Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Ok to galeria w takim razie jeśli nie ma większego zainteresowania zmianą miejscówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Ja nie wiem, jak grają c**jowo to psy na nich wieszaja, jak grają dobrze (bo w moim mniemaniu tak było i dawno nie widziałem takiego zaangażowania i "gryzienia trawy" naszych zawodników, brakło troche szcześcia i tyle) ,to tak samo krytyka bo ktos sie poslizgnął :facepalm:, panowie takiego meczu jak z ruskimi to szczerze dawno nie widziałem w wykonaniu naszych o ile w ogóle taki był za mojej swiadomej kadencji na tym swiecie. BRAWO BRAWO Prawie zjadłem palce bo paznokci brakło :wink::grin: , tyle w temacie i przestancie juz dywagowac, teraz czechy i cwiercfinały :naughty:

Przecież to normalne że zawsze piłkarze będą oceniani za postawę na boisku. To nie jest zawsze tak że cała drużyna gra rewelacyjnie mimo ogólnie pozytywnie odbieranego obrazu. To tak jakbyś poklebywał Smudę za brak zmian. Niby wynik go broni, ale nie do końca. Weźmy takiego Benisza. Dwa moim zdaniem słabe mecze. Grecy sie na Nim kładli jak chcieli dzięki czemu mieli sporo rzutów wolnych co bardzo lubią. Gość miał sporo strat i niedokładnych podań. Fakt starał sie bardzo, ale czy to staranie było tak efektywne jak u Wasyl, który wiadomo że techniką nie grzeszy ? Co do Perkisa to z Grekami zagrał słabo. Źle sie ustawiał, wolny i jakiś taki zagubiony. W meczu z Rosją profesor na boisku, widać że chłop zaskoczył - niesamowita odmiana. Może Benisz też zaskoczy bo Smuda jak widać w to bardzo wierzy.

Odnośnie Twojej świadomej kadencji, to mniemam że jest Ona krótka skoro twierdzisz że to był od dawna najlepszy mecz Naszych ten z Ruskimi. Przypomne tylko z ostatnich lat pojedynki z Portugalią czy Czechami. Fakt, nie ta stawka i nie turniej. Na pewno w dziejach euro był to Nasz najlepszy mecz i oczywiście stać Nas na znacznie więcej. Oby już w meczu z Czechami to pokazali :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to galeria w takim razie jeśli nie ma większego zainteresowania zmianą miejscówki.

Ja bym wolał plaze :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Galeria Kazimierz tam gdzie zawsze.

Za tydzień jak większość będzie chciała to zrobimy pod plazą, a ma być od weekendu ładna pogoda to w sam raz będzie dobrze pod niebem a nie jak w klatce w tej galerii :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wpadłbym się przywitać z Wami, ale meczę są wokół 7.30. Jak to godzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wpadłbym się przywitać z Wami, ale meczę są wokół 7.30. Jak to godzicie?

Jak się męczysz? Że co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wpadłbym się przywitać z Wami, ale meczę są wokół 7.30. Jak to godzicie?

Jak się męczysz? Że co?

Jak macie tv w bagażnikach to napiszcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokąłdnie ja bede w Galerii kazimierz :)

Ps. mecze dziś sam mam o 21-15 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa sorry za szybko przeczytałem, zrozumiałem że się męczysz a nie że są mecze i myślę:wtf::grin:

No to już zależy od każdego czy będzie chciał oglądać dziś mecz czy na spota przyjedzie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miło mnie wczoraj nasi trampkarze zaskoczyli nie liczyłem na taki wynik po meczu z Grecją i po tym co zrobili z Grekami Czesi może faktycznie naszym brakło wtedy pary przez ten dach :wink: w każdym razie szacun za serce do walki bo tego wczoraj im nie brakowało a najbardziej podobali mi się Wasyl , Perquis no i też Boenisch dzięki nim Tytoń nie miał kupy w gaciach jak ruscy ruszali.

Ty sobie chyba jaja robisz!! :thumbdown: pierwsi do zmiany byli, a szczególnie ten Niemiec co po Polsku dobrze mówić nie umie.. drugi zaś to chyba musi zmienić korki na mecz z Czechami bo na ostatnim meczu to ślizgał się jak na lodzie...

tiaaa....nie no pewnie i wpuściłbyś na lewe skrzydło Macierewicza na prawe Jarosława obrońce narodu a środkiem by poszło radio mariana z obrońcami krzyża smoleńskiego proszę cię :facepalm: .....

na kogo ty ich chciałeś zmienić bo raczej nie widzę żeby sławy nam ławki grzały :eusathink: jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma może niektórzy poprawnie po polsku nie mówią ale widać było że im się chciało biegać a nie czekali aż się koło nich piłka znajdzie a to że ktoś się poślizgnął to raczej wina kiepskiej murawy bo jakby podłoże było OK to w takich korkach powinien stawać jak wryty

tak, a do tego proponowanego przez Ciebie składu dodałbym jeszcze Ciebie do podawania bidonów lub piłek... :grin::wink:

nie rozumiesz o co mi chodzi... biorąc pod uwagę reprezentację to racja, że jako drużyna zagrali bardzo dobrze (a to dlatego, że kluczowi grają na co dzień razem w klubie i wiedzą co i jak grać), ja po prostu mówię o zawodnikach, których Ty wymieniłeś i uważam, że szału nie było.. Benisz biega jak na szczudłach, zero zwinności i płynnej gry.. dużo strat... Perquis może i teraz lepiej zagrał niż w 1 meczu więc jemu szansę można dać z Czechami aczkolwiek niech zmieni dostawcę korków...

co do tego biegania po boisku to nie każdemu chciało się ruszać za kontrą w 2 połowie...

mówisz, że nie ma gwiazd na ławce.. .ok może nie ma, ale po co powoływać ich do reprezentacji? co nie ma obrońców w ekstraklasie godnych grania na obronie lub też innej pozycji? PZPN Państwo w Państwie i ręka rękę myje.. Smuda pedał Wisłe już raz sprzedał... Dlaczego nie powołał do składu np. Czarka Wilka, który na każdym meczu w poprzednim sezonie gryzł trawę, ma serce do gry i nie gra źle?? bo wg Smudy inni są lepsi.... g...no prawda !

życzę Polakom i jestem całym sercem za tym, aby z Czechami wygrali i wierzę w to, że tak będzie.. a jeśli coś mi się nie podoba to o tym mówię wprost i nie mam zamiaru przytakiwać.. każdy ma prawo do swojego zdania:wink:

Ja nie wiem, jak grają c**jowo to psy na nich wieszaja, jak grają dobrze (bo w moim mniemaniu tak było i dawno nie widziałem takiego zaangażowania i "gryzienia trawy" naszych zawodników, brakło troche szcześcia i tyle) ,to tak samo krytyka bo ktos sie poslizgnął :facepalm:, panowie takiego meczu jak z ruskimi to szczerze dawno nie widziałem w wykonaniu naszych o ile w ogóle taki był za mojej swiadomej kadencji na tym swiecie. BRAWO BRAWO Prawie zjadłem palce bo paznokci brakło :wink::grin: , tyle w temacie i przestancie juz dywagowac, teraz czechy i cwiercfinały :naughty:

biorąc pod uwagę grę Polski to nigdy nie jest idealnie i fakt.. cieszmy się tym co mamy...

wk...a mnie jedynie to, że przed 1 meczem było wielkie WOW... każdy stał się znawcą piłki nożnej.. koszulki szaliki malowanie twarzy.. przed 2 szału nie było... flagi zniknęły.. np. z szyb samochodów... Większość Polaków kibicuje tylko wtedy gdy jest sukces... gdy porażka to kulą uszy i siedzą cicho... a o wybraniu się na mecz to już nie wspomnę... kolego najlepsze i godne podania ręki jest to, by kibicować NA DOBRE I NA ZŁE!:wink:

mówisz, że dawno takiego meczu nie widziałeś... to wydaję mi się, że bardzo krótko interesujesz się piłką nożną.. :decayed:

koniec kropka:closed:

Panowie mnie dziś na spocie nie będzie... co do miejscówki... to ten dach nad niebieskim otworzą w końcu?? :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, że dawno takiego meczu nie widziałeś... to wydaję mi się, że bardzo krótko interesujesz się piłką nożną.. :decayed:

kolego czytaj ze zrozumianiem... pisze o meczu polaków, o ich gryzieniu trawy i zaangazowaniu a nie o meczach w ogóle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówisz, że dawno takiego meczu nie widziałeś... to wydaję mi się, że bardzo krótko interesujesz się piłką nożną.. :decayed:

kolego czytaj ze zrozumianiem... pisze o meczu polaków, o ich gryzieniu trawy i zaangazowaniu a nie o meczach w ogóle.

doskonale rozumiem to co napisałeś wcześniej :decayed: i do tego poszedł komentarz :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie chybaa pogoda się poprawia... to galeria czy Decathlon?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie odblokowywania FIS'a i montażu tempomatu. Przeczytałem opis jak to zrobić i doszedłem do wniosku że samemu raczej nie dam rady. Dlatego mam pytanie, czy jest ktoś kto mógłby mi założyć tempomat i odblokować FIS'a w okolicach Krakowa. Nie ukrywam że zależy mi na tym. Prosiłbym o jakiś kontakt na PW żeby się ewentualnie dogadać. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, a do tego proponowanego przez Ciebie składu dodałbym jeszcze Ciebie do podawania bidonów lub piłek... :grin::wink:

a jak :decayed:

ale ty widzę że masz straszny żal że cię Smuda nie powołał tylko tych co robili zakupy w biedronce :grin:

nie rozumiesz o co mi chodzi...

no właśnie z tym mam problem czytając to co piszesz poniżej

biorąc pod uwagę reprezentację to racja, że jako drużyna zagrali bardzo dobrze (a to dlatego, że kluczowi grają na co dzień razem w klubie i wiedzą co i jak grać) ja po prostu mówię o zawodnikach, których Ty wymieniłeś i uważam, że szału nie było.. Benisz biega jak na szczudłach....

to w końcu zagrali dobrze czy nie ?! tych trzech nie jest już w drużynie ???

kluczowi czyli Lewandowski Błaszczykowski i Piszczek o tych mówisz ? bo jeśli tak to w tym meczu tylko Błaszczykowski się faktycznie wykazał i nie chodzi mi tu o jego gola. Lewandowski sępił na przed polu ale takie było jego zadanie tyle że nic ciekawego nie wygenerował ale jemu się wszystko wybaczy bo lepszego napastnika nie mamy no może z wyjątkiem Adamiakowej ale ponoć za dużo chciała za tego swojego rogala i ją Smuda wyrzucił (co za trener :facepalm:) . Piszczek generalnie nie dawał sobie rady z tym pokurczem Arszawinem robił go jak chciał i gdyby nie Wasyl to kilka razy mogło być ciepło. Perquisowi rusek wybił dziurę w goleniu korkiem tak że po meczu mu szyli ale do końca meczu gonił jakby mu ktoś lutownice wsadził w pupe i żadnemu ruskowi nie odpuścił . Boenisch że biega jak na szczudłach cóż przy wzroście 191cm nie jest się baletnicą i nie ma się szybkości preszinga ale to nie jego zadanie mieć start jak RS4 tylko on ma być jak granit to jest rola obrońcy o niego się ma wszystko rozbić a nie że ma biegać jak rusałka a nawiasem mówiąc gdyby nie fuks ruskiego bramkarza to może dzięki niemu byłoby już w pierwszych minutach 1:0 dla naszych ale jak to w Polsce mamy 36 milonów Fantowskich i innych Fantomasów i każdy wie lepiej bo generalnie każdy z nas to noże nożyczki ostrzy krawaty wiąże i usuwa ciąże nie wspominając jaką to by drużynę narodową wyselekcjonował. Generalnie mnie się podobała gra tych zawodników ale może że byłem po trzech pianach to świat wydawał mi się piękniejszy niż to było na prawdę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...