Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

'Oszukali mnie!!! Banda Złodziei Polskich Decydentow K&^wa!!!' :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komorowski jest bezpłuciowy doby jako tatuś a nie prezydent, kaczkę już mieliśmy Korwin górą :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nex, ale prezydent to nie rząd - On ma Nas reprezentować a nie rządzić krajem...

Nie rozumiem takiego tłumaczenia jakie tu przedstawiasz...

Bardziej pasuje do wyborów parlamentarnych niż do tych dzisiejszych...

Ś.P. Prezydent niestety ale mocno średnio wywiązywał sie ze swoich obowiązków i raczej pewnym jest iż jego brat będzie taki sam, jak nie gorszy...

Komorowski również słaby kandydat, ale zdecydowanie lepszy jak Kaczyński...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie oglądajcie TVN tylko TVP1 :wink4:. A chyba zdajecie sobie sprawę że SLD to większość w II turze PiS :D

wcale nie większość :tongue4:

to się okaże :tongue4: myślę że są mniej liberalni :naughty:. Spokojnie to nie wojna :naughty:. Zostanie prezydentem Komorowski to to każdy uszanuje i czas pokaże jak będzie. Zostanie Kaczyński też się przekonamy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good:. Dlatego nie ma co pluć na kogo kto głosował. Jak mówiłem - prywatna sprawa poglądów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie Kaczyński też się przekonamy :good:

W tym przypadku przecież już się przekonaliśmy :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma Nas reprezentować a nie rządzić krajem...

Prezydent ma być przeciwwagą dla decyzji parlamentu (VETO) a jak kolesie są z tego samego podwórka to........

a widzieliście niunie Bronka... masakra dobrze że w Belwederze takie duże drzwi są w pokojach godnie będą nas reprezentować przynajmniej nie będą o nas myśleli że nie ma u nas co jeść

ogolnie rzecz ujamując QPA a "QPY się nie oszuka tatusia uszukasz mamusie oszukasz ale życia nie oszukasz"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostanie Kaczyński też się przekonamy :good:

W tym przypadku przecież już się przekonaliśmy :gwizdanie:

jarko jak orientujesz się w polityce to powiedz mi co zrobił złego Ś.P Lech ?? a co poprawił by lider platrofmy[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 21:56_________________________________________________

Prezydent ma być przeciwwagą dla decyzji parlamentu (VETO) a jak kolesie są z tego samego podwórka to........

Tomek :good: o to k***a mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma Nas reprezentować a nie rządzić krajem...

Prezydent ma być przeciwwagą dla decyzji parlamentu (VETO) a jak kolesie są z tego samego podwórka to........

a widzieliście niunie Bronka... masakra dobrze że w Belwederze takie duże drzwi są w pokojach godnie będą nas reprezentować przynajmniej nie będą o nas myśleli że nie ma u nas co jeść

ogolnie rzecz ujamując QPA a "QPY się nie oszuka tatusia uszukasz mamusie oszukasz ale życia nie oszukasz"

:good::polew: :polew:

Ona mogla by spokojnie schudnac 100 kilo :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk :good: :good: :decayed:. Lepiej żeby nie było pierwszej damy niż KAPITAN BOMBA - to już szydzenie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezydent ma być przeciwwagą dla decyzji parlamentu (VETO) a jak kolesie są z tego samego podwórka to.....

A Ja wlasnie chciałbym aby tak było, przekonać byśmy sie mogli przez rok jak by to wyglądało jesli ok to na PO by można glosować w przyszłym roku :naughty:

jarko jak orientujesz się w polityce to powiedz mi co zrobił złego Ś.P Lech ??

NEX a co zrobił takiego Lech za 5 lat swojej prezydentury ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma Nas reprezentować a nie rządzić krajem...

Prezydent ma być przeciwwagą dla decyzji parlamentu (VETO) a jak kolesie są z tego samego podwórka to........

Chyba delikatnie przeceniasz rolę prezydenta na podwórku krajowym...

KAŻDE veto prezydenta może być odrzucone przez rząd,

a co za tym idzie tak naprawdę taka pokazówka tylko wydłuża pracę rządu...

Zostanie Kaczyński też się przekonamy :good:

W tym przypadku przecież już się przekonaliśmy :gwizdanie:

jarko jak orientujesz się w polityce to powiedz mi co zrobił złego Ś.P Lech ?? a co poprawił by lider platrofmy

Nie no Ś.P. Lech był oczywiście wzorowym prezydentem...

BTW DO HYMNU :decayed:

Kaczyński śpiewa Hymn Polski

I na tym koniec z mojej strony bo nie jestem zwolennikiem ani jednego, ani drugiego i nie chce mi się już więcej o tym pisać :wink4:

Poza tym Brazylia ładne bramki strzela :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber godnie reprezentował swój kraj, nie chapał pod siebie jak inni. Zresztą czas pokaże jak się rozstrzygną wybory. Jak wygra PO zobaczymy co Oni pokażą. Jak PiS też[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:12_________________________________________________jarko to tak jak KOMOROWSKI powiedział że Dania nie jest w Uni. Nie patrz na "przejęzyczenie" tylko na to co robi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacznijmy od tego ze prezydent nie ma prerogatyw by "cos" zrobic. Wszelkie programy wyborcze kandydatow na prezydenta mozna traktowac z prymrozeniem oka. Po tym jedynie mozemy wiedziec, jakie mniej wiecej ustawy bedzie vetowac, a jakie nie. Inicjatywe ustawodawcza tez ma. Ale zeby ustawa przeszla, to musi miec poparcie w parlemencie. Tez uwazam, ze sytuacja w ktorej PO zagarnie wszystko bedzie bardzo niebezpieczna. Prezydent, sejm i senat powinny sie wzajemnie kontrolowac. A co to za kontrola jesli: sejm (prawie PO) senat (zdecydowanie PO), prezydent (prawdopodonie PO).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie PO to partia która jest dobra dla biznesmenów/prosperujących firm. Wiecie że liberał nie rozróżnia. Dla nich liczą się lepsi i tyle!![br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:19_________________________________________________Wstyd mi za Wałęse!!! Po prostu żenua wyrzec się swoich życiowych motywacji!! Synuś ważniejszy przecież w PO ale to co się robiło dla partii wcześniej, pracownicy , Solidarność itd już nie ma znaczenia, w końcu się nachapał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...