Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

tjaaa...... i jeszcze powinni im solar dach-y zafundować żeby się nie pocili jak stoją w krzakach[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:13_________________________________________________dokładnie Alfy to nie są auta do "pracy w terenie". To ładnie wygląda ma może fajne silniki (zwłaszcza klekoty im wyszły 2.4JTD szacun :notworthy: fajnie się tym pomykało) ale jak się o to nie dba to się sypie w oczach zwłaszcza zawiechy lecą że aż strach miałem takie 147 i 156 to w każdej się coś tłukło a to były młode wersje mało nalatane po niemcach i w każdej były jakieś mankamenty dlatego pewnie koszty serwisu zanim je zezłomują to wyjdzie drugie tyle co były warte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

nie no solar dachy to po to zeby funkcjonariusz nawet w zimie miał opaloną buzke, przez co dobrą prezencje, a co za tym idzie lepiej bedzie ci przełknąć 500zł i 12pkt karnych :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Wytłumaczcie mi na hu..... im skóra :mysli: co to ma być służba uprzywilejowana to ma być racjonalne zarządzanie finansami przecież za taką opcję pewnie kilka tyś. trzeba żygnąć extra a choćby nawet miałoby to być w standardzie przy danej wersji to mogli negocjować zmianę na zwykłe fotele i upust przecież 120 szt razy te pare koła to by może i na 2 dodatkowe auta starczyło co to jest że Pan władza musi sobie dupcie na skórce wozić żeby mi mandat wlepić :angry: narzekają że piszą meldunki na maszynach do pisania bo na komputery nie ma a tu ......... ehhhhh.....TERAZ POLSKA :thumbdown:

wiesz o tym że to przetargi są i najlepsza oferta wygrywa :) zresztą nie chodzi tylko o policję a drogi remonty tak jak napisałeś

TERAZ POLSKA :thumbdown: szlak człowieka trafia jak widzi co się dzieje z naszymi podatkami :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko dlaczego nikt nie patrzy w przypadku aut, jak wygląda temat eksploatacji i bezawaryjnosci.... co tanie to drogie. Z drogami natomiast to nawet nie chce mi sie pisac czegokolwiek bo rece opadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak to u nas jest i z tymi przetargami najtańsza oferta wygrywa a potem dziura na dziurze strup goni strupa bo jak to napisał

.... co tanie to drogie

ale jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo że chodzi o kase a wszystko ustala się pod stołem w knajpie w W-wie pod nazwą "Pędzący królik" tam ponoć mozna niezły dil zrobić magia miejsca :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

We Włoszech smiagją Alfy jako Polizia i Carabinieri i jakos dają rade :naughty:

ps. fakt jest rówmniez taki ze przetragi sa robione pod juz wczesniej ustalone firmy :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

We Włoszech smiagją Alfy jako Polizia i Carabinieri i jakos dają rade :naughty:

No u nas też kiedyś władza wozila się majonezami bo chyba wiadomo że lepiej dać zarobić swoim niż obcym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

We Włoszech smiagją Alfy jako Polizia i Carabinieri i jakos dają rade :naughty:

podejzewam ze we włoszech sa troche lepsze drogi :cool1: i poza tym to jest ich rodzima produkcja co zawsze stwarza pole do manewru jesli chodzi o serwis.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:45_________________________________________________zresztą tak jak w niemczech policja jezdzi audi, vw, porsche itp, w zasadzie tylko rodzima produkcja, my niestety jej nie mamy i dlatego jak zwykle dostajemy po d*pie :bicz3:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 13:48_________________________________________________a co ciekawsze najlepiej policjanci wspominają polonezy :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt jest rówmniez taki ze przetragi sa robione pod juz wczesniej ustalone firmy :cool1:

Nie trzeba być znawcą żeby stwierdzić co warto kupować co nie wystarczy wyglądnąć na ulicę ile takich alf widzicie w ciągu dnia :mysli: to już chyba o czymś świadczy bo "porsche" to na pewno nie jest żeby nie było na to ludzi stać.

To są samochody relatywnie drogie w zakupie w stosunku do tego co sobą reprezentują drogie w eksploatacji i nie rentowne z olbrzymią utratą wartości po kilku latach gdzie tu sens i logika takiej inwestycji i jak dla mnie to raczej ścigacze to też nie są jedna większa dziura i auto stoi jakbyście widzieli jak wygląda w nich tylna zawiecha to byście nie uwierzyli "papier" trochę mocniejsze uderzenie boczne np. w krawężnik itp. i koło się kładzie pod samochód bo tylnie wahacze są z profilowanego c-eowniczka o ściance 1,5mm

IMG_2616.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z miasta i Shell Extra al. Pokoju 4,59/ l :ON: . Wpadłem też na Dekerta sprawdzić aku... no i aqq :kox: 64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal :wallbash: . Środa minie tydzień zginie ! Byle do weekendu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal

Jak potrzebujesz AKU to pisz na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłem z miasta i Shell Extra al. Pokoju 4,59/ l :ON: . Wpadłem też na Dekerta sprawdzić aku... no i aqq :kox: 64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal :wallbash: . Środa minie tydzień zginie ! Byle do weekendu :decayed:

Ja Ci sprzedam za 310 zł 75 AH 720A dedykowany do Audi 2 lat gwarancji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

We Włoszech smiagją Alfy jako Polizia i Carabinieri i jakos dają rade :naughty:

ps. fakt jest rówmniez taki ze przetragi sa robione pod juz wczesniej ustalone firmy :cool1:

Mają teżLAMBO :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mają od dobrych paru miesięcy... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mają od dobrych paru miesięcy... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Siemian im je wszystkie wyobijał :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:31_________________________________________________lamborghini_polizia_crashed_2.jpg

Lamborghini-Polizia-Crash.jpg

Lamborghini_Polizia_Crashed_1259881807_0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już nie mają od dobrych paru miesięcy... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

mają widziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba że następną dostali...[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 15:35_________________________________________________chyba że taką widziałeś, ale to się nie liczy :wink4::decayed:

31121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...