Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 121.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • PABLO

    11320

  • Cuber

    10897

  • KERCZI

    8573

  • Wąski

    6617

Top użytkownicy w tym temacie

:hi:

ku***a ale dziś mam pojebany dzień, pojechałem na montaż kina do Wrząsowic i zaparkowałem auto na ręcznym na górce.. I co się okazało jak zwolniłem ręczny to auto nie chciało ruszyć bo zostało zablokowane tylne prawe koło, przez parę metrów tak jechałem ale nie było sensu dalej jechać bo jeszcze bym spalił tarcze i klocki :decayed: także zostawiłem auto u mechanika który na szczęście był w pobliżu i jutro będą z tym robić, nie rozumiem dlaczego tak się stało :wallbash: Myślałem że linka od ręcznego albo coś innego ale jak na miejsce podjechał ten mechanik z podnośnikiem to stwierdził że zacisk się rozpadł i całkowicie zablokował koło :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj, auto stało tak dosłownie 5 minut na ręcznym bo wtedy byłem w sklepie kupić parę rzeczy do montażu i wtedy zaczęły się jaja, a co do temperatury to było ok 6 stopni na plusie![br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:42_________________________________________________

PABLO zmień auto a nie zacisk :kox:

W przyszłym roku :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakby nie patrzeć auto bedzie miało 15 lat już :gwizdanie:

Tak ale wiadomo od tego jak i kto eksploatuje samochód, bo może być 5 letnie a będzie w gorszym stanie niż 14 letnie.

Jedyny plus tego dnia że załatwiłem sobie przegląd :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak nie rozumiem używania ręcznego podczas postoju. Przecież dużo bezpieczniej zostawić auto na biegu.

Reczny może być do postoju przy zapalonym silniku i ślizgania się...[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________

jakby nie patrzeć auto bedzie miało 15 lat już :gwizdanie:

Tak ale wiadomo od tego jak i kto eksploatuje samochód, bo może być 5 letnie a będzie w gorszym stanie niż 14 letnie.

Jedyny plus tego dnia że załatwiłem sobie przegląd :gwizdanie:

a przepraszam jaka jest zależność eksploatacji do stanu tylnych zacisków hamulcowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czy siak nie rozumiem używania ręcznego podczas postoju. Przecież dużo bezpieczniej zostawić auto na biegu.

Reczny może być do postoju przy zapalonym silniku i ślizgania się...[br]Dopisany: 20 Grudzień 2010, 20:51_________________________________________________

jakby nie patrzeć auto bedzie miało 15 lat już :gwizdanie:

Tak ale wiadomo od tego jak i kto eksploatuje samochód, bo może być 5 letnie a będzie w gorszym stanie niż 14 letnie.

Jedyny plus tego dnia że załatwiłem sobie przegląd :gwizdanie:

a przepraszam jaka jest zależność eksploatacji do stanu tylnych zacisków hamulcowych

Siemian nie świruj bo jak byś zobaczył tą górkę to na pewno byś nie zostawił na samym biegu :gwizdanie:

W B7 też słyszałem o takim przypadku, wysoka minusowa temperatura a później odwilż potrafią swoje zrobić i pewnie to jest powodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mózg zmień. kto zostawia w zimie auto na ręcznym... :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

ja

i nie widzę w tym nic nienormalnego

Pablo, ale po co Ty się tłumaczysz ?

normalna rzecz, to jest mechanika, i każdy materiał, element na swoją wytrzymałość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie sokolnh.

I tak praktycznie po przejechaniu ponad 50 tys km przez te 4 lata nic się nie działo jeśli chodzi o nie spodziewane usterki, nic z silnikiem się nie działo, chodzi jak igła, tylko 2 wahacze wymieniałem i nie dawno łożyska - przód bo dały o sobie znać, reszta to tylko eksploatacja (rozrząd, olej, filtry itd) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Siemian a jak kerczi w a6 zablokował ręczny to jak to sie ma do wieku auta i eksploatacji ????

tak jak sokół pisze, wszystko ma swoją wytrzymałosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo. Chodzi mi o to ze to się może zawsze zepsuć.

PABLO postaw auto na jakiejś górce na biegu i jeśli zjedzie to stawiam skrzynke wódki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo. Chodzi mi o to ze to się może zawsze zepsuć.

PABLO postaw auto na jakiejś górce na biegu i jeśli zjedzie to stawiam skrzynke wódki.

A jak zjedzie to będziesz za nim zadupcał z buta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich :hi:

nie zależnie od wieku auta jaki ma obecnie i w jakim jest stanie można szybko zrobić z niego wraka. Wystarczy tylko pojeździć po naszych drogach :wallbash: Jeżdżę trasę Kraków - Nysa przynajmniej raz w tygodniu i co przejazd przybywa nowych dziur a stare powiększają się w zastraszającym tempie :disgust: Kraków tez nie lepszy :confused4:

A tak w nawiasie dzięki siemian wszystko hula idealnie :notworthy::drunk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no wiadomo. Chodzi mi o to ze to się może zawsze zepsuć.

PABLO postaw auto na jakiejś górce na biegu i jeśli zjedzie to stawiam skrzynke wódki.

A jak zjedzie to będziesz za nim zadupcał z buta :naughty:

nie zjedzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...