Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AS4 B5] Kaskolot swap 2,7T body RS4 : 420 ps / 550 nm :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

za samo malowanie na tip top chca 6k....kolesie konkretni ponoc robili juz rs4 ale sedana w tej budzie,sam nie mam czasu skladac tego w sierpniu bede tylko miesiac w pl, chcem juz to ogarnac,i na wakacje jakos jechac z rodzina...po forum ludzie co malowali auta placili 3-5k pln i w wiekszosci musza oddac cos do poprawek...mi zalezy zeby zrobic to b.dobrze zwlaszcza ze body pochlonelo troche kasy,a mialem juz doczynienia z 6 lakiernikami w okolicy i powiem :thumbdown: :thumbdown: :thumbdown: ciezko znalezc fachowca ktory by sie przylozyl do roboty ale zobacze jutro ostateczna ocena jak zobacza auto

najgorszy jest tył bo trzeba ciąć i spawać, tutaj jak coś się spierd..li to za chwile będzie rudy wychodził

jak już robic kompleksowo to najlepiej samemu cale auto rozebrać bo w większości przypadków jest to robione na odwal się żeby tylko ładnie z zewnątrz wyglądało jak klient przyjedzie odebrać. musisz poszukać naprawdę dobrego lakiernika który sie przyłoży do roboty.

reszta to pikuś :wink4:

pogadajcie z SIDem lub ajaxem to powiedzą wam co i jak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kiedyś wpadłem na lakiernie i chłopaki malowali sl-a nowego z boku bemka 7 najnowsza, konkretna firma za pomalowanie audicy chcieli 8k ale mówili sami że oni na jakość patrzą a nie na cenę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokładnie kiedyś wpadłem na lakiernie i chłopaki malowali sl-a nowego z boku bemka 7 najnowsza, konkretna firma za pomalowanie audicy chcieli 8k ale mówili sami że oni na jakość patrzą a nie na cenę

no mi koles powiedzial tak samo,najpierw przyjedz obejzyj auta ktore teraz malujemy ja zobacze twoje i powiem konkretnie co i jak,fury u nich stoja konkretne,jak dzwonilem to mowil kompleksowe rozebranie/sciaganie drzwi,blotnikow itp...wymiana z rozwiercaniem zgrzewow tylnych poszyc blotnikow,wycinanie tylnych szyb potem wklejanie itp....i najwazniejsze ze jak powiedzialem ze bedzie body rs4 to juz wiedzial co jest piec bo robili juz to w sedanie....zaraz jade do nich zobaczyc co powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i co ci tam ciekawego powiedzieli?[br]Dopisany: 29 Maj 2011, 14:35_________________________________________________

20110528136.jpg

No drzwi juz jada z DE :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic ciekawego oblukali auto i plus minus 7-8k wyjdzie,fury obejzalem po malowaniu :> :>,nawet a4 tam stala,mnie sie podobalo ale ja nie jestem na tyle specjalista zeby cos wiecej powiedziec

u mnie wyglada to tak dsc05305j.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cie graty wyniosły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile cie graty wyniosły?

wyjdzie jakies 13k.....tylko ze ja mam przedlifta i robie wszystko ori dlatego tak duzo....jakby chcial po taniosci i ma sie polifta to okolo 7-8k trzeba dac o ile sie dorwie tyl z uzywce.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długo na tylne ćwiary polowałeś??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dostal namiar od sida gosc je mial b.dlugi czas tzn cale body mial z tego co wiem bo mial u siebie robici nie chcial sprzedac ale jakos go namowil.a tak to nigdzie nie ma.sa na ebayu ale kosztuje tyle co w aso

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiło mi się o uszy że można jakoś z przednich błotników na tył dać to samo wybrzuszenie, nie wiem czy to prawda. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obiło mi się o uszy że można jakoś z przednich błotników na tył dać to samo wybrzuszenie, nie wiem czy to prawda. :kox:

lewe błotnik na prawą strone bo wtedy jest na progi wyjscie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale to rzeźba w hvj, chociaż jak dawac za ćwiare 5 tyś a błotnik za 700zł się znajdzie to lepiej te przednie zaadoptować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/audi-rs4-C19182578.html

może u tego Pana da się wynegocjować cięcie blach? :D

jakby silnik okazal sie caly i do 20tys.by zszedl to :tongue4: moze bym go lyknal......no ja namiar od SIDA dostalem,SID go krecil,krecil ale koles niechcial gadac ,dal mi namiar i jakos sie udalo za odpowiednia kwote wychaczyc(i o tyle dobrze ze mialem do niego tylko 120km,a do kolesia od drzwi przod,tyl 50km)takze prawie na miejscu....koles juz wywiozl jedna polowke do niemiec(chcial pchnac to na e bauy) ale przywiuzl ja spowrotem....mial pare gratow ale juz posprzedawal zostalo mu tylko wlasnie tylne poszycie

na cwiary polowalem kilka miechow,mysle ze ogarniety blacharz cos by z przednich blotnikow zdzialal,sam mialem zrobic tak z tylem przynajmniej sprobowac ale udalo sie wychaczyc tyl.....na probe mozna kupic blotniki przod jest chyba nawet na allegro za 230zl zolty(koles sprzedaje jako blotnik z s4)i drugi do kompletu i dzialac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gosc nie bedzie go na graty sprzedawal niestety :wallbash: ale....[br]Dopisany: 30 Maj 2011, 21:57_________________________________________________a ten koles od blotnika pisze ze ma prawy a na foto ma lewy wiec cos nie tak z nim :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna mozna :) Ja tak w kadecie lepilem z przednich tylnie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mojej tak nie wolno :tongue4: juz sa tacy co pchaja jakies ringi z bmw do cudnych audi :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej tak niz laminaty kleic :decayed:

Troche ten syf zmylem :

p1000780c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten syf to juz kazdy wie skad sie wziol bo gdzies zarastala ponad 2msc :gwizdanie: ale nie marudze wazne ze cos sie rusza i moze d*pa ori bedzie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty cholero mała a u mnie ci się nie chciało umyć :angry:

puść mi ta manetke sama i ci wybaczę :wink4: :>

to może macie jakiegoś blecharza który przerobi tył z przednich błotników bo to chyba będzie szybsze niż znalezienie ori d*py.... a laminatów tez nie chce wole troche wyrezane ale z blachy

hhhm Daniel teraz to już chyba powinno być zdjęcie z włożonym silnikiem bo bez to już troche dawno było :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...