Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Eeeeeee....już tyle razy straszyli tym śniegiem i jak narazie nic. Nie sądze żeby nastąpiły jakieś drastyczne zmiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj "ludzie z gór" w telewizorze mówili, że nawet zimówki w górach nie pomagają, także spokojnie Grzesiek możesz jechać na letnich :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany potrzebna mi śruba która mocuje lampę, ta która jest schowana gdzieś tam głęboko. Ktoś wie czy to jakaś standardowa czy muszę szukać wynalazku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chce ktos dzisiaj zagrac na trawce pod balonem w Hucie ?

2 osoby potrzebuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych. Posty w temacie zawieszenia MAPCO usunąłem ja. TO dział techniczny.Do dyskusji są inne,choćby ten.

Sam post bardzo ładny,zawierający ciekawe informację.

Urażonych przepraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie przeżyłem szok .... Dzis w pracy zobaczyłem wystajace jakies gówno z zamka w dzwiach kierowcy, co sie okazało był to typowy przyrząd do otwierania drzwi i wyłamywania blokqady w stacyjce. Innymi słowy ktoś chciał mi bryke rąbnąc w nocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie :hi:

To ja takie pytanko, chyba na czasie... Gdzie w KR można zainstalować dobry alarmik do autka :?: Znacie może jakiegoś szpeca :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Panowie przeżyłem szok .... Dzis w pracy zobaczyłem wystajace jakies gówno z zamka w dzwiach kierowcy, co sie okazało był to typowy przyrząd do otwierania drzwi i wyłamywania blokqady w stacyjce. Innymi słowy ktoś chciał mi bryke rąbnąc w nocy.

spoko spoko, Jak mialem B5 to też mi chcieli Ja zadupczyć 2 razy ....Odkad mam B6 to cisza......tfu wypluć :evil:[br]Dopisany: 19 Marzec 2008, 20:50 _________________________________________________

Witam Panowie :hi:

To ja takie pytanko, chyba na czasie... Gdzie w KR można zainstalować dobry alarmik do autka :?: Znacie możźe jakiegoś szpeca :?:

podeśle Ci przez GG namiary na goscia, JA Ogrus i trzenisław korzystalismy z jego usług.... dobry fachura :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze cos mała Polska ucichła na forum..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że wpadniemy(ja i maku) do Was na spocik 30 marca :th: tylko się musi zebraćsię DUŻA ekipa :notworthy: to sobie autka poglądamy :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myslę że wpadniemy(ja i maku) do Was na spocik 30 marca :th: tylko się musi zebraćsię DUŻA ekipa :notworthy: to sobie autka poglądamy :th:

zapraszamy u Nas średnio jest ok 12 furek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas jest bida, nie ma co oglądać :)

ale oczywiscie zapraszamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sie okaze czy szafy beda prowokowac :gwizdanie: , zawsze sie coś dzieje nie ma to tamto :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...