Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mieszkam w Wawie :tongue4: Mieszkam na wsi :decayed: Może dlatego lepiej mi niektorymi dogadać :polew::tongue4::polew::tongue4::polew:

:kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

Cuber Ty na Pozia uważaj , bo On pisze , że niby ze wsi , ale ta jego wieś to się Pruszków nazywa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :hi:

założyłem dzisiaj 17" :naughty:, nawet przyjemnie sie jezdzi, no a wyglada o niebo lepiej :)

przy okazji załozyłem sobie nowe tarczochy brembo i klocki ferodo i wkoncu wiem że auto hamuje

jeszcze jakby wczoraj przyroda psikusa nie zrobiła to bym miał juz wszystko gotowe na sezon letni :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber Ty na Pozia uważaj , bo On pisze , że niby ze wsi , ale ta jego wieś to się Pruszków nazywa :decayed:

hheeh My sie Pozia nie boimy..... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sie nam ladna pogoda zrobila :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 15:15 _________________________________________________

witam :hi:

założyłem dzisiaj 17" :naughty:, nawet przyjemnie sie jezdzi, no a wyglada o niebo lepiej :)

przy okazji załozyłem sobie nowe tarczochy brembo i klocki ferodo i wkoncu wiem że auto hamuje

jeszcze jakby wczoraj przyroda psikusa nie zrobiła to bym miał juz wszystko gotowe na sezon letni :przebiegly:

Oooo no to gratki :) Trzeba prezentacje zrobic na spociku :P No ale moglbys dzisiaj jakies zdjatka wlozyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cuber Ty na Pozia uważaj , bo On pisze , że niby ze wsi , ale ta jego wieś to się Pruszków nazywa :decayed:

hheeh My sie Pozia nie boimy..... :gwizdanie:

Nic na sumieniu nie macie to i nie ma się czego bać :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ma hamownie Dyno - nakładana na koło więc napęd nie ma znaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do meczu to podobno Polacy mieli pokazać jak będą grać na mistrzostwach...

To teraz już chyba wszystko jasne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic na sumieniu nie macie to i nie ma się czego bać :gwizdanie: :naughty:

tego to nie wiadomo :gwizdanie:

sokoł no piekna furka.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :th:

myslałem ze na 225/45 bedzie kiepskawo z komfortem, ale naprawde fajnie sie jezdzi :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:20 _________________________________________________zobaczcie sobie, gdzie mnichy zbudowali sobie klasztor :)

http://www.joemonster.org/art/8941/Masz-ochote-na-chwile-odosobnienia-w-klasztorze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki :th:

myslałem ze na 225/45 bedzie kiepskawo z komfortem, ale naprawde fajnie sie jezdzi :)[br]Dopisany: 27 Marzec 2008, 16:20 _________________________________________________zobaczcie sobie, gdzie mnichy zbudowali sobie klasztor :)

http://www.joemonster.org/art/8941/Masz-ochote-na-chwile-odosobnienia-w-klasztorze

Fajnie fura wyglada :naughty: A kto pozwolil Ci pokazywac moj domek :decayed: na wzgórzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie, pogoda nam się szykuje dobra na niedzielę :), tradycyjnie dzisiaj jadę do RZ, myślałem że ktoś ze mną w niedzielę pociągnie z podkarpacia do KR, ale chyba i moje na sanockich i cubra na rzeszowskich zaproszenia nie dały na razie odzewu. Acha przypominam moją prośbę: Jak ktoś ma kierunek Valeo (najlepiej lewy) to niech weźmie ze sobą na spota- potrzebuje przymierzyć do moich Boschy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...