Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Zgrzeszyłem...ale dobrze mi z tym! Audi ... KILLER!!!


soolek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wzniesienie chyba 37% pokonała bez zająkniącia, mijając po drodze 5er pchane przez 5 osób z towarzyszącej jej X6 :decayed:

co to takiego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwię, że X6 (ni to RWD ni 4WD) stanęło, co do 5erki się nie wypowiem (chociaż S-klasse RWD zimą to też porażka na maksa)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj wzniesienie chyba 37% pokonała bez zająkniącia, mijając po drodze 5er pchane przez 5 osób z towarzyszącej jej X6 :decayed:

co to takiego ?

Piątka, konkretnie ładne białe E60 z Mpakietem, ale podjechać nie mogło :gwizdanie:

łoooo karwa ale piękny śnieg :good:

polatało by się bokami :decayed:

niedługo pewnie u nas sypnie

:kox:

Ćwiczę codziennie - od głównej drogi do kwatery mam jakieś 3-4 km i droga full ośnieżona z ładnymi długimi zakrętami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwię, że X6 (ni to RWD ni 4WD) stanęło, co do 5erki się nie wypowiem (chociaż S-klasse RWD zimą to też porażka na maksa)

czytanie ze zrozumieniem :decayed:

5 stanela, a ludzie z x6 pchali :cool1: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wcale się nie dziwię, że X6 (ni to RWD ni 4WD) stanęło, co do 5erki się nie wypowiem (chociaż S-klasse RWD zimą to też porażka na maksa)

Nie nie vario, X6 podjechało i w połowie podjazdu zaparkowało sobie w śniegu, żeby wepchnąć piątkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie.

I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie.

I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa :decayed:

pewnie w 3siedzialy na tylnej kanapie zeby dociazyc :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

soolek przyznaj sie ze miales lancuchy :wink4:

Nie, tylko Żonę i dwie Szwagierki na pokładzie.

I od razu uprzedzam pytanie - waga piórkowa :decayed:

pewnie w 3siedzialy na tylnej kanapie zeby dociazyc :decayed:

Fakt, zapomniałem napisać, że siedziały na brzegu bagażnika :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyprzedziłem trochę temat z X6, nie jest wcale dużo lepsza od 5erki, mam znajomych co mają X5 i X6 i dobre zimówki, jak jadą na narty to i tak płaczą, że Volvo X za mniejsze pieniądze podjedzie dalej od ich Beemek, nie krytykując BMW bo nie mam w tym interesu X6 nie jest wcale takie OK, na prostej to OK ale pod górkę to musi być już dobry kierownik, czasami RWD jest lepsze od tych szemranych 4x4 pełnych elektroniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale śniegu ;( ;( ;(

Soolek ale wiesz że wjechałeś tylko dzięki umiejętnościom które nabyłeś jeżdżąc A4 :good::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale śniegu ;( ;( ;(

Soolek ale wiesz że wjechałeś tylko dzięki umiejętnościom które nabyłeś jeżdżąc A4 :good::wink4:

Oczywiście, że TAK :decayed:

A tak poważnie, to pierwsze ślizganie na parkingu i całe doświadczenie ze ślizgania się w FWD + ręczny można sobie wsadzić w ...

RWD zachowuje się totalnie inaczej - kierujesz tylko i wyłacznie (no prawie) gazem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale śniegu ;( ;( ;(

Soolek ale wiesz że wjechałeś tylko dzięki umiejętnościom które nabyłeś jeżdżąc A4 :good::wink4:

Oczywiście, że TAK :decayed:

A tak poważnie, to pierwsze ślizganie na parkingu i całe doświadczenie ze ślizgania się w FWD + ręczny można sobie wsadzić w ...

RWD zachowuje się totalnie inaczej - kierujesz tylko i wyłacznie (no prawie) gazem.

to jest piękne w maluchu tak miałem :kox:

no i kiedyś starszy miał W124 to też latał bokami na samym gazie + redukcja :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

124 to klasyk do latania bokiem, bardzo dobrze wyważony (wystarczy wyjąć moduł ASR) i na suchym jest driftowóz

soolek możesz całkowicie wyłączyć systemy antypoślizgowe czy w pewnym momencie pomimo wyłączenia gdzieś w tle zaczyna to znowu działać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

124 to klasyk do latania bokiem, bardzo dobrze wyważony (wystarczy wyjąć moduł ASR) i na suchym jest driftowóz

soolek możesz całkowicie wyłączyć systemy antypoślizgowe czy w pewnym momencie pomimo wyłączenia gdzieś w tle zaczyna to znowu działać?

Mogę wyłączyć całkiem.

Jak raz wcisnę, to wyłącza się trakcja a ESP działa od jakichś 40-50 km/h, czyli wolno mogę sobie bokiem chodzić do woli.

Jak przytrzymam, to wwszystko się wyłacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic tylko LSD zakładać i wtedy jest zabawa bo przy otwartym dyfrze to średnio jest, mam złe doświadczenia z Lexusa, w obecnym aucie jest 100% LSD i jest cool

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...