Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Piszę w tym wątku po raz pierwszy, choć dumnie od zakupu mojej A4 jeżdżę z klubową naklejką nigdy nie zjawiłem się na Spocie. Liczę jednak na wasza wyrozumiałość i ewentualną pomoc :).

Potrzebuję aby ktoś kto się na tym zna wykonał diagnostykę VAGiem/ logi dynamiczne i ocenił co może być przyczyną ciągle powracającego spadku mocy. Obawiam się że jeśli po raz kolejny udam się do mechanika on znowu coś pogrzebie i pomoże to na 2 miesiące, a wolałbym rozwiązać ten problem raz na zawsze.

Czy jest szansa aby podczas najbliższego spotu ktoś pomógł (ewentualnie w inny dzień po 18 gdzieś w Krakowie) ?

Samochód jak w profilu: A4 B5 1.8 (ADR) + LPG (265 tys km)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Boseron sa takie palta na skuter takie dlugie i wtedy wszystko masz w D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma bo ją dawałem :decayed:

A ty masz też tecar ? bo mój coś sie ostanio przestał łączyć z serwerem i nie wyszukuje mi po vin-ie części kolega też ma tecar-a i ma to samo szukałem na forach i ludzie podają że jest jakiś problem z serwerem i nie wiadomo kiedy to będzie działać a jest już tak od kilku dobrych dni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ma bo ją dawałem :decayed:

A ty masz też tecar ? bo mój coś sie ostanio przestał łączyć z serwerem i nie wyszukuje mi po vin-ie części kolega też ma tecar-a i ma to samo szukałem na forach i ludzie podają że jest jakiś problem z serwerem i nie wiadomo kiedy to będzie działać a jest już tak od kilku dobrych dni

I nie wiadomo czy wogóle zacznie działać :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:disgust:

akurat teraz się musialo zje..ać jak potrzebuje sprawdzić graty do swojego

Tomek ale przeciez ty masz dwa vin to chodzi o przedni czy tylni samochód :polew: A tak na powaznie to co konkretnie potrzebujesz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Tomek pianka juz zakupiona na allegro :wink4: jeszcze płetwy i bedzie sie czym odpychać.....

dzwoniłem do jaworzna i nie mają regenerowanych turbin do tego modelu.... szukam dalej.

Miłego dnia wszystkim życze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Piszę w tym wątku po raz pierwszy, choć dumnie od zakupu mojej A4 jeżdżę z klubową naklejką nigdy nie zjawiłem się na Spocie. Liczę jednak na wasza wyrozumiałość i ewentualną pomoc :).

Potrzebuję aby ktoś kto się na tym zna wykonał diagnostykę VAGiem/ logi dynamiczne i ocenił co może być przyczyną ciągle powracającego spadku mocy. Obawiam się że jeśli po raz kolejny udam się do mechanika on znowu coś pogrzebie i pomoże to na 2 miesiące, a wolałbym rozwiązać ten problem raz na zawsze.

Czy jest szansa aby podczas najbliższego spotu ktoś pomógł (ewentualnie w inny dzień po 18 gdzieś w Krakowie) ?

Samochód jak w profilu: A4 B5 1.8 (ADR) + LPG (265 tys km)

no to podjedz :) ktos pomoże [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 08:42_________________________________________________

:hi:

:hi:[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 08:43_________________________________________________

:hi: Tomek pianka juz zakupiona na allegro :wink4: jeszcze płetwy i bedzie sie czym odpychać.....

dzwoniłem do jaworzna i nie mają regenerowanych turbin do tego modelu.... szukam dalej.

Miłego dnia wszystkim życze.

jak chcesz mam taka na skuter ale wodny :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

vag by sie przydał bo wymieniłem se olej pod blokiem i tera musze serwis wykasowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robert jutro jesteś w pracy Ty czy Sławek, mam dla Ciebie te gry :evil:

nie wiem :gwizdanie: bo nic nie popracuję :gwizdanie: jedziesz przez Warszawę ? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 08:53_________________________________________________

vag by sie przydał bo wymieniłem se olej pod blokiem i tera musze serwis wykasowac

ASO :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zieluch i jak twoja :ad: ??[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 08:56_________________________________________________

Robert jutro jesteś w pracy Ty czy Sławek, mam dla Ciebie te gry :evil:

nie wiem :gwizdanie: bo nic nie popracuję :gwizdanie: jedziesz przez Warszawę ? [br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 08:53_________________________________________________

vag by sie przydał bo wymieniłem se olej pod blokiem i tera musze serwis wykasowac

ASO :naughty:

nie ASO tylko SERVICE mi pisze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

były pewne roczniki b5 gdzie mozna było samemu to wykasować, jak miałem b5 z 98r AHU to była taka możliwość.[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:01_________________________________________________w B7 u ojca tez skasowałem bez problemu[br]Dopisany: 25 Czerwiec 2010, 09:02_________________________________________________i w obecnej b6 :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jade przez warszawe, daj znać co z jutrem w takim razie bo muszę wiedzieć jak sobie poukładać wszystko,

btw - i tak nic nie robisz w soboty :evil:

ta ile razy przejezdzam po pierogi w sobote to Wąski leży pod autem i cośgmyro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...