Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fantomas, widziałem ogłoszenie w Legnickich spotach, ja mogę załatwić temat w święta jak będę w domu, mam do Legnicy z chacjenty 40 km:wink:

  • Odpowiedzi 121,5 tys.
  • Wyświetleń 4,2 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Witam,

wczoraj uszkodzono mi moje Audi. Już zgłosiłem szkodę do ubezpieczyciela sprawcy szkody, ale zanim mi to wycenią chciałbym się dowiedzieć ile naprawa może kosztować (aby mnie nie oszukali), gdzie najlepiej podjechać w Krakowie aby ktoś mi to oszacował ? Serwis, autoryzowany warsztat Audi, dobry zakład mechaniki samochodowej ?

Możecie mi coś konkretnego polecić, może ktoś już przerabiał ten temat ?

BOSERON jest w temacie ,pytaj jego :wink:

---------- Post dopisany at 13:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:14 ----------

:slina:

:grin:

---------- Post dopisany at 12:32 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ----------

Ciekawe kiedy u nas w Krk zaczną jeździć starymi 7-mi:grin:

mają dwie czarna i srebrna po borowikach :kwasny:
Opublikowano

Hej

Czy macie może namiary na jakiś pusty parking albo inne w miarę bezpieczne miejsce, gdzie można by sprawdzić napęd 4x4? Pogoda raczej sprzyjająca na testy :)

pozdr

Opublikowano

Panowie... macie jakies miejsce na poniedzialkowa pilke czy jest Was komplet?

Opublikowano
Hej

Czy macie może namiary na jakiś pusty parking albo inne w miarę bezpieczne miejsce, gdzie można by sprawdzić napęd 4x4? Pogoda raczej sprzyjająca na testy :)

pozdr

pas startowy :wink:
Opublikowano

Za mało śniegu jest jak na pas startowy.

Lepiej pod decahlonem obok plazy wieczorem :decayed:

Opublikowano

ehh słyszałem że tam już mandaty się sypią...

na pas faktycznie za mało śniegu, płyty są mocno nierówne.

Opublikowano
Za mało śniegu jest jak na pas startowy.

Lepiej pod decahlonem obok plazy wieczorem :decayed:

Rozumiem, że jedziemy :D

Opublikowano

Powitać :hi:

Panowie... macie jakies miejsce na poniedzialkowa pilke czy jest Was komplet?

Dopiero w poniedziałek będę wiedział, wyślij mi nr do Siebie na pw to się odezwę jak co. Ewentualnie dzisiaj na spocie mi podasz.

Opublikowano
Powitać :hi:

Dopiero w poniedziałek będę wiedział, wyślij mi nr do Siebie na pw to się odezwę jak co. Ewentualnie dzisiaj na spocie mi podasz.

wyslalem PW.

dzisiaj na spocie mnie nie bedzie - bede dopiero w weekend:wink:

dzieki

Opublikowano

SDC11438.jpg

Pablo z tym gościem nie masz szans :decayed:

Opublikowano
http://s23.postimage.org/97kp8muui/SDC11438.jpg

Pablo z tym gościem nie masz szans :decayed:

w pojedynku na kozy ?? :decayed:

taaaa :decayed: katygoria high & fast :decayed:

Opublikowano
http://s23.postimage.org/97kp8muui/SDC11438.jpg

Pablo z tym gościem nie masz szans :decayed:

w pojedynku na kozy ?? :decayed:

taaaa :decayed: katygoria high & fast :decayed:

:grin:

Opublikowano

gość może odkręcać górne wahacze bez ściągania koła :grin:

Opublikowano
katygoria high & fast :decayed:

wyleciałem z kapci :polew::polew::polew:

Przód faktycznie ma troszkę wyżej :decayed:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/rns-e-900-kw-261016/

Że nikt tego nie kupił za takie pieniądze:grin:

Opublikowano

jest fajny parking Obi na Wielickiej, ewentualnie jak duzo sniegu to za ZIKIT-em na ul. Centralnej

Opublikowano
katygoria high & fast :decayed:

wyleciałem z kapci :polew::polew::polew:

Przód faktycznie ma troszkę wyżej :decayed:

---------- Post dopisany at 14:51 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/rns-e-900-kw-261016/

Że nikt tego nie kupił za takie pieniądze:grin:

ale mi podsuwasz pod nos RSNa :decayed:

Opublikowano

Fanta rezasz Rnsa

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.