Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać spamerów

W niedzielę zjawiam sie na spocie :D

Murzyn, Trzeniu: jedyne radio jakie jest do polecenia to Uniden 520 XL.

President to "prawie" to samo co Uniden. Homologacji nie ma ale gdzieś

na necie widziałem do ściągnięcia.

Sam takie miałem, lecz zostało wypożyczone i jeździ po Europie.

Zamiennie mam TTI 880 ale większego badziewia nie ma.

Wie ktoś czy do B5 avant wejdzie kaseton 3m?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Podjedz sobie na Grzegorzecka do myjni Karchera , oni powinni ci wypolerowac szklo , ja tez bede polerowal ale u mojego kumpla . Co prawda pierwszy raz to bedzie robil ale mysle ze bedzie ok :P

Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować....

wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil: :evil:

:decayed:

No j z wami powarznie rozmawiam a wy se jaja robicie.... :confused4: :confused4: :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać spamerów

W niedzielę zjawiam sie na spocie :D

Murzyn, Trzeniu: jedyne radio jakie jest do polecenia to Uniden 520 XL.

President to "prawie" to samo co Uniden. Homologacji nie ma ale gdzieś

na necie widziałem do ściągnięcia.

Sam takie miałem, lecz zostało wypożyczone i jeździ po Europie.

Zamiennie mam TTI 880 ale większego badziewia nie ma.

Wie ktoś czy do B5 avant wejdzie kaseton 3m?

na dach wejdzie ;) President jest lepsiejszy niz uniden ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz sobie na Grzegorzecka do myjni Karchera , oni powinni ci wypolerowac szklo , ja tez bede polerowal ale u mojego kumpla . Co prawda pierwszy raz to bedzie robil ale mysle ze bedzie ok :P

Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować....

wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil: :evil:

:decayed:

No j z wami powarznie rozmawiam a wy se jaja robicie.... :confused4: :confused4: :confused4:

pewnie cisnieniem powietrza, ale to mozesz sobie sam zrobić jak masz dostep do jakiegos kompresorka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tam wiecie?

przecież nasz góru CB poleca TTI :decayed:

mlody jest jeszcze ;) mozna mu wybaczyc, chyba ze zrobil to z premedytacja :evil:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 12:13 _________________________________________________Makoz - 3m dlugosci, a reszte wymiarów??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjedz sobie na Grzegorzecka do myjni Karchera , oni powinni ci wypolerowac szklo , ja tez bede polerowal ale u mojego kumpla . Co prawda pierwszy raz to bedzie robil ale mysle ze bedzie ok :P

Maxiu a jak niby to zrobią , musiał bym chyba lampy zdjąć i rozebrać, a wtedy będą parować....

wtykaja Ci bat karchera w lampe i jadą po soczewce z cisnieniem 20 Mpa :evil: :evil:

:decayed:

No j z wami powarznie rozmawiam a wy se jaja robicie.... :confused4: :confused4: :confused4:

pewnie cisnieniem powietrza, ale to mozesz sobie sam zrobić jak masz dostep do jakiegos kompresorka

Kup sobie powietrze w sprayu hehehe , mysle ze tym wydmucha twoje watpliwosci .......... Wroccccccccc , pylki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MEGA13 , kup sobie nowe lampy i bedziesz miał wszystko supico ( nowe w sensie gdzies na allegro) bo te co masz wygladają jak by milion kilometrów walneły :evil:

Moja furka na wymianie sprzęgła.... Ogrowy bolid juz jeździ na własciwym Oleum heheh wiadome MOTUL...

Wiecie co jest zabawne .....wszyscy zachwalają sachs-a , no to kupiłem Sachs-a choć kumpel mi mówił ze LUK i Sachs to to samo wyciagamy z pudełka ori a tu na tarczy sprzegła napis LUK i jak pytałem to to jest normalne.... :th:

Wiec nie rozumiem jak ktoś pisze ze Sachs jest lepszy od LUK-a :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze Cuberku jest selekcja jakosciowa ;) Tak jak OOOO i skoda ;)

hm.... kumpel co sprzedaje te gadżety mówił ze LUK i SACHS to jest to samo :gwizdanie:

wiec sie posprzeczalismy no ale szybko mi to udowodnił wzioł z pułki i pokazał co jest co.... :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co Wy tam wiecie?

przecież nasz góru CB poleca TTI :decayed:

mlody jest jeszcze ;) mozna mu wybaczyc, chyba ze zrobil to z premedytacja :evil:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 12:13 _________________________________________________Makoz - 3m dlugosci, a reszte wymiarów??

Nie premedytacja,ja uzywam i sie spisuje wiec polecilem....Wiadomo ze TTI do 520xl czy Mr.P to porównanie MAlczaka z OOOO,Trzeniu strasznie zaczepny jestes,Zaczepnis :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest zabawne .....wszyscy zachwalają sachs-a , no to kupiłem Sachs-a choć kumpel mi mówił ze LUK i Sachs to to samo wyciagamy z pudełka ori a tu na tarczy sprzegła napis LUK i jak pytałem to to jest normalne.... :th:

Wiec nie rozumiem jak ktoś pisze ze Sachs jest lepszy od LUK-a :kox:

zrobili Cie w konia :tongue4:

a tak serio to wszystko to polityka firmy i obcinanie kosztów, to samo jest z rolkami Ruvilla

z tym, że są też sprzegła Sachs - Sachs i Sachs- Luk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest zabawne .....wszyscy zachwalają sachs-a , no to kupiłem Sachs-a choć kumpel mi mówił ze LUK i Sachs to to samo wyciagamy z pudełka ori a tu na tarczy sprzegła napis LUK i jak pytałem to to jest normalne.... :th:

Wiec nie rozumiem jak ktoś pisze ze Sachs jest lepszy od LUK-a :kox:

zrobili Cie w konia :tongue4:

a tak serio to wszystko to polityka firmy i obcinanie kosztów, to samo jest z rolkami Ruvilla

z tym, że są też sprzegła Sachs - Sachs i Sachs- Luk :)

jeszcze są sachs-valeo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberku a jest jakas róznica w cenie??

co Wy tam wiecie?

przecież nasz góru CB poleca TTI :decayed:

mlody jest jeszcze ;) mozna mu wybaczyc, chyba ze zrobil to z premedytacja :evil:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 12:13 _________________________________________________Makoz - 3m dlugosci, a reszte wymiarów??

Nie premedytacja,ja uzywam i sie spisuje wiec polecilem....Wiadomo ze TTI do 520xl czy Mr.P to porównanie MAlczaka z OOOO,Trzeniu strasznie zaczepny jestes,a potem na kogos najedziesz ze jest jakis tam :gwizdanie:

Trzeniu dobrze pisze, bo polecasz cos o czym nie masz pojecia, z niczym nie porównywales, nie wiesz jaka jest jakosc odbioru, funkcjonalnosc innych. Mowisz, ze jest dobre, bo Tobie wystarcza. :chytry: bezsensu...

Co do Piotrusia to nie jest zaczepny, tylko zaczepno-obronny najpierw zaczepia, a pozniej trzeba go bronic :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuberku a jest jakas róznica w cenie??

co Wy tam wiecie?

przecież nasz góru CB poleca TTI :decayed:

mlody jest jeszcze ;) mozna mu wybaczyc, chyba ze zrobil to z premedytacja :evil:[br]Dopisany: 22 Luty 2008, 12:13 _________________________________________________Makoz - 3m dlugosci, a reszte wymiarów??

Nie premedytacja,ja uzywam i sie spisuje wiec polecilem....Wiadomo ze TTI do 520xl czy Mr.P to porównanie MAlczaka z OOOO,Trzeniu strasznie zaczepny jestes,a potem na kogos najedziesz ze jest jakis tam :gwizdanie:

Trzeniu dobrze pisze, bo polecasz cos o czym nie masz pojecia, z niczym nie porównywales, nie wiesz jaka jest jakosc odbioru, funkcjonalnosc innych. Mowisz, ze jest dobre, bo Tobie wystarcza. :chytry: bezsensu...

Co do Piotrusia to nie jest zaczepny, tylko zaczepno-obronny najpierw zaczepia, a pozniej trzeba go bronic :polew:

Posta przeedytowalem bo zle to napisalem, :decayed: Obroony,przeciez ja na niego nie naskoczylem zeby mial sie bronic :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tukan o co Ci loto?

wiesz... przeciez to Ty napisałeś że się chyba ktoś nie zna i ma ch.... informacje...

nie jestem zaczepny tylko w porównaniu do Ciebie Tukanku odradzam znajomym wybór tego radia

a Twoje zadowolenie bierze się tylko z Twojej niewiedzy i braku porównania do innych producentów

a na kogo ja jadę? nie przypominam sobie , przypomnij mi proszę :rolleyes:

jeśli tylko ktoś ma argumenty i takimi sie przebijamy to bronić mnie nie trzeba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie wetne w tą sprzeczkę:

Ogruś kupi CB a Ja sobie sprawdze czy moje HID-y zakłócają czy nie kurdeeee Trzeniek podjedz do mnie jak bedziesz wracał z firmy powinienem miec juz Audika pod firmą to sprawdzimy u mnie co i jak :th:

Trzenio ta antenke co masz kosztuje 180 złociszy :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...