Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja też będę na spocie tylko nie wiem na którą zajadę bo końca roboty nie widać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwaaaaaaaaaa 4pkt i 100zl - mam już 24pkt, jak jest limit? 25?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Jak to powiedział Jim Carrey w filmie Kłamca, kłamca: Przestań łamać prawo !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuje jakiejś firmy lub kogoś z Krakowa i okolic kto zrobił by mi przeróbkę z Radia Concert na Rns-e.. może ktoś coś polecić.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuje jakiejś firmy lub kogoś z Krakowa i okolic kto zrobił by mi przeróbkę z Radia Concert na Rns-e.. może ktoś coś polecić.. ?

a sam sie za to nie chcesz zabrac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy poszukuje jakiejś firmy lub kogoś z Krakowa i okolic kto zrobił by mi przeróbkę z Radia Concert na Rns-e.. może ktoś coś polecić.. ?

a sam sie za to nie chcesz zabrac?

Kolego słabo ogarniam temat elektroniki i nie chciałbym czegoś popsuć.. :whistling: znalazłem w Myślenicach firmę 'Navi technik' ale u nich koszt takiej przeróbki ze wszystkim to 800zł wydaje mi się trochę dużo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogarnij sobie tunel kosz klime a z samym radiem dopiero do elektryka bo tak to cie skasuje jak za woły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kolega ramzes pisze, najpierw skompletuj czesci, potem sie za to zabieraj, bo gdziekolwiek bys nie poszedl to cie policza tak ze Ci sie odechce :kwasny:

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:56 ----------

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/wnetrze-a4-b7-s-line-komplet-269023/

u nas masz nawet aukcje do skopletowania :wink:

---------- Post dopisany at 20:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

cisza bo wszyscy na spocie :P

ja ez jestem, mentalnie .... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwaaaaaaaaaa 4pkt i 100zl - mam już 24pkt, jak jest limit? 25?

Wysyłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 2

Jak to powiedział Jim Carrey w filmie Kłamca, kłamca: Przestań łamać prawo !

Powiem tak, nie chce zarznąć silnika jeżdząc ciagle na 1 i 2. Moje auta mają jeszcze kilka biegów oprócz tych dwóch...jak wracałem z Sosnowca i jechałem 50 to autobusy mi blindowały co ja odpier*****m...

p.s. Yogurt - niestety to o czym pisałeś:

Art. 99 ust. 4 i nast ustawy o kierujących pojazdami (mówi o kursie reedukacyjnym i odebraniu prawa jazdy po ponownym przekroczeniu 24pkt w ciągu 5lat) wchodzi w życie dopiero 4 stycznia 2016r !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wloz to cb, wez janosika, i nie przejmuj sie ze blinduja :kwasny: tylko u nas kur...a jak kos jedzie przepisowo, to sie go blinduje :kwasny: jak chca szybciej to niech wyprzedzaja capy :kwasny: jak ja jade przepisowo i mi blinduja to jade jeszcze wolniej :grin: momentalnie sie uspokajaja albo wyprzedzaja :grin: tylko ja nauczony jezdzic prawie wszedzie rowno z ograniczeniami, bo tu w niemcowni sie po prostu finansowo inaczej nie opaca :wink: na kazdym kroku radar - kazdy aktywny.

jakby sie dalo to bym sobie wzial troche twoich punktow, zeby ci ubylo :wink:

olej ludzi na drodze, jezdzij przepisowo. to jedyne wyjscie teraz....:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktecimy gwinciorem :) Sorki ale nie, daliśmy rady aby zdążyć na spota a jeszcze nam zejdzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzięki za spota :)

Frekwencja idealna , chyba będzie trzeba sprzedawać bilety :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, karwasz twarz wstyd! Takie fany audi, a co pod drugim plama z wycieku :grin: ja już moja usterkę namierzyłem... mam zbiorniczek od hamulcowego popękany lekko i czasem jak mnie wytelepie dobrze to wycieka, drugi cały jeździ w bagażniku już od pół roku i nie ma czasu się zabarać za wymianę...

dzięki za spota, do następnego razu :hi:

Fantowski - na żywo twoje ałdi kocur dużo większy niż na zdjęciach :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnei Fantowski , Twoja Beeeeeszóstka robi robotę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fanta gwint i fela zrobiły robote, na stalówkach nie było efektu, jednak fela daje dużo.... kox piękny , ja musze u siebie zdecydowanie obniżyć zawias i koniecznie malnąć fele w grafit jasny albo czarny mat bo też mi sie podoba,

Pany mysle nad założeniem fmica czy ktoś mi pomoze dobrać orurowanie i to poskładać do kupy ? Fmic taki moze być ?

INTERCOOLER UNIWERSALNY CHŁODNICA POWIETRZA DOLOT (2993787475) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i czy seryjnego icka zostawić żeby było jeszcze lepsze chłodzenie jak będą dwa czy tylko ten centralny sie zakłada?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...