Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Spoilerek na dach do AVANTA


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli masz dojscie do tych oryginalnych spojlerkow, tak? Ile sztuk i w jakich cenach w koncu?

Bo juz naprawde zrobil nam sie bajzel w tym temacie... :)

Wszystkich jest 13 sztuk. są orignalne i lakierowane(różne klolory) 1 szt. wychodzi 430 zł. Dostane fotkę to zaraz wkleję. To już ostateczna wersja i trzeba się zastanowić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trzeba sie zdeklarować?

Ja wstepnie jestem chetny... obojetne jaki kolor, najwyzej sie polakieruje :cool:

Moj kolorek to platynowa perla LY7J (tj. trueogre)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Jakos nie idzie Wam zbyt sprawnie zamawianie teych spoilerow :gwizdanie: zeby zaraz sie nie okazalo ze juz ich nie ma... :kwasny: widze ze kolega MŁODY cos tu dla Was probuje zorganizowac, ale czy nie szybciej dla Was by było jakbyscie sobie sami te spoilerki zamowili? Kadzy zna swoj kolor i wystarczy zadzwonic i zapytac... A co do modeli to dobrze ze wyeliminowaliscie te podroby (fotki z poprzedniej strony) bo rzeczywiscie byly kaszaniaste :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeali ktos chce sam to nie widzę problemu :gwizdanie: tu jest numer 601 31 60 70 do goscia wystarczy powiedzieć że dzwonicie z klubu :th: i on wie że ma byc taniej. Mówi że ma ostanie 13 sztuk. Ja czekam jeszcze na dokładne foto tego orginału :th: :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jak coś to zadzwonie do goscia ale jak juz załatwiales z nim to czekam na ta fotke co i jak :evil:

zamawiac mogę ewentualnie sam jak nie bedziesz miał czasu heheh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody jak tam z ta fotką ? Ja nic nie dostalem od goscia moze do Ciebie wysłał :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przemyśleniu jednak się nie zdecyduję :( .Ale spoilerek jest bardzo ładny. :th:[br]Dopisany: 12 Kwiecień 2008, 16:49 _________________________________________________temat umarł :gwizdanie:????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no gosc coś sie nie kwapi by wysłac mi fotke wiec :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja juz go prosic poraz 10 nie będę :gwizdanie: zreszta teraz ważniejsze są inne sprawy: http://www.a4-klub.pl/smf/mlody_audi_zaprasza_na_urodziny_242505_roznow-t29678.0.html -ZAPRASZAM :hi::notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a wy to zakladacie dla image'u czy zeby zwiekszyc docisk na tylnej osi? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moj na szczescie nie wyglada jak s4 i nie bedzie tak wygladac... :>

Czyli seria -tak? i dlaczego nie s4?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...