Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jakie radio CB kupić w przystępnej cenie (300zł) z anteną? Będzie naprawdę rzadko używane ale chce mieć.

Np coś takiego:

http://allegro.pl/item1179029634_cb_radio_tti_550_asc_antena_president_florida.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

I co z tego że rzadko :?:

Niewiele trzeba dołożyć żeby presidenta kupić.

A jak nie chcesz dużo wydawać to może jakąś używkę kup :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

TTI to syf , miałem i łeb mnie bolał od szumów, poza tym radio rozleciało się w rękach po roku. Kable się odlutowały od zasilania a guma od szczekaczki pękła i się ukręciła. Tylko President!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, a znajdę Presidenta podświetlanego na niebiesko czy w nich standard to pomarańczowy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex? a po co Ci CB? przecież Ci spalanie wzrośnie od oporów powietrza na antenie :decayed:[br]Dopisany: 18 Sierpień 2010, 10:14_________________________________________________nie znajdziesz. TTI jest podświetlane na niebiesko ale w nocy tak jebie po oczach że czujesz się jakbyś był w Energy2000 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTI jest podświetlane na niebiesko ale w nocy tak jebie po oczach że czujesz się jakbyś był w Energy2000 :decayed:

to nie gadaj tak głośno bo PABLO się zdecyduje :decayed: :decayed:

Ok to jaki model polecasz tego presidenta bo dziś chciałem to zakupić, oczywiście + antena. DO 500zł z anteną da radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Presidenta Harrego II :good: ale z anteną moze być ciezko aby sie zmieścić w 5 stówkach :gwizdanie:

http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=president+harry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Presidenta Harrego II :good: ale z anteną moze być ciezko aby sie zmieścić w 5 stówkach :gwizdanie:

:good:

Cuber , antena dobra ale Nex musi mieć mocowanie na przyssawkę a nie na magnes. Na szpachli trzyma tylko do 50km/h :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup Presidenta Harrego II :good: ale z anteną moze być ciezko aby sie zmieścić w 5 stówkach :gwizdanie:

:good:

Cuber , antena dobra ale Nex musi mieć mocowanie na przyssawkę a nie na magnes. Na szpachli trzyma tylko do 50km/h :decayed:

doświadczyłeś? :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Nex musi mieć mocowanie na przyssawkę a nie na magnes. Na szpachli trzyma tylko do 50km/h

:polew: :polew: :polew: moze być na motylek :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czaje się, dopiero wstałam :tongue4:

Dzień dobry całemu szacownemu gronu :naughty:

A spoty musimy przenieść w inne miejsce bo palenie gum przez ople jest żenujące i teraz boli mnie głowa od tego smrodu,

zresztą doznania estetyczne też żadne :thumbdown::wallbash::sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

:hi: :hi: :hi: jezuu ale wczoraj pochlałem. A utaj od rana trzeba w pracy siedzieć...

"...To po coś tyle pił?" :decayed:

Dobra idę auto odkurzyć :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanko mam, ktora stacja pkp bedzie najblizej Coke live festival ? :mysli::)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Panowie jakie radio CB kupić w przystępnej cenie (300zł) z anteną? Będzie naprawdę rzadko używane ale chce mieć.

Np coś takiego:

http://allegro.pl/item1179029634_cb_radio_tti_550_asc_antena_president_florida.html

nex albo szukaj dobrą używkę presidenta za nie wielkie pieniądze, np Harry 2 albo szukaj Unidena odpowiednik Presidentów tylko bez homologacji za granice :decayed:

Co do TTI poprzednie modele faktycznie się sypały natomiast nowe modele są już poprawione i żadnych reklamacji nie miałem, jak coś to szukaj 880 => http://allegro.pl/item1173855196_cb_radio_tti_tcb_881_asc_door_to_door_wtyk_fv.html dużo tych modeli sprzedałem i rozmawiałem z tymi klientami to bardzo zachwalają, tylko trzeba pamiętać żeby zestroić radio z anteną bo dużo osób tego nie robi i mają później wielkie szumy jak to Trzeniu napisał :decayed:

Dodatkowo to radio ma FM to wjedziesz np do Niemcowni :decayed:

A co anteny to po ch***j przepłacać za presidenty :wallbash:

Jest firma która robi praktycznie kopię presidenta o takich samych parametrach i wyglądzie czyli nie president tylko PRESENTER.

Tu masz odpowiednika Presidenta Missouri który u mnie w sklepie kosztował nawet 299zł :)

http://allegro.pl/item1170433965_antena_cb_presenter_odpow_missouri_fv_gw_nowa.html

Ile na tym oszczędzasz to Ci już nie muszę mówić :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...