Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Jak serwis ASO spalił mi moją kochaną audi - z cyklu prawdziwe historie.


szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Ale co on tak dokładnie mial spalonego? Mi on bardziej wyglada na okopconego, a nie spalonego - wszystkie plastiki, silnik, gumy niby ok. Jedynie dojazdówka zamiast lewego przedniego koła i brak przedniego zderzaka zastanawia. Nie wiadomo tez co bylo z wnetrzem? Po zdjeciach ciezko ocenic czy to faktycznie nadawało by śie do naprawy, a Wy już wielkie halo robicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie po co to "halo!!!" :rolleyes: przecież każdy chciał by się stać właścicielem owego auta po takich przejściach :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy beneq :polew: by kupil takie autko z taka bogata przeszloscia :wallbash:

No beneg...pojechales po bandzie z ta wypowiedzia :facepalm:

Bo smrodu spalenizny ani powodzi NIGDY nie usuniesz, mozesz je maskowac, ale jak wyrzucisz te "pachnidelka" z auta to przeszlosc wraca. Wiem bo znalem kogos kto takie cos mial (stary passat b3), ale spalil mu sie srodek i mimo, ze go odbudowal to tego smrodu nie szlo usunac i ostatecznie wyzlomowal go...wiec nie pociskaj KITU :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 16:47_________________________________________________a wszystko bylo tzn blachy w srodku...czyszczone myte karcherem i recznie i rozne inne cuda a i tak poszedl na zyletki do polsilvera :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo smrodu spalenizny ani powodzi NIGDY nie usuniesz

i trupa :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na trupa jest patent :naughty:

podziel się doświadczeniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy jestem czy beneq :polew: by kupil takie autko z taka bogata przeszloscia :wallbash:

No beneg...pojechales po bandzie z ta wypowiedzia :facepalm:

Bo smrodu spalenizny ani powodzi NIGDY nie usuniesz, mozesz je maskowac, ale jak wyrzucisz te "pachnidelka" z auta to przeszlosc wraca. Wiem bo znalem kogos kto takie cos mial (stary passat b3), ale spalil mu sie srodek i mimo, ze go odbudowal to tego smrodu nie szlo usunac i ostatecznie wyzlomowal go...wiec nie pociskaj KITU :wallbash: :wallbash:[br]Dopisany: 09 Lipiec 2011, 16:47_________________________________________________a wszystko bylo tzn blachy w srodku...czyszczone myte karcherem i recznie i rozne inne cuda a i tak poszedl na zyletki do polsilvera :kwasny:

Dobra masz racje - tamtemu środek śię cały spalił, stopił więc smród napewno bedzie, w tym przypadku nie wiadomo co ze środkiem - przeciez przygotowywany do malowania był, wiec wątpie zeby miał otwarte szyby podczas pozaru, a okopcenie to nie to samo co spalenie. Zresztą mogę się mylic bo to tylko fotki są, ocenić tylko na zywo by mozna, wazne ze kase oddali i sprawa załatwiona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie w domu zapalił się bus pod maską z jednej strony.

auto zostało wyremontowane, wszystkie plastiki wymienione, gumy węże wszystko nowe.

minęło już 10 lat od tego jak auto zostało zrobione, i mimo starań to w częściach blaszanych które były przegrzane, rdza żre aż miło...

a druga strona auta czysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem w szoku, w PL wszystko jest mozliwe :)

Aha dzwoniłem do kolesia właśnie i powiedział, że jest juz sprzedana tak więc ktos cieszy sie pięknym autem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby obecny właściciel nie zobaczył tego wątku. Swoją drogą - nie chciałbym być w jego skórze :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej żeby nowy właściciel nie dowiedział się prawdy o "wspaniałym wozie", bo może dostać zawału...

VXjiP17nQpE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niezła historia, aż rwa kulszowa mi sie odezwała :shocked:

szyba...a kupiłeś jusz cus??

A jeśli chodzi o TVN Turbo to qmpel mial do nic sprawe, Aso odwalilo kaszane, i po jakim czasie, dostał odpowiedz od TVN ze wyemituja jego sprawe, lecz kilka tygodni pozniej dowiedział sie ze Aso dogadało sie z TVNem i po ptokach, nie pokazano jego przypadku, sprawa w sądzie, tyle mu zostało!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jeśli chodzi o TVN Turbo to qmpel mial do nic sprawe, Aso odwalilo kaszane, i po jakim czasie, dostał odpowiedz od TVN ze wyemituja jego sprawe, lecz kilka tygodni pozniej dowiedział sie ze Aso dogadało sie z TVNem i po ptokach, nie pokazano jego przypadku, sprawa w sądzie, tyle mu zostało!!

olac TVN, mozna zapodac temat do Faktów albo SuperExpressu

oni lubią takie "kwiatki", te gazety sa pełne podobnych informacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szyba...a kupiłeś jusz cus??

Ciągle szukam :) jest ciężko na rynku naprawde :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale o co Wam chodzi skoro auto jest dośc dobrze zreperowane????

:mysli:

Ciekawe jakimi wy igiełkami jeździcie :thumbdown:

:bag::kox:

Nie po to szukalismy aut po kilka miesięcy żeby wyjąć wraka.

Moje jest np. w ory lakierze, szybami z jednego roku i do konca z wpisami w ASO. Może to nie dla każdego jest ważne ale przynajmniej w jakimś stopniu minimalizuje w miare jakieś wałki.

Można znaleść w miare normalnie użytkowane auto tylko że to długo trwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...