

No nikt Cię nie wykolegował :wink4: no przynajmniej nie chciałem :wink4: dzwoniłem do niego to ma jeszcze parę w kolor ale za 430 zł. A znalazłem laminat za 155 zł puls 25 zł koszty przesyłki za pobraniem ale musi byc 10 osób chetnych :disgust:) nie trzeba wpłacac nigdzie pieniedzy tylko lista chetnych i do mnie aders na PW i przyjdzie w ciągu 14 dni na podany wczesniej adres i wychodzi 155 + 25 i mamy za 170 szt.

Lista chętnych:

1. MŁODY-AUDI

2. CUBER

3.

4.

5....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, to był żart z tym wykolegowaniem ;) ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo dla WAS zeby ktos ze stolicy podjechal do goscia ktory to sprzedaje i porownal wykonanie tych spoilerow... mam takie dziwne przczucie ze chyba lepiej by bylo dolozyc kilka PLNów i miec cos co bedzie dobrze lezec, a nie wygladac jak 1/2 d*py z za krzaka :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko spoko, to był żart z tym wykolegowaniem ;) ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej by bylo dla WAS zeby ktos ze stolicy podjechal do goscia ktory to sprzedaje i porownal wykonanie tych spoilerow... mam takie dziwne przczucie ze chyba lepiej by bylo dolozyc kilka PLNów i miec cos co bedzie dobrze lezec, a nie wygladac jak 1/2 d*py z za krzaka :gwizdanie:

kaczekmaster ma laminat Ty masz orginał już na foto widac róznice (a własnie widać?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody a zapytaj goscia czy ma te po 450 w kolorze czarnym , nie metalic! bo jak ma coś takiego to moze niech pstryknie fotke i bym zakupil juz gotowca ...tylko pewnie odcień moze sie róźnic no ale zawsze zapytać mozna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem mu żeby podał mi wszystkie kolory jakie posiada gotowe :evil: ( tylko dlaczego skoro to orginał nie pasuje idalnie do stopu? :kwasny: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie dostałem odpowiedź tylko tzy kolory :srebrny ,czarny ,grafitowy ( ale jest czarny :naughty: ) Juz napisałem o numery farb. :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh Ja musze w takim razie isc do Autka i sprawdzić jaki mam numer koloru nadwozia , ale jak jest czarny to juz połowa sukcesu :th:

Młody czekamy na info :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cuber

ale jak jest czarny to juz połowa sukcesu thumbup1

jak nie będzie czarny Cuberowy to może będzie czarny Alvarowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra już wszystko wiem , potrzebne są numery Waszych lakierów :naughty: piszcie mi na PW tylko wiamrę szybko podobno sie konczą te daszki :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrrrr zapomnialem sprawdzić mojego numeru :wallbash: , Młody podam Ci jutro rano :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 22:55 _________________________________________________LY9B :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra wysłałem mu numery . Jak tylko dostanę odpowiedź to zaraz dam znać . :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...