Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
co tu sie dzieje ? :whistling: od kilku dni nie moge se palcem trafić do d...... taki młyn ale spokojnie panuje nad bufetem

Gruszka a Ty dostajesz do ziemi na tym Tmaxie ?

nie będę z tobą konwersował, gdyż egzystujesz w brodziku inteligencji kolidującym z moimi imperatywami

Pauperyzacja Twojej mentalnosci nie obliguje mnie do dalszej merytorycznej konwersacji z Toba. Nie bede z Toba kontenplowac poniewaz pławisz się w zbyt płytkim brodziku intelektualnym ktory nie koreluje z moimi interpretywami. Reasumując nie próbuj porównywać moich impreatyw ze swoimi bo znając zycie ściągniesz mnie do swojego NIŻSZEGO poziomu i pokonasz doświadczeniem.

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kac niszczy ludzi :decayed:

Opublikowano
Chyba ze ktos nie ma wcale a chcialby miec to mozemy sie zrzucic :smiley:

Ja nie mam, kiedy ściepa?

w sumie temat do ogarnięcia bo też bym jedną przytulił, bo przy naklejaniu powietrze podeszło:kwasny: ewentualnie dwie w ramach rezerwy:decayed:

No to elegancko, w takim razie zamawiam i rozliczymy sie Panowie na spocie jak juz bede je mial :good:

Opublikowano

Siema z rana :hi:

Opublikowano
zielona...wszystkie szyby ciemne, skora, z tylu led z przodu, bi-xenon ciemny w srodku i felgi s-line ramki klubowe znaczek quattro na grilu ramka czarna z tylu bez oznaczen, tablice KR.... taka stoi??

stoi i wygląda na całą:wink:

---------- Post dopisany at 10:09 ---------- Poprzedni post napisany at 10:09 ----------

Kac niszczy ludzi :decayed:

masz rację :wink:

Opublikowano
Chyba ze ktos nie ma wcale a chcialby miec to mozemy sie zrzucic :smiley:

Ja nie mam, kiedy ściepa?

w sumie temat do ogarnięcia bo też bym jedną przytulił, bo przy naklejaniu powietrze podeszło:kwasny: ewentualnie dwie w ramach rezerwy:decayed:

No to elegancko, w takim razie zamawiam i rozliczymy sie Panowie na spocie jak juz bede je mial :good:

Mogę zobaczyć jak wygląda ta wypukła naklejka?

Opublikowano
co tu sie dzieje ? :whistling: od kilku dni nie moge se palcem trafić do d...... taki młyn ale spokojnie panuje nad bufetem

Gruszka a Ty dostajesz do ziemi na tym Tmaxie ?

nie będę z tobą konwersował, gdyż egzystujesz w brodziku inteligencji kolidującym z moimi imperatywami

Pauperyzacja Twojej mentalnosci nie obliguje mnie do dalszej merytorycznej konwersacji z Toba. Nie bede z Toba kontenplowac poniewaz pławisz się w zbyt płytkim brodziku intelektualnym ktory nie koreluje z moimi interpretywami. Reasumując nie próbuj porównywać moich impreatyw ze swoimi bo znając zycie ściągniesz mnie do swojego NIŻSZEGO poziomu i pokonasz doświadczeniem.

taaa

Opublikowano

a Ty znowu u Waskiego??? Posiedzialbys w domu z dziecmi

Opublikowano
Mogę zobaczyć jak wygląda ta wypukła naklejka?

naklejka3d2.jpg

473c60a66dc64f05gen.jpg

Ja mam tą ze starszej edycji jest szersza.

:bry: wszystkim.

---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:54 ----------

KERCZI kupujemy nowego iPhona :kox:

:decayed:

Opublikowano
  • Autor

siema Krakusy :hi:

Opublikowano
siema Krakusy :hi:

Z osobami z poza krakowa, to juz sie nie przywitasz?!:whistling:

Opublikowano

witam wszystkich :hi:

Opublikowano

Siema Audimaniacy :kox:

Opublikowano
  • Autor
siema Krakusy :hi:

Z osobami z poza krakowa, to juz sie nie przywitasz?!:whistling:

no dobra siema wszystkim :decayed:

Opublikowano
siema Krakusy :hi:

Z osobami z poza krakowa, to juz sie nie przywitasz?!:whistling:

no dobra siema wszystkim :decayed:

No! Siema wszystkim :-)

Opublikowano

bry:hi:

Opublikowano
siema Krakusy :hi:

Nowohucianie również pozdrawiają :naughty:

Opublikowano
siema Krakusy :hi:

Nowohucianie również pozdrawiają :naughty:

Dokładnie!:hi:

Opublikowano
SM do miasta ? Ideał. Ale wyjechać tym gdzieś dalej... :facepalm: Wybrałem się kiedyś w trasę 300km, ostatnie 70 jechałem na stojąco bo moje pośladki tego nie znosiły, dużo za wąskie siedzenie. Nie mówiąc o ochronie przed wiatrem, powyżej 140 chce wyrwać ręce bo opór powietrza skupia się cały na korpusie. Ale jeżeli chodzi o miasto to na prawdę, nie jeździłem lepszym motorem. Wszędzie się zmieści, wyczucie motocykla jest genialne, promień skrętu, wyjechanie na krawężnik też żaden problem. W Tmax jak dla mnie jest czymś co może zadowolić jedynie faceta po 50 dojeżdżającego do pracy. Dolne osłony skutecznie uniemożliwiają zaparkowanie na chodniku z wyższym krawężnikem (przynajmniej to są moje doświadczenia po tygodniowej jeździe znajomego Tmaxem którego miałem możliwość przez tydzień użytkować). No i te małe kółka :facepalm: jak dla mnie zero przyjemności z jazdy w zakrętach. Wydaje mi się że najlepszym rozwiązaniem jak ktoś chce się sprawnie poruszać po mieście i czasami zrobić wypad weekendowy to jest motocykl pokroju Suzuki GSR albo Hondy CBF. Nie mają aż takiej sportowej pozycji jak w Hornecie przez co w mieście można spokojnie manewrować, a wygodna kanapa umożliwia komfortowe poruszanie.

Dzięki za podpowiedzi, pozostaję jednak GS, ewentualnie Transalp bo będzie tańszy. Supermoto sobie odpuszczam, GSR czy CBF są ok ale tak jak Fazer odpadają bo typowo szosowe. Trzeba zacząć się rozglądać, jakby ktoś coś wiedział dajcie znać :wink:

---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ----------

RUKS co do haldexa to dla mnie bajka szczegolnie ze mam do domu kawalek nie odsniezanej drogi ogolnie same plusy a jak sie wylaczy ESP to i zabawa sie zaczyna

Chciałbym to zobaczyć, masz może jakieś filmiki? Z teori wynika że aby zacieśnić łuk najpierw trzeba poślizgnąć się przodem :tongue4:

---------- Post dopisany at 18:40 ---------- Poprzedni post napisany at 18:33 ----------

Sfora.biz - Galeria #8/9 - Te auta nigdy cię nie zawiodą. Najmniej awarii

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.