Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Jeszcze raz chciałbym się zapytać, czy jest mozliwość abym podjechał gdzieś w Krakowie z niedziałjacym tempomatem. Elektryk aktywował wszystko niby wszystko dział a czujniki też sie nie załącza. wyjeżdżam na wczasy i zależy mi na czasie. Please

A bez tempomatu nie dojedziesz :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema w tej przejebanie goracy wieczór ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoda jest za***ista :kox:

Nie rozumiem co tak ciągle narzekacie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ,wiem wszyscy w klubie to koledzy Pawła nie ma sprawy zapytam go :wink4:

a pogoda rewelacja!!!!

trzeba sie cieszyc bo nie wiadomo kiedy takie lato sie powtórzy... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie w taką pogodę to mają ci co w teraz do góry kołami leżą i sączą pinacolade :beach:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mogłyby się już skończyć te upały

Dopisany: 15 Lipiec 2010, 13:18

--------------------------------------------------------------------------------

Cytat: ozi_wells 15 Lipiec 2010, 01:35

Cytat: Trzeniu 15 Lipiec 2010, 00:12

Cytat: Tytus 14 Lipiec 2010, 23:01

Kamil z konieczności poznałem ostatnio Twojego Tate

dalej piecze?

może zapiec Ciebie buźka jak cie Kamil dorwie za takie gadanie

przecież żartowałem Pani ważniak

a z Kamilem to ja mogę flaszkę wypić a nie się bić , nie każdy rozwiązuje problem mięśniami , no chyba że inaczej nie umie

nie o to chodzi, bo żartować można ale nie można przeginać, tak jak ty z tą panią. Znam twój humor i cięty język ale nie musi mi sie to podobać. jeżeli w twoim mniemaniu żartowanie z czyiś rodziców jest normą to gratuluje, ciekawe co byś powiedział jak ja bym zażartował jakoś na temat twojej matki (nie będę przytaczał, ale chyba każdy wie o czym mówię). Moim zdaniem powinieneś sie hamować z bajerą bo kiedyś naprawdę nie trafisz na mnie czy Kamila, tylko na kogoś kto poprostu za takie słowa ci przywali bez cienia zawahania. A z tymi mięśniami o których piszesz to wydaje mi sie ze nawet bym nie musiał ich używać w twoim przypadku. Tyle w temacie jeśli o mnie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że Ty nadal swoje :decayed:. Rozmawiałem z Kamilem i on wie że to był żart , jeśli on napisałby podobnie to ja też bym wiedział że on żartuje. Nie wiesz na ile Kamil sobie może pozwolić w stosunku do mnie i na ile ja w stosunku do Kamila. A już najbardziej dziwi mnie że bawisz się w czyjegoś adwokata i zaczynasz podjudzać. Pytałem Kamila czy prosił Cię abyś zajmował w jego imieniu jakiekolwiek stanowisko i powiedział że nie dlatego zastanawiam się dlaczego próbujesz mnie moralizować w sprawie która nie dotyczy Ciebie. Dziwne to wszystko :decayed: ja też już skończyłem a Sokół wie o co chodzi :naughty::decayed:

[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 00:39_________________________________________________

Pogoda jest za***ista :kox:

Nie rozumiem co tak ciągle narzekacie :gwizdanie:

jasne.... bo Ty tylko pewnie w nocy wychodzisz z domu jak już jest 20 stopni :decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 00:41_________________________________________________Ogr , słyszałeś o Józku? :(:confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Henie. Bora dzisiaj kiepsko

Waski :notworthy: :notworthy: Grill daje rade :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że Ty nadal swoje :decayed:. Rozmawiałem z Kamilem i on wie że to był żart , jeśli on napisałby podobnie to ja też bym wiedział że on żartuje. Nie wiesz na ile Kamil sobie może pozwolić w stosunku do mnie i na ile ja w stosunku do Kamila. A już najbardziej dziwi mnie że bawisz się w czyjegoś adwokata i zaczynasz podjudzać. Pytałem Kamila czy prosił Cię abyś zajmował w jego imieniu jakiekolwiek stanowisko i powiedział że nie dlatego zastanawiam się dlaczego próbujesz mnie moralizować w sprawie która nie dotyczy Ciebie. Dziwne to wszystko :decayed: ja też już skończyłem a Sokół wie o co chodzi :naughty::decayed:

moja odpowiedz do twojego tekstu tez była zartobliwa, ale po kolejnej twojej wypowiedzi stwierdziłem ze piszesz powaznie, więc zająłem zdanie w kwestii kamila i ublizaniu rodzicom (a jest to mój newralgiczny punkt), dodatkowo ublizyłes bezposrednio mi wiec nie uwazam ze mnie ta sprawa nie dotyczy, przynajmniej od momentu nazwania mnie dziewczyną i głupim mięsniakiem. Adwokatem niczyim nie jestem i nie mam zamiaru byc, jezeli kamil pozwala na takie zarty to jego sprawa, co do mojej osoby to uprzedzam ze powinienes sie hamowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozi Ty naprawdę albo sobie robisz jaja albo nie czytasz ze zrozumieniem :decayed:

Jeśli myślisz że mógłbym to napisać na poważnie to mnie nie znasz , zresztą nie masz takiego obowiązku.

Kamil mnie zna i wie że to był żart to raz. Dwa , chyba jak wiele osób stąd znam tatę kamila i kilkanaście razy z nim gadałem , baaa , tak jak Ty nieraz byłem u niego w domu :decayed: no chyba nie myślisz że celowo , na poważnie i z pełną premedytacją mógłbym to napisać na poważnie. Dziwi mnie to że tak to odebrałeś. Poza tym żartować "po bandzie" można sobie z osobami które się bardzo dobrze zna dlatego nie myśl że ja bym napisał coś takiego do osoby która by nie wiedziała że to żart :decayed:

Poza tym wszystkim gdzie ja napisałem że jesteś mięśniakiem i dziewczyną? Napisałem że Kamil tego nie rozwiąże siłowo a co najwyżej przy flaszce :decayed:

Pora spać , miłych snów Ozi :naughty:

za dużo tych poza tym więc

poza tym idę spać bo o 6 pobudka :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu się dzisiaj kurka dzieje, ktoś nowy przeczyta ostanie 4 strony to już tu więcej nie zaglądnie :polew:

wąski jadę tam co zapodałeś linka :evil::polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież żartowałem Pani ważniak

a z Kamilem to ja mogę flaszkę wypić a nie się bić , nie każdy rozwiązuje problem mięśniami , no chyba że inaczej nie umie

kończe juz ten temat bo chyba sie nie rozumiemy. ty swoje ja swoje. [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 01:55_________________________________________________obgadamy to przy flaszce :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Henie. Bora dzisiaj kiepsko

A gdzie ty byłeś :mysli:

Ja byłem z Emelvis'em

Nic się nie działo bo cały czas stali niebiescy i tym razem nie było palenia gum czy ogniska z maski na kiełbaski :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nosz kurvva Ozi........ czepaisz się literówki? :polew:

teraz to zauważyłem , miało być Panie :evil:

poza tym jak już sam widzisz nic nie było ani o dziewczynach ani o mięśniakach ani o Tobie :wink4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 01:59_________________________________________________

obgadamy to przy flaszce :naughty:

ok , ale pod warunkiem że nie będziesz się po pijaku rozbierał jak u Kamila :decayed::polew::decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 02:01_________________________________________________Sokół , szykuj dacze na imprezę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę że Ty nadal swoje :decayed:. Rozmawiałem z Kamilem i on wie że to był żart , jeśli on napisałby podobnie to ja też bym wiedział że on żartuje. Nie wiesz na ile Kamil sobie może pozwolić w stosunku do mnie i na ile ja w stosunku do Kamila. A już najbardziej dziwi mnie że bawisz się w czyjegoś adwokata i zaczynasz podjudzać. Pytałem Kamila czy prosił Cię abyś zajmował w jego imieniu jakiekolwiek stanowisko i powiedział że nie dlatego zastanawiam się dlaczego próbujesz mnie moralizować w sprawie która nie dotyczy Ciebie. Dziwne to wszystko :decayed: ja też już skończyłem a Sokół wie o co chodzi :naughty::decayed:

je.any oszust :decayed:

Piotrek, rozmowy w Twoich snach się nie liczą :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż tu się dzisiaj kurka dzieje, ktoś nowy przeczyta ostanie 4 strony to już tu więcej nie zaglądnie :polew:

wąski jadę tam co zapodałeś linka :evil::polew: :polew: :polew:

a po co :gwizdanie: tam robią po 600 set :naughty: [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:29_________________________________________________

nosz kurvva Ozi........ czepaisz się literówki? :polew:

teraz to zauważyłem , miało być Panie :evil:

poza tym jak już sam widzisz nic nie było ani o dziewczynach ani o mięśniakach ani o Tobie :wink4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 01:59_________________________________________________

obgadamy to przy flaszce :naughty:

ok , ale pod warunkiem że nie będziesz się po pijaku rozbierał jak u Kamila :decayed::polew::decayed:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 02:01_________________________________________________Sokół , szykuj dacze na imprezę :decayed:

DACZE :polew: :polew: a kto Ci e zaprosi :naughty:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:30_________________________________________________

Siema Henie. Bora dzisiaj kiepsko

Waski :notworthy: :notworthy: Grill daje rade :kox:

e tam :tongue4:[br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:31_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,35798,8143727,Szesciu_policjantow___30_mandatow_na_godzine.html uwaga [br]Dopisany: 16 Lipiec 2010, 09:41_________________________________________________http://krakow.gazeta.pl/krakow/51,35798,8143995.html?i=9 fajnie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...