Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

co do środy to nie wiem bo :

- gra Poslka reprezentacja

- wkurzyli sie za ostatnie że Nas/Was nie było :cool1:

ja byłem chętny jak zawsze :gwizdanie: nie było całej reszty ale ok :)

nie wazne myślałem ze graliscie i zebrałes ekipe, generalnie FV za to granie tez poszła

Jutro mam im dac znac czy bedziemy grali czy nie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

przecież dzwoniłem do Darka i powiedziałem mu że mam 4 osoby i czy mogą jeszcze 2 załatwić , powiedział że nie za bardzo bo sami nie mają składu... taką informację dał mi już o 14 tak więc niech nie świruje bo nawet gdybyśmy mieli skład to oni nie mieli :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież dzwoniłem do Darka i powiedziałem mu że mam 4 osoby i czy mogą jeszcze 2 załatwić , powiedział że nie za bardzo bo sami nie mają składu... taką informację dał mi już o 14 tak więc niech nie świruje bo nawet gdybyśmy mieli skład to oni nie mieli :wink4:

hm powiedzieli dzisiaj ze od Nas miało być 2-ch i jeszcze dostali info na 2 godziny przed graniem :gwizdanie:

Dobranoc

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie....mam pytanko....a mianowicie czy ma ktos jakies namiary na dobry zaklad blacharsko-lakierniczy w Krakowie.....wczoraj jakis osiolek na parkingu wjechal mi kolem w drzwi takze potrzebny ktos do wyprowadzenia tego i pomalowania calego elementu.....z gory bardzo dziekuje za jakiekolwiek info.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież dzwoniłem do Darka i powiedziałem mu że mam 4 osoby i czy mogą jeszcze 2 załatwić , powiedział że nie za bardzo bo sami nie mają składu... taką informację dał mi już o 14 tak więc niech nie świruje bo nawet gdybyśmy mieli skład to oni nie mieli :wink4:

hm powiedzieli dzisiaj ze od Nas miało być 2-ch i jeszcze dostali info na 2 godziny przed graniem :gwizdanie:

kłamią

byłem ja , kudłaty , angelo i kumpel franka. Ty nie dałeś rady , Ogr też , Kuczi był na porodówce i dlatego nie było składu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A dobra pozniej poczytam wasze dzisiejsze wypociny bo teraz jadę na miasto :decayed:

:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

A dobra pozniej poczytam wasze dzisiejsze wypociny bo teraz jad :decayed:ę na miasto :decayed:

:hi:

po co ?

znowu Twoja siedzi w knajpie z jakimis typami ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie....mam pytanko....a mianowicie czy ma ktos jakies namiary na dobry zaklad blacharsko-lakierniczy w Krakowie.....wczoraj jakis osiolek na parkingu wjechal mi kolem w drzwi takze potrzebny ktos do wyprowadzenia tego i pomalowania calego elementu.....z gory bardzo dziekuje za jakiekolwiek info.....pozdrawiam

zagadaj do OZIego z krakowa :wink4:

kłamią

byłem ja , kudłaty , angelo i kumpel franka. Ty nie dałeś rady , Ogr też , Kuczi był na porodówce i dlatego nie było składu.

spoko looozik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chcesz koniecznie z usb to taki jest wporządku :good:

Nie koniecznie ale jak ma to lepiej,ma byc czarne i podswietlane na czerwono.Najlepiej by bylo gdyby wyswietlacz swiecil na czerwono ale ciezko o takie radio w dobrej cenie

Bardzo łatwo właśnie :naughty: :gwizdanie:

Zadzwoń jutro do mnie :wink4:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 02:41_________________________________________________

:hi:

A dobra pozniej poczytam wasze dzisiejsze wypociny bo teraz jad :decayed:ę na miasto :decayed:

:hi:

po co ?

znowu Twoja siedzi w knajpie z jakimis typami ?

No jasne Kamil codziennie z innym :naughty:[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 02:53_________________________________________________Gasimy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry:

Kamil to co to za BMW jedzie do Ciebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...