Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Kurde 3 lata mam AFN i takie wyniki to w trasie tylko...

A koledzy z Krakowskih dobrze wiedzą że prawie jak kapelusz po drogach pomykam...

Skąd Wy te cyferki wymyślacie :blink:

Latem klima, zimą pyrkanie - 7,5 w trybie miejskim to min. :gwizdanie:

Wytłumaczcie mi na hu..... im skóra :mysli: co to ma być służba uprzywilejowana to ma być racjonalne zarządzanie finansami przecież za taką opcję pewnie kilka tyś. trzeba żygnąć extra a choćby nawet miałoby to być w standardzie przy danej wersji to mogli negocjować zmianę na zwykłe fotele i upust przecież 120 szt razy te pare koła to by może i na 2 dodatkowe auta starczyło co to jest że Pan władza musi sobie dupcie na skórce wozić żeby mi mandat wlepić :angry:

:shocked:

No żeby komuś komfortu pracy odżałowywac :wallbash:

Mogli im też cienkie w wersji sporting zapodac - ile więcej by było, ile taniej :gwizdanie:

no niestety tak to u nas jest i z tymi przetargami najtańsza oferta wygrywa a potem dziura na dziurze strup goni strupa bo jak to napisał

Dwa proste Krakowskie przykłady - rondo Ofiar Katynia i Nowohucka.

Jedna oferta najtańsza, a druga... Dobrze posmarowali :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

A ja tankuje na stacji TESCO ul. Kobierzyńska. Jakość jest bardzo dobra a zużycie paliwa w moim aucie kształtuje się na poziomie 900km/60L w cyklu miejskim (teraz w zimie nieco mniej ale i tak bardzo dobrze).

Jak to w reklamie kiedyś było: "skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać"

BTW :hi:

Kurde 3 lata mam AFN i takie wyniki to w trasie tylko...

A koledzy z Krakowskih dobrze wiedzą że prawie jak kapelusz po drogach pomykam...

Skąd Wy te cyferki wymyślacie :blink:

Latem klima, zimą pyrkanie - 7,5 w trybie miejskim to min. :gwizdanie:

Skoro Ci drogi kolego 7,5L w trasie pali, to chyba masz coś nieteges z silnikiem :mysli:

Mój NIGDY nie spalił więcej niż 7,2 z permanentnie włączoną klimatyzacją w lecie lub pyrkając tej zimy - w cyklu miejskim.

W trasie spalanie spada poniżej 6,5 :cool1:

Ale z doświadczenia wiem, że silnik silnikowi nierówny (chodzi mi o identyczne silniki w identycznych samochodach). Na przykład w mojej poprzedniej pracy gdzie jeździłem busami do Niemiec. Okazuje się że w identycznych autach na tej samej trasie różnica w spalaniu dochodziła do 2l/100km!! Tak więc jeden z nas miał przepał a inny oszczędności. Przekładając to na nasze auta - możliwym jest że Twoje auto pali więcej a moje mniej... Wiele czynników o tym decyduje. Nie neguj więc tego co piszę bo nie mam powodu żeby "wymyślać cyferki". Piszę jak jest u mnie.

PS: w związku z tym, że nie mam komputera pokładowego mój pomiar odbywa się zawsze tak samo: tankuję auto do pełna i jeżdże. Jak zapali się komornik, to znowu tankuję do pełna. Łatwo wtedy policzyć. Aktualnie mam przejechane 800km i zostało mi jeszcze ćwierć baku (wszystko w cyklu miejskim). Niemożliwe?? Zapraszam na konfrontacje...

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal

Jak potrzebujesz AKU to pisz na pw

Właśnie wróciłem z miasta i Shell Extra al. Pokoju 4,59/ l :ON: . Wpadłem też na Dekerta sprawdzić aku... no i aqq :kox: 64% wytrzymałości i do wymiany propozycja padła na BOSCHa lub Centra Futura + ? około 360 zł i skąd teraz szmal :wallbash: . Środa minie tydzień zginie ! Byle do weekendu :decayed:

Ja Ci sprzedam za 310 zł 75 AH 720A dedykowany do Audi 2 lat gwarancji

będę pamiętać póki co szmalu nie mam jak ten padnie to na bank nówka albo jak szmal wpadnie do mnie :naughty: fajnie że ktoś wspomoże doradzi :>.

Ja w mieszanym przeleciałem właśnie ok950km zatankowałem dopiero jak wskazówka znalazła się w w takim położeniu jak na zdjęciu http://obrazki.elektroda.net/81_1279542685.jpg .

Tak w ogóle to mam 2 lipy:1) Padnięty nawiew na szybę, wieje pernamętnie na nogi i niby tam gdzie się ustawi ~jakieś pomysły?sugestie? [w sobotę zob na silniczki jak się uda ] 2) Nie wiem czy termostat nie padł ( jak dokładnie to stwierdzić ? instrukcja dla laika plz :gwizdanie: )

Dziś na noc do roboty a po nocce jadę na naprawę rozrusznika:D keep the fingers cross :decayed: mam nadzieję że będzie szybko,sprawnie tanio :P pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarko dokladnie cos masz chyba nie tak...mnie pali po miescie 8,5 przy mojej jezdzie

na trasie jak wracalismy z Cubrem ze Skloczowa to 7,4, predkosci nawet do 180-200 momentami...

raz jak jechalem do zakopca jak mega kapelusz tak do 130km to spalanie wyszlo mi 4,9

oczywiscie info z FISa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się jeździ tylko po mieście i to jak kapelusz to TDi będzie palić więcej

na autostradę i ogień, rozruszać maszynę, wtryski, łopatki od turbin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój NIGDY nie spalił więcej niż 7,2 z permanentnie włączoną klimatyzacją w lecie lub pyrkając tej zimy - w cyklu miejskim.

nie wierze :cool1: w miescie w korkach ? :shocked: :shocked: :shocked:

ps.chyba że jeździsz nocami :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy

POKAZ....JEZDZI???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktoś jak wymienić żarówkę w B7 od stopu :embarrassed: wiem ze to pytanie na miarę blondynki ale odkręciłem te śrubę w plastiku w boczku ciągnę za lampę i nic nie wyłazi. W bagażniku w schowku mam stelaż pozostałość po nawigacji i tam się nie dostanie do lampy. Czyżby trzeba było pruć cały boczek żeby dostać się do głupiej żarówki :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowie ktoś jak wymienić żarówkę w B7 od stopu :embarrassed: wiem ze to pytanie na miarę blondynki ale odkręciłem te śrubę w plastiku w boczku ciągnę za lampę i nic nie wyłazi. W bagażniku w schowku mam stelaż pozostałość po nawigacji i tam się nie dostanie do lampy. Czyżby trzeba było pruć cały boczek żeby dostać się do głupiej żarówki :wallbash:

Pociągnij mocniej - wyjdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest b2q do kupienia na śląsku po taniości ( 2 tys) ale wymaga "trochę - sporo" pracy

POKAZ....JEZDZI???

podobno jeździ, ale wsadzony jest tam teraz 1.6 D

także silnik do zmiany

blacharkę trzeba zrobić

generalnie trochę pracy i $$$ trzeba włożyć

ale jak ktoś chce od podstaw zbudować sobie jakiegoś to można gadać

20101002001w.jpg

20101002006.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

a uzywał Pan opcji :szukaj: :szukaj: :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28593.0.html;highlight=demonta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz czy jest zarejestrowany?? i czy nie zdekompletowany?? chyba bym wzial...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

Tam jest taki cycek który musi wyjść z karoserii. Nie urwiesz jej, mocno na zewnętrzną stronę pociągnij i powinna wyjść.[br]Dopisany: 15 Grudzień 2010, 22:25_________________________________________________Oooo opiekun grupy udzielilł Ci już odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedynie siedzi od dawna na allegro to:

http://allegro.pl/audi-90-4000-b2-quattro-4x4-i1356099300.html

ile Cie wyjdzie mniej wiecej swap silnika an 4.2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde dosyć mocno ciągnąłem i nic :disgust: no chyba ze przymarzło bo auto obecnie stoi "pod chmurką "

a uzywał Pan opcji :szukaj: :szukaj: :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t28593.0.html;highlight=demonta

dobra dałem ciała :gwizdanie: dzięki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój NIGDY nie spalił więcej niż 7,2 z permanentnie włączoną klimatyzacją w lecie lub pyrkając tej zimy - w cyklu miejskim.

nie wierze :cool1: w miescie w korkach ? :shocked: :shocked: :shocked:

ps. chyba że jeździsz nocami :gwizdanie:

Nocami to ja śpię :sexinbed: A spalanie naprawde takie mam :dance2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spalanie naprawde takie mam

7,2 w miescie w korkach ? stawiam skrzynke wódki jak osiagniesz takie spalanie jeźdząc po miescie w godzinach od 7 do 17 , przejedziemy 100 km jesli bedzie takowe stawiam skrzynke wódki jeśli nie to Ty :naughty: z tym że obawiam sie ze na 100 km w miescie w tych godzinach moze nam braknąc czasu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...