Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co kupic kobiecie na urodziny ? ?


Reggi

Rekomendowane odpowiedzi

Kupuj tego IXUSa i bedzie z glowy.. :naughty:

To jest opcja nr. 1 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może być przydatne.. dzieki :th: No własnie może jakiś zestaw do ciała ..balsamy itp. :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wsumie ja jestes z nia dopiero 10 miechow i wyskakujesz z 500zl to musisz sie liczyc z tym ze po 5 latach bedziesz jej musial kupic conajmniej za 5 tys zl prezencik :polew:[br]Dopisany: 15 Styczeń 2008, 17:37 _________________________________________________A tak na marginesie...najlepsze rozwiazanie to spotkaj sie z jej jakas dobra znajoma i niech ona wyciagnie od twojej dziewczyny info co najbardziej chciala by dostac albo co by jej sie bardzo przydalo ..;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie 10 miesiąc leci . To jest kwota maksymalna , ale chce jej kupić coś dobrego co bedzie jej przydatne .

10 miesiecy to w miare ale bez szału ;) Gdybys byl z nia krocej to odradzalbym na poczatku znajomosci tak kosztowne prezenty.......

A odnosnie samego tematu to bardzo dobre propozycje napisał Ci Witek, widac że zna sie na rzeczy :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wsumie ja jestes z nia dopiero 10 miechow i wyskakujesz z 500zl to musisz sie liczyc z tym ze po 5 latach bedziesz jej musial kupic conajmniej za 5 tys zl prezencik

No niestety to nie działa tak w tym przypadku :) wyjatki sa wsrod kobiet :drunk:

A nie spotkam sie z jej kolezanką bo takowych zabardzo nie ma w Warszawie .. a co do prezentu to wiem ze nie ma jakichś zachcianek szczegolnych . No procz wolnego czasu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq

No w miare ..pomijając ze juz pare ładnych miesiecy mieszkamy razem :decayed:

Witak zna sie na rzeczy , ale no nietrafił w paru punktach :przebiegly: Ale dobrze posłuchać rad "doświadczonych" kolegów :D[br]Dopisany: Styczeń 15, 2008, 05:51:13 _________________________________________________Tak wiec biorę po uwagę - procz pakietu.. KKK -kolacja+kwiaty+kino :polew:

-Zestaw kosmetyków

-aparat foto

-depilator

-sztalugi , kredki itp. [ studiuje Architekture Wnętrz wiec jej sie przyda ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-kosmetyki tak ..ale tylko w komplecie w walizce to biore pod uwage

w Sephorze bezpłatnie pakują - wygląda lepiej niż zestawik fabryczny

ale no nietrafił w paru punktach

De gustibus et colores non disputandum est :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skromnie. Idź do grawera,kup czysty brelok,niech wygraweruje na nim jakiś miły teks,np. Jej imię -kobiecie mojego życia... Do tego piękne opakowanie.Efekt piorunujący i robi wrażenie.Wiem,bo sam coś takiego kiedyś dostałem. Do tego bukiet czerwonych róż i kolacja tylko we dwoje....Jeśli szczerze Cię kocha to zapamięta tą chwilę na zawszę,bo nie liczy się co dajesz,ale w jaki sposób to robisz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ja do stolicy bulgarii :polew:

A tak na powaznie - skrec do this&that w arkadii, kup jakis fajny gadzet, opakowanie... pozniej cos bardziej konkretnego i bedzie dobrze, wit.s podal Ci caly wachlarz mozliwosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja skromnie. Idź do grawera,kup czysty brelok,niech wygraweruje na nim jakiś miły teks,np. Jej imię -kobiecie mojego życia... Do tego piękne opakowanie.Efekt piorunujący i robi wrażenie.Wiem,bo sam coś takiego kiedyś dostałem. Do tego bukiet czerwonych róż i kolacja tylko we dwoje....Jeśli szczerze Cię kocha to zapamięta tą chwilę na zawszę,bo nie liczy się co dajesz,ale w jaki sposób to robisz....

cayenne

Od kogo dostałeś brelok z dedykacją "kobiecie mojego życia."? :polew: :polew: :polew:

np. Jej imię -kobiecie mojego życia...

Na odwrót dostałem rzecz jasna i nie robimy OT,bo za to jest zesłanie na ciężkie roboty :decayed:

[cayenne]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a bym zrobil chipa w a4 i przewiozl ja. ona zobaczy jak sie ucieszysz i tez bedzie zadowolona

a tak serio ....

ja bym wybral opcje:

kolacja, koszulka nocna, kwiatki i jakas maskotka mila ;)

ale ta twoja opcja 1 z aparatem cyfrowym jest chyba najlepsza ;)

konkretny prezent ktory jej sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem wszystkie posty, zeby się nie powtarzać...Właśnie gadam z koleżanką i jej pytam, co można by kupić Twojej dziewczynie. Najpierw jednak moja opinia - Panowie...To, że kolega chce przeznaczyć 500 zł na prezent znaczy, ze mu zależy, ale pojawiły się posty, że na początku znajomości mógł robić prezenty w takiej kwocie - ciekaw jestem, jakby się poczuła ta dziewczyna - chyba po prostu pomyślałaby, ze chce ją kupić... Ok, do rzeczy - koleżanka mi mówi, ze taka wieeeeeeeeelka maskotka może być dobrym pomysłem. Z perfumami pomysł dobry, tylko musisz znać jej preferencje. Radio do auta? Hmmm....ja bym jednak tego nie próbował. Jak nam jeszzcze coś wpadnie na myśl, to dam znać;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wez ja do stolicy bulgarii :polew:

:polew:

A tak na powaznie - skrec do this&that w arkadii, kup jakis fajny gadzet, opakowanie... pozniej cos bardziej konkretnego i bedzie dobrze, wit.s podal Ci caly wachlarz mozliwosci :)

Byłem wczoraj w This&That ..i nie znalazłem tam nic ciekawego :chytry: Jakoś przed świetami wiecej było tam tych rzeczy ..

cayenne

Z takich łądnych drobiazgów zrezygnuje ,a le widziałem a Aparcie zegarek TED LAPIDUS , ktory jest bardzo ładny i tez sie zastanawiam .

Aparat fotograficzny... ale z Was romantyki :polew:

Te rusz no wąsem Casanowa :polew:

To praktyczny prezent , ktory bedzie jej potrzebny .

DeeJay_Kill

Maskotka odpada bo mamy mały pokoik gdzie i tak nie ma sie ruszyć a miśkiem mi sie nie usmiecha spać :D

Perfumy to był by dobry pomysł gdyby ich tak duzo nie miała :chytry:

a bym zrobil chipa w a4 i przewiozl ja. ona zobaczy jak sie ucieszysz i tez bedzie zadowolona

Ona wolała by skóre ..jak jej powiedziałem ze trafiłem okazje to powiedziała " to ja dam Ci pieniążka zeby było ładnie w samochodzie " :decayed:

Brynia

No własnie w Douglasie w Arkadii były te kuferki fajne ..mysle ze taki kuferek z kosmetykami zastąpił by reszte badziewia , ktore sie wala po połce .

Biżuteria odpada .. zegaraek jak najbardziej .. tylko jaki ..Diesla nie kupie za 500 zł , ale Ted Lapidus tak ..tylko czy warto .[br]Dopisany: Styczeń 16, 2008, 08:40:21 _________________________________________________Dobra to mam juz opcje wyklarowane [ opcja K.K.K +]:

1. Kosmetyki w skorzanym etui z Douglas

2.Zegarek [mimo przesądów :angry:]

3.Aparat foto

4.LG Chocolate bo jej Sony okazał sie zwalony :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG Chocolate bo jej Sony okazał sie zwalony
a nie mówiłem.Kupuj LG moja jak pod choinkę dostała to..... :drool: :slina::dance: bardzo się cieszyła!!! hyhyhy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...