Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzwon do chlopa, moze nie wie co sprzedaje...ja tak kupilem zaciski od S4 :) za 200zł

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

no własnie coś ta cena podejrzana i pytanie czy to jest alu czy jakis tam chrom :whistling:

---------- Post dopisany at 21:56 ---------- Poprzedni post napisany at 21:54 ----------

jutro zadzwonię do Typa i zapytam co i jak :)

Ja znalazłem takie cóś S4 A4 AUDI S-4 A-4 B8 2010-2012R (3046683751) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

no cena tez spoko, ale chlop zrobil do d*py zdjecia i to jest 600zł za sztuke

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pieprzone UPC nie mam neta od paru godzin w domu:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem własnie ze to za sztukę :)

Opublikowano

856781_434040616664538_101195089_o.jpg

:jerk:

Opublikowano

Pany, jaki dokładnie adres do tych Biskupic, bo może w czwartek się tam wybiore

Opublikowano

Dante dzięki za piłeczke :wink: skręciłem noge :kwasny:

Kerczi napisz na pw ile za ten wydech bo Lenox tez ma dokądke i to w moim kolorze tak że nie musiałbym malować jej, masz kompletne te wydechy z osłoną izotermiczną ? od czego od 2,5 ?

Opublikowano
image.jpg
Opublikowano

Kolega

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Powitać:hi:

Dante dzięki za piłeczke :wink: skręciłem noge :kwasny:

Polecamy się na przyszłość :-) mecz był dobry tylko trochę za dużo tych kontuzji było :(

Opublikowano

:hi: siemka wszystkim

tak się zapytam bo widzę, że coś chyba, Panowie gracie czasem w piłkę? można się dołączyć? :wink:

Opublikowano
:grin: oby nie było na mnie

---------- Post dopisany at 09:19 ---------- Poprzedni post napisany at 09:19 ----------

Kolega

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

:facepalm:

nie pomogłeś koledze

Opublikowano

a gdzie ma pan rejestrację?

Opublikowano

a gdzie ma pan rejestrację?

w auto specjalu mi nie założyli :naughty: a ma w bagażniku

Opublikowano
Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Też bym pojechał ale ja potrzebuję wiedzieć z 10 dni w przód kiedy bo tak na hura to wolnego nie wymyślę

Opublikowano

a gdzie ma pan rejestrację?

w bagazniku :)

Opublikowano
Fantowski ja bym pojechał tylko w sobote pracuje na dzień, szkoda że w piątek nie mozesz bo mam wolne.....

Też bym pojechał ale ja potrzebuję wiedzieć z 10 dni w przód kiedy bo tak na hura to wolnego nie wymyślę

Panowie wstępny umówiony termin na hamownie w Niepołomicach to 02.03 godzina 10:00

cena za ośke - 120zł, jeśli będzie 5 samochodów to 100zł

Q chyba coś koło 170zł

kto byłby chętny?

na razie są 3 ośki:

fantowski

Wąski

pablo_ua4

:whistling:

Hmm...

Proszę Cię, ale wybacz... ->> http://a4-klub.pl/malopolskie-85/spociki-krakowskie-czwartek-godzina-20-00-galeria-kazimierz-parking-niebieski-15697/index3224.html#post3332019

14 lutego o tym wiedziałeś. Jedna i ta sama gadka :grin:

Opublikowano

Panowie, taka żaróweczka podejdzie do lampy w B6 ma bolce symetryczne a symbol BA15s?

3036903110

Opublikowano

Ciekawe ilu zdeklarowanych pojedzie w sobotę :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.