Skocz do zawartości
IGNOROWANY

a4 2,8 v6 moja lalunia


blind1

Rekomendowane odpowiedzi

to moja a4,prosze o opinie.co zrobic z grilem zostawic ten czy lepiej wcisnac orginalny? chce dokupic 16 felusie wiec jak cos w wygladzie sie zmieni dolacze nowe fotki.

20080115264ip1.jpg20080115265km1.jpg

20080115267bi2.jpg20080115268fi2.jpg

20080115269nh7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gril zdecydowanie do kosza, zapodaj orginalny

światła tylnie to samo, bo zalatuje wiochą, przednie ujdą

fele 16 to raczej wybór bezpieczny, ja bym wolał 17

ogólnie auto wygląda na zadbane i nie wymęczone przez porzedniego właściciela :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny silniczek :P

Wywal te lexy :sick3: i kup po II lifcie :)

Grill zmien na ori , duzo lepiej bedzie wygladac :)

Jak chcesz kupowac fele to kupuj 17" , bedzie cacy wygladac :)

I polakieruj dokladki :)

Oczywiscie to tylko moje zdanie i nie musisz sie moimi wypowiedziami sugerowac :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki koledzy,kazda uwaga jest istotna.tez mi sie wydaje ze ten orginalny grill bedzie ladniejszy potrzebowalem tylko ukierunkowania z waszej strony :przebiegly: .nad tylnimi lampami tez pomyslimy,narazie musze kupic aluski. :th:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 14:19 _________________________________________________rafaello poprzednia wlascicielka byla kobieta :D silnik moze nie jest zajechany ale duzo bylo sprzatania.czyste bylo tylko lusterko :> generalni wiekszosc niemcow i niemek to szuszwole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy z tyłu zmien bo są brzydkie

a z przodu dla bezpieczeństwa, jeżeli nie wypaliły Ci sie soczewki to Ci sie wypalą, a długie świecą w ziemie(wada fabryczna)

gril ujdzie ale leci mercedesem

super sitze :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak grill i światła to porażka tylne na II lift gril na org. i kierownice na s line

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grill na pierwszy ogień do wymiany, zapodaj ori lub np Kamei

Z tyłu lampy załóż po 2 lifcie lub takie http://moto.allegro.pl/item296155323_lampy_tylne_nowe_audi_a4_led_chrome_diody_.html

oczywiscie zależy jakie masz podejcie do tuningu ale mysle ze takie na jasnym designie bardzo dobrze powinny wyglądać :>

Przednie lampy jak juz takie to tylko FK bo te co masz to odradzam, ja osobiscie polecam po 2 lifcie Valeo + ksenon :)

Ładne 17' fele + gleba i bedzie koX :)

Dokładki polakieruj.

Ogólnie ładna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ,wymienilem grila na ori czekam za lampami na tyl.wiec jak wcisne lampki to beda nowe foty.pytam jakie fele wcisnac moze ktos doradzi jakies linki z wzorami mile widziane :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadbane autko... uuu silnik to potwór :th: polecam alu 17'' zawieszenie troszkę w dół i będzie super :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc co do wzoru felg to polecam ten wzór i ta firmę , http://moto.allegro.pl/item330140188_alu_felgi_bmw_3_firmy_cms_17_cali.html

tylko te co podałem to sa na bmw , ale czasem można upolować i na auduczke , (sam też poluję) pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc co do wzoru felg to polecam ten wzór i ta firmę , http://moto.allegro.pl/item330140188_alu_felgi_bmw_3_firmy_cms_17_cali.html

tylko te co podałem to sa na bmw , ale czasem można upolować i na auduczke , (sam też poluję) pozdro.

johnybravo ... te fele wygladaja jakby ktos zaprojektowal je 15 lat temu .... :sick3:

co do audiczki ... :) gril wymieniles na ori ? pokaz fotki zobaczymy jaki gril ( przed lift czy polift czy moze s lub rs :D )

tylne swiatla trzasnij albo I lift lub II lift ewentualnie jakies Clear`y :)

przednie Valeo lub Fk/Depo tak jak pisali koledzy

a felg szukaj na allegro..... 17" ale wystrzegaj sie nieznanych firm bo to sa plasteliny :)

to takie moje skrrrrromniutkie zdanie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh Nowak_zg niestety nie zgodze się z tobą , fela naprawde pi.ęnie prezentuje sie na autku tylko ze minimum 17, 18'' . a co do wzoru :przebija on nawet niekture najnowsze modele felg ,ale to juz temat rzeka , i gusta , guściki. :tongue4:

blind a co do lamp przednich i tylnich to tak jak wyżej, i pokaz jakich już zmian doknoałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekam na tylne lampy potem wcisne foty.z przednimi poczekam narazie chce kupic felgi. dzieki za porady ale jak macie jakies wzorki to prosze. a moze ktos ma cos fajnego na zbyciu?

[br]Dopisany: 21 Marzec 2008, 15:28 _________________________________________________tak chyba nieznacznie lepiej ,co?

prosze o opinie kolegow :shocked:

kopiafotos0005rb1.th.jpg

kopiafotos0006ei6.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to wygląda 100 razy lepiej, ten grill tylko szpecił, a co do felg proponuje coś takiego http://moto.allegro.pl/item335825776_polerowane_nowe_felgi_17_5x112_audi_a4_a5_a6_a8.html

Do srebrnego autka polecam coś w tym stylu, jak już coś zmienisz to wklejaj, zobaczymy jak to będzie wyglądać. :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz duzzzo lepiej :th:

Fela czarna w środeczku i poler rant + czarne pierścienia :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adecneo tez mi sie bardzo podobaja te fele. jak przyjade do polski to chyba takie kupie.[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 18:22 _________________________________________________podobaja mi sie rowniez te ktore sa na fotce pod adresem klubu

[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 18:24 _________________________________________________kuba.olkusz dzieki :hi:[br]Dopisany: 01 Kwiecień 2008, 18:26 _________________________________________________koledzy wcisnolem aluski ,ocencie jak sie teraz prezentuje lalunia

fotos0005zd1.th.jpg

my.php?image=fotos0008nq6.jpgfotos0008nq6.th.jpg

g356.imageshack.us/img356/7623/fotos0007bg5.th.jpg][/url]

fotos0009oi7.th.jpg

fotos0010uq9.th.jpg[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 19:57 _________________________________________________wydaje mi sie ze jest lepiej niz bylo :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...