Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Cuber godnie reprezentował swój kraj, nie chapał pod siebie jak inni

:wallbash: :wallbash: :wallbash: Sorry ale chyba w innych krajach żyjemy :shocked: :shocked: :shocked:

skąd wiesz że nie chapał? skąd wiesz że inni chapali ? :wallbash: :wallbash: :wallbash: wypisujesz jakies stereotypy :gwizdanie:

zresztą koncze rozmowe na tematy polityczne bo to nie ma sensu , Jarus już pokazał na co go stac będąc premierem :gwizdanie: wszyscy na podsłuchach , inwigilacja, prowokacje i rozliczanie emerytów z przeszłośći a nic konkretnego w przyszłość ale jak widac tego niekt nie zauważa a 40 % osób które głosowały na niego to tylko i wyłacznie z litości ale jak wiemy Polacy to obłudni ludzie czego przykładem był 10 Kwietnia :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber wiesz co mnie śmieszy? To że śmiali się z J.Kaczyńskiego że nie ma konta że żyje z matką itp. Bo ku***a się nie chapał jak inni. Nie każdy politykę przekłada na zyski. Ja mam takie zdanie o nim i koniec. I tak będzie PREZYDENTEM :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem za Jarkiem, ale jestem anty wiki wpadka Bronek. :)

Na II ture nie ide.

Demokracja polega m.in na wyrazaniu wlasnego zdania, prawa do wyboru. Ale coz to za demokracja, gdy wybieramy miedzy jedna grypa, a druga.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk 100 razy byś wolał Kaczyńskiego niż Bronka taka prawda, bynajmniej tak widać po twojej niechęci do platformy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Demokracja polega m.in na wyrazaniu wlasnego zdania, prawa do wyboru. Ale coz to za demokracja, gdy wybieramy miedzy jedna grypa, a druga.. :wink4:

No niestety... :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba było założyć nowy wątek o polityce bo pewnie niektórzy mają dość polityki a tym bardziej tutaj na krakowskich :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ykk 100 razy byś wolał Kaczyńskiego niż Bronka taka prawda, bynajmniej tak widać po twojej niechęci do platformy

wytłumacz dlaczego :wink4:

ps. i dlaczego wypowiadasz sie za kogoś ? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber godnie reprezentował swój kraj, nie chapał pod siebie jak inni.

masz bardzo krotka pamiec lub nie wiesz o konkretnej liczbie stanowisk [wysokich, dobrze platnych] panstwowych, na ktore L.K. desygnowal swoich ludzi.

PKO BP, NBP, ORLEN, PZU, TVP... i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczynski to zlo :decayed: :decayed: :decayed:

a tak pozatym to prezydent w Polsce pelni bardziej funkcje reprezentacyjna, niz jakakolwiek inna (a ten to juz napewno bedzie Vetowal co sie da) i jak Nas brat Jarka kompromitowal na arenie miedzynarodowej to wszyscy boki zrywail , jak zmarl tragicznie to nagle wszyscy go pokochali i teraz beda glosowac na jego brata bo tamten byl fajny bo zginol ... -obluda jak Cuber powiedzial .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaczynski to zlo :decayed: :decayed: :decayed:

a tak pozatym to prezydent w Polsce pelni bardziej funkcje reprezentacyjna, niz jakakolwiek inna (a ten to juz napewno bedzie Vetowal co sie da) i jak Nas brat Jarka kompromitowal na arenie miedzynarodowej to wszyscy boki zrywail , jak zmarl tragicznie to nagle wszyscy go pokochali i teraz beda glosowac na jego brata bo tamten byl fajny bo zginol ... -obluda jak Cuber powiedzial .

Dokładnie mam takie same zdanie, tragiczna śmierć wszystko "nagle" zmieniła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrażenie że pośmiewiskiem była jego postrzegana wizja. Że był niskiego wzrostu, że śmiesznie mówił, że naśladowali go inni, że prezydentowa nie była piękna (w przeciwieństwie do kandydata KOMOROWSKIEGO) :polew:. Ale to nie to się liczy w polityce. Dla mnie to był godny mąż stanu. Wasze zdanie jest wasze. Czas pokaże żebyście tylko nie płakali. Macie małe pojęcie na temat liberału co poniektórzy[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:51_________________________________________________PABLO a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce. Interesujesz się nią ?? czy tylko jak są wybory.

Idę spać bo mnie to już męczy i nie będę się wykłócał. Jak to już ktoś napisał - wolność narodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to był godny mąż stanu.

moment a o kim Ty piszesz ? :mysli: przeciez rozmawiamy o Jarku a nie o Lechu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam wrażenie że pośmiewiskiem była jego postrzegana wizja. Że był niskiego wzrostu, że śmiesznie mówił, że naśladowali go inni, że prezydentowa nie była piękna (w przeciwieństwie do kandydata KOMOROWSKIEGO) :polew:. Ale to nie to się liczy w polityce. Dla mnie to był godny mąż stanu. Wasze zdanie jest wasze. Czas pokaże żebyście tylko nie płakali. Macie małe pojęcie na temat liberału co poniektórzy[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 22:51_________________________________________________PABLO a mi się wydaje że ch*ja wiesz o polityce. Interesujesz się nią ?? czy tylko jak są wybory.

Idę spać bo mnie to już męczy i nie będę się wykłócał. Jak to już ktoś napisał - wolność narodu

Średnio się interesuje i nie będę się interesował bo dość się nasłuchałem o tych wszystkich polityczkach co robią i co robili :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: :good: :good: OK OK OK czekamy na II turę :kox: :kox:

DOBRANOC

Cuber inaczej byś mówił jak byś nie miał firmy i inaczej prosperował :naughty: :naughty:

Tomasz wie co mówi a nie jest głupi i ma doświadczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex... takie pytanie mam czy jak sie okaze (moze sie juz okazalo tylko nic nie pisza przed wyborami :wink4: ) ze to L. Kaczynski byl bezposrednio odpowiedzialny za smierc tych osob to dalej bedziesz mowil ze to Godny maz stanu... godny by pochowano go na Wawelu... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie napisałem że godny jest pochówku na wawelu więc co Ty piszesz :wallbash: :wallbash: :wallbash: :wallbash:. Na ten temat się nie wypowiadam. Ktoś miał takie życzenie, a ktoś się zgodził i to uszanuj[br]Dopisany: 20 Czerwiec 2010, 23:04_________________________________________________normalnie kampania się zrobiła :kox: :kox:.

Dobranoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber inaczej byś mówił jak byś nie miał firmy i inaczej prosperował :naughty: :naughty:

firma nie jest wyznaczkiem :wallbash:

Nex sorry ale nie chce mi sie z Tobą gadać bo wedle mnei nie rozumiesz wielu rzeczy ,starasz sie wpoić innym jakże błedne Swoje teorie i to nie po raz pierwszy, na siłe chcesz wykreowac z kogoś męża stanu :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha jeszcze jedno... nie jeden tu głosował na Kaczyńskiego ale też nie każdy ma odwagę się przyznać. Jak zauważyliście ja zawsze mówię to co myślę i jakie mam zdanie. Nigdy się nie spouchwalam jak myślę inaczej!!! Większość z was tu to koledzy z podwórka i trzymacie się razem więc i macie wychowane wspólne poglądy. Logiczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...